CO MÁM DĚLAT, ABY MĚ MĚL RÁD?

 

Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB

Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. 

Zajímá vás více?
Přijďte na některý z našich KURZŮ - pro páry i pro jednotlivce

Co vám toto video přineslo?

 1. Simone napsal:

  Cítila som sa tak trochu zmätene, ale zároveň dojato, dokonca pustila aj niekoľko slzičiek. Hlavne tá časť, pripustiť si, priznať, nepotláčať, že naozaj niekoho chcem a že ten pocit je neskutočne silný.

 2. darina napsal:

  dakujem Denisko,super…

 3. Tara napsal:

  Deniso, jak nádherně sdělená inspirace, ta měkkost a jemnost…zachumlat se do deky, zavřít oči a usmívat se, tak to je moje reakce na vlastní vědomý dotek právě teď. 🙂 Miluji dotek, má v sobě tolik informací…a miluji svoji práci :)))
  Tara z Tantra Spa

 4. Marcela Sasková napsal:

  Děkuji. Je to tak krásné.

 5. Zdena Poláková napsal:

  Ahoj Deniso, moc Tě zdravím…právě připravuji víkendový kurzík pro mlaďochy , ale tu chvilku si udělám, abych Tě pozdravila a napsala, že Ti to velice sluší :-)ráda se opět setkám, nejpozději na Silvestra jako hlídací babička, ale teď k videu…já jsem opět single a líbí se mi to, že mi potvrzuješ a hlavně velice hezky formuluješ to, že toto období je obzvlášť důležité, aby byl člověk autentický a přiznat, že preferovanou variantu žít v naplněném párovém soužití prostě právě neprožívám. Je to moje výchozí pozice. Ale nic mi nebrání v tom se uvést do takového těšeníčka a chovat se, jako by byl můj milý za dveřmi- takže ani doma nechodím ve vytahaných teplákách, protože se chci cítit dobře. Deny, já jsem se nakreslila- prostě jsem si udělala svůj obrázek a nechala jsem si to zmenšit i do vizitek- nečekala jsem , že to bude takový pocitový zlom-prostě si při pohledu na ten obrázek uvědomuju, jak moc se mám ráda a kdybych byla muž, já bych opravdu chtěla takovou ženu, jako jsem já. Opravdu z celého srdce- a tento pocit sebou nosím a dál žiju svůj barevný život a na krku mám sagenit, Venušiny vlásky v křemenu 🙂 prý přivolává lásku 🙂 a tohle všechno jsem ve Tvém povídání slyšela a ještě něco navíc- vždycky přede mě dáš nějakou výzvu, to je to vlastní tělíčko, které nám skýtá tolik potěšení , když tomu jdeme naproti…papa Zd. Pol.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů