Kalendář akcí

přehled plánovaných seminářů a akcí Denisy a Richarda

DÁRKOVÝ POUKAZ NA SEMINÁŘ či TANTRA MASÁŽ

Obdarujte své blízké dárkem, který má skutečnou hodnotu.

29.5. Přepis limbického otisku, Praha

Vedená terapeutická meditace inspirovaná metodou Eleny Tonetti. Pro uvolnění limitujících vzorců a jejich přepis. Osvobozující a inspirující!

4. - 5.6. Potěšení a léčení - vaginální mapování

Otevřít se lásce a potěšení... Seminář pro ženy (a muže), kteří touží prožívat více radosti, lásky, otevřenosti, smyslnosti, ukotvení a směru ve svém životě. Léčení traumat, uvolnění "zamrzlých" emocí, zvyšování citlivosti a potěšení :-) KURZ JE PRO ŽENY I MUŽE!!! PŘIJÍMAJÍ POUZE ŽENY

18. - 19.6. Moudrost těla ženy: SÍLA STŘEDU - skupina pro ženy

Pro nás ženy je tělo alfou a omegou. Klíčem k naší radosti, svěžesti, lásce i moudrosti. Během víkendu Vás povedu k tomu, abyste své tělo lépe vnímaly, naslouchaly mu, milovaly ho. A díky tomu prožívaly víc radosti i ve všech svých aktivitách a vztazích. Tentokrát se zaměříme na oblast našeho středu: pánevní dno a ženské orgány.

24. - 26.6. Retreat pro páry, Villa Pepita

Skupina pro posílení a prohloubení vašeho vztahu. Tento již legendární seminář Denisy a Richarda oslovuje šťastné partnery i páry v krizi. Lektoři v něm využívají nejen znalosti z oblasti nauk o posvátné sexualitě, ale především svou zkušenost z každodenního života. Jejich učení je praktické, pravdivé, přímé a srozumitelné.

1. - 10.7.2016 10denní profesionální výcvik: Škola celostní smyslné masáže

Škola Celostní smyslné masáže VŠE V JEDNOM.

Cyklus 7 kurzů v jedinečném celku intenzivní cesty nejen ke zvládnutí postupu a technik, ale především jejich hluboké zažití a cesty do vlastního nitra, i k duši ostatních.

23. - 24.7. Léčení jizev - jizvy kdekoliv na těle i v intimní oblasti

Věnujeme se léčení jizev po úrazech, operacích, zákrocích a zraněních při porodu (císařský řez, epiziotomie, potrhání). Na stáří jizvy nezáleží – uleví se vám, budete mít více životní energie, radosti, poleví chronické bolesti, obnoví a rozvine se potěšení ze života, i intimního.

19. - 21.8. Retreat pro páry na Váňově statku

Skupina pro posílení a prohloubení vašeho vztahu. Tento již legendární seminář Denisy a Richarda oslovuje šťastné partnery i páry v krizi. Lektoři v něm využívají nejen znalosti z oblasti nauk o posvátné sexualitě, ale především svou zkušenost z každodenního života. Jejich učení je praktické, pravdivé, přímé a srozumitelné.

3. - 4.9. Joni a Lingam - kurz intimní masáže pro ženy a muže

Naučte se cítit a dávat potěšení. Poznejte odlišné prožívání a rozvíjení intimity u mužů a žen. Seznamte se s moudrostí těla a prožívejte živost a radost, o které jste neměli ani tušení. Kurz vám ukáže nové obzory pro Vaši sexualitu a zdraví. Je léčivý, láskyplný, lidský, přirozený a osvobozující. Získáte to nejlepší vzdělání o ženském a mužském těle. Do praxe se zapojujete podle vlastního uvážení, ctíme Vaši zónu komfortu. Kurz je vhodný pro jednotlivce i páry.

 

30.9. - 2.10.2016  Mužská cesta Richarda Vojíka - Uvolni svou sílu, žij svobodně - život není boj

Workshop pro muže - 3 dny s Richardem Vojíkem

  • Nevíš co chceš a nemáš žádný životní cíl?
  • Máš pocit, že ti život nedává to, co potřebuješ?
  • Máš nedostatek síly na věci, které by jsi chtěl dělat, a nebo máš síly moc a ruší tě to?

14. - 16.10. Vášeň a svoboda

Skupina pro všechny vědomé muže a ženy, kteří chtějí jít ve vztahu se životem a partnerem do hloubky. Pro jednotlivce i páry. Cílem této skupiny je předat vám silné nástroje, které vám pomohou pracovat s vášní v životě a ve vztahu, zároveň vám pomohou zkrotit touhu, aby vám sloužila a dokázali jste využít její sílu pro váš život, zdraví, krásu těla a neposlední řadě i třeba na “svádění” financí.

27. - 30.10. 2016 Mužská cesta Richarda Vojíka - Buddhabar

Workshop pro muže - 4 dny s Richardem Vojíkem

„Muž objevuje poslání svého života v samotě, skrze situace, které jsou výzvou, a ve společnosti mužů, kteří nemají slitování pro jeho slabosti a lenost.“ David Deida

2. - 4.12.2016 Mužská cesta Richarda Vojíka - Muž a Sex

Workshop pro muže - 3 dny s Richardem Vojíkem

  • jak být lepším milencem
  • jak využít vztah pro spirituální vývoj muže
  • technika Velkého tahu

9. - 11.12. Předvánoční retreat pro páry, Váňův statek

Skupina pro posílení a prohloubení vašeho vztahu. Tento již legendární seminář Denisy a Richarda oslovuje šťastné partnery i páry v krizi. Lektoři v něm využívají nejen znalosti z oblasti nauk o posvátné sexualitě, ale především svou zkušenost z každodenního života. Jejich učení je praktické, pravdivé, přímé a srozumitelné.

 

29.12. - 1.1.2017 Rituál splněných přání - Silvestrovská oslava

Tato skupina je otevřená pro jednotlivce a páry, kteří se chtějí naučit používat sexuální energii pro naplňování svého záměru. V průběhu skupiny budeme pracovat na utváření a formulování své vize pro rok 2016. V novoročním rituálu pak využijeme sílu sexuální energie pro naplnění osobního záměru. Prostor bude také pro radost, lehkost, tanec a oslavu v kruhu lidí, kteří mají chuť setkat se v upřímnosti a bez masek na cestě osobní transformace.

6. - 8.1.2017 Rituál splněných přání - "Silvestr po Silvestru"

"Silvestr po Silvestru" - pro velký zájem tento rok pořádáme "silvestrovský" seminář dvakrát po sobě! Rituál splněných přání je jedinečným zážitkem. Přináší mnoho informací a vhledů. Inspiruje k pochopení toho, co pro vás představuje štěstí. Pomůže vám přetavit podvědomé vzorce, které vás brzdí. Podpoří vás v posílení a vybroušení vaší životní vize a ukáže vám praktické kroky k jejímu naplnění. 

1.1.2017 - 23.7.2017 SEXOLOGICAL BODYWORK - Certifikovaný profesionální výcvik Sexuologické práce s tělem (Sexological Bodywork)

EASE - Evropská akademie somatického vzdělání pořádá v ČR již pátý profesionální certifikovaný výcvik Sexuologické práce s tělem (Sexological Bodywork). Kurz svou náplní zahrnuje a navíc rozšiřuje originální kalifornský výcvik.

14. - 20.2.2017 HOJNOST - kurz v Thajsku - pro páry i jednotlivce

Čeká vás nezapomenutelná dovolená s programem pro osobní rozvoj v tropech :-) Prožitkově-vzdělávací program a nevšední země nabízí prostor také pro životní bilanci a transformaci - odtrženi od běžného rytmu dne a vlastní rutiny vidíme svět i vlastní život jinýma očima.

22. - 28.2.2017 LÁSKA & VÁŠEŇ - kurz v Thajsku - pro páry

Ponurý únor? Ne! Cesta k báječnému vztahu potřebuje solidní základy. Zamilujte se znovu nebo ještě více do svého partnera. Probuďte své tělo i srdce ve vyživujícím a magickém prostředí thajského ostrova. Podíváte se blíže na to, co vás na vaší společné cestě brzdí a co vás podporuje.

 

Nedávno proběhlé semináře a kurzy:

28.5. Muž a žena - o vztazích, lásce a sexualitě

Jednodenní seminář o vztazích, lásce a sexualitě. Po jednotlivce i páry. V Praze na Marjánce.

7. - 8.5. OTEVÍRÁNÍ SRDCE

Toužíte po vztahu a blízkosti? Přáli byste si cítit víc propojení a souznění s partnerem? Chcete naplno cítit a žít své poslání? 
Na tento víkend zveme všechny, kteří chtějí zažívat ve svém životě více radosti, intenzity a lásky. Kteří touží po hlubším kontaktu se sebou, s druhými a s tím, kam vede jejich životní cesta.

1.5. Webinář: ŠŤASTNÝ ŽIVOT aneb jak se naplno otevřít radosti a lásce

Pro partnery i singl! Dozvíte se , jak si často sami bráníme ve štěstí, a co můžeme začít dělat jinak.
 
Pokud byste rádi na webináři slyšeli odpověď na svou otázku, napište nám ji nejpozději do neděle 17.4. na email dar.info4u@gmail.com

28.4. - 1.5. Retreat pro páry na Váňově statku

Skupina pro posílení a prohloubení vašeho vztahu. Tento již legendární seminář Denisy a Richarda oslovuje šťastné partnery i páry v krizi. Lektoři v něm využívají nejen znalosti z oblasti nauk o posvátné sexualitě, ale především svou zkušenost z každodenního života. Jejich učení je praktické, pravdivé, přímé a srozumitelné.

23.4. Richard Vojík: Ženy a sex & muži a láska

Oblíbený kurz Richarda Vojíka, který vám odpoví na otázku, v čem jsou ženy a muži odlišní, jak těmto rozdílům porozumět a pracovat s nimi. Kurz bude z části jako přednáška s výkladem a z části jako prožitkový seminář.

23.4. Příběh ženského těla

Celodenní seminář Denisy Palečkové v rámci cyklu Škola ženy 2016

16.4. KONFERENCE SEXOLOGICAL BODYWORK v Praze

Více informací naleznete na oficiálních stránkách konferencesb.cz

9.4. Přednáška Denisy Říha Palečkové na konferenci "Umenie byť ženou" v Bratislavě

Více informací naleznete na oficiálních stránkách konference www.umeniebytzenou.sk

1. - 3.4.2016 UMĚNÍ DOTEKU - kurz pro dospělé i děti

Kurz Umění doteku jsme se rozhodli otevřít nejen pro dospělé, ale také pro děti všech věkových kategorií. Vědomý láskyplný dotek a objetí jsou tím nejcennějším nástrojem pro posílení těla i duše, vyjádření lásky a prohloubení kontaktu. Potřebujeme je od první chvíle, co jsme se nadechli. A jsou tím nejcennějším i ve chvíli, kdy tělo opouštíme.

Denisa a Richard INTENZIV - Intenzivní kurz Celostní smyslné masáže

Transformace, vize, bodywork, masáže, přepis limbického otisku... Přijeďte ztratit hlavu a najít svou radost a sílu. Technika vědomého přijímání a intuitivního doteku. Chráněné prostředí. Hluboké propojení se sebou sama. Léčení a uzdravení. Silná technika přepisu limbického otisku (inspirovánou Elenou Tonetti) a práce s pamětí těla.

Jedna z nejenergetičtějších skupin, která roztančí všechny vaše buňky. Dotkne se vás do hloubky duše. Zcela právem si tento intenzivní kurz vysloužil přívlastek "energiser"! Kurz intenzivní práce s celostní smyslnou masáží. Doporučujeme pro ty, kteří již mají určitou zkušenost s dotekem, masáží a prací se sexuální energií (absolventi kurzů tantry a celostních smyslných (tantra) masáží u nás či jinde).

LÁSKA A VÁŠEŇ - Retreat pro páry na Váňově statku

Skupina pro posílení a prohloubení vašeho vztahu. Tento již legendární seminář Denisy a Richarda oslovuje šťastné partnery i páry v krizi. Lektoři v něm využívají nejen znalosti z oblasti nauk o posvátné sexualitě, ale především svou zkušenost z každodenního života. Jejich učení je praktické, pravdivé, přímé a srozumitelné.

8.12. Léčení jizev II - emoční léčení jizev a empatický přístup

Pokročilý kurz, navazující na Léčení jizev, zaměřený zejména na jizvy po císařském řezu a jizvy v oblasti vaginy (epiziotomie atd.).

6.12. Vánoční workshop - prožitkový večer s Denisou a Richardem

Prožitkový seminář o životě a vztahu, pro jednotlivce i páry. Skrze jednoduché a zábavné pohybové, dechové a kontaktní techniky probudíme radost a živost. Také se pobavíte a dozvíte se inspirující informace do každodenního života i vztahu.

20. - 22.11. Retreat pro páry na CHATEAU MCELY

Víkend jako v pohádce - sen se stává realitou... Stejně tak může na Chateau Mcely může ožít váš sen, sen šťastného partnerství. Jak zhmotnit Vaši pohádku budeme na tomto magickém místě předávat v krásném prostředí... Zlatém sálu s výhledem do zámeckého parku... Spát budete v pokojících s mechově měkkými matracemi... Zažijte s námi romantické, smyslné či divoké chvíle. Pojďme společně naplnit Vaše fantazie a sny... Skupina pro posílení a prohloubení vašeho vztahu.

6.6. UZDRAVUJÍCÍ, OŽIVUJÍCÍ A MAGICKÁ SÍLA SEXUALITY

Jednodenní seminář o vztazích pro páry i jednotlivce 

Co kdybyste za jeden den dostali odpovědi na nejtajnější otázky ohledně intimity a vztahů a probudily svou sexualitu... naplno?  Vše o vztazích a sexualitě na co jste se báli zeptat.

11. - 21.10.2015 SEXOLOGICAL BODYWORK - Embodiment Intensive

Certifikovaný profesionální výcvik Sexuologické práce s tělem (Sexological Bodywork) 2015 v ČR 

EASE - Evropská akademie somatického vzdělání pořádá v ČR již třetí profesionální certifikovaný výcvik Sexuologické práce s tělem (Sexological Bodywork). Kurz svou náplní zahrnuje a navíc rozšiřuje originální kalifornský výcvik.

12. - 14.6. UMĚNÍ DOTEKU

Masáž je jedno z nejjednodušších umění, jak uvolnit tělo. Současně je to jedna z nejpřímějších metod, jak navodit hlubokou komunikaci s druhým. Je také prostředkem k vyjádření lásky a  porozumění. Přijďte hýčkat nejen své smysly vonnými oleji, horkými žínkami, peříčky a hebkými rukavicemi. 

Třináctá komnata

Další dimenze celostní smyslné masáže: masáž zadečku, vnější anální masáž, masáž pánevního dna pro muže (včetně prostaty) i ženy. Tato masáž nám poskytuje prostor pro práci s tělem na hlubší rovině. Podporuje uzemnění a ukotvení v těle, dodává optimismus a důvěru do života. Může být zdrojem velkého potěšení a obohacení vlastní sexuality.

 

30. - 31.5. Čtvrtá dimenze - tranzovní masáž a přepis limbického otisku

Kurz jemné a léčivé masáže hlavy ČTVRTÁ DIMENZE s terapeutickou meditací od Eleny Tonetti na rekódování limbických otisků.

Čtvrtá dimenze je prostor mimo naše běžné uvažování. Je to stav změněného vědomí, kdy se dotýkáme hlubší moudrosti v sobě, než je naše běžné uvažování… spojujeme se s energií a věděním kosmu. Naše tělo regeneruje a září. Srdce máme otevřené. Čtvrtá dimenze je prostor plný světla, života, vibrace a lásky.

7. - 10.5. Retreat pro páry, ŠKOLA VĚDOMÉHO MILOVÁNÍ, Villa Pepita

Pokročilý kurz vědomého milování. Vhodné zejména pro absolventy základního Kurzu pro páry Denisy a Richarda.

Protože již stovky párů absolvovali náš základní kurz pro páry, který v ČR pořádáme od roku 2006, rozhodli jsme se udělat jeho nadstavbu. V semináři se budeme více věnovat samotnému Vědomému milování. Vztahově velmi důležitá a zásadní témata jako práce s emocemi, komunikace, polarita... jsou součástí našich dalších, “základních” kurzů pro páry. 

30.4. - 3.5. Retreat pro páry - ŠKOLA VĚDOMÉHO MILOVÁNÍ, Váňův statek

Pokročilý kurz vědomého milování. Vhodné zejména pro absolventy základního Kurzu pro páry Denisy a Richarda.

Protože již stovky párů absolvovali náš základní kurz pro páry, který v ČR pořádáme od roku 2006, rozhodli jsme se udělat jeho nadstavbu. V semináři se budeme více věnovat samotnému Vědomému milování. Vztahově velmi důležitá a zásadní témata jako práce s emocemi, komunikace, polarita... jsou součástí našich dalších, “základních” kurzů pro páry. 

25. - 26.4. Tajemství těla a rituál probouzení smyslů

Další kurz z "mozaiky" cyklu Škola celostní smyslné masáže, které na sebe volně navazují (lze je absolvovat i "napřeskáčku" dle vlastních časových možností). V tomto semináři vás naučíme smyslnou olejovou masáž těla, inspirovanou tzv. Esálenskou masáží. Poznáte principy doteku pěti elementů, včetně výkladu o efektu na přijímajícího – povzbuzení, zklidnění, uvolnění, smyslnost, něha, dynamika. Erotická reflexologie – body na těle pro podporu životní energie a smyslnosti. Oživení ženského a mužského těla - shody a rozdíly. Rituál probouzení smyslů.

16. - 18.9. Retreat pro páry, Villa Pepita

Skupina pro posílení a prohloubení vašeho vztahu. Tento již legendární seminář Denisy a Richarda oslovuje šťastné partnery i páry v krizi. Lektoři v něm využívají nejen znalosti z oblasti nauk o posvátné sexualitě, ale především svou zkušenost z každodenního života. Jejich učení je praktické, pravdivé, přímé a srozumitelné.