Reference z kurzů a akcí 

Aneb, co o našich kurzech řikají ti, kteří se zúčastnili:

KURZY PRO PÁRY

 Reference účastníků

KURZY PRO ŽENY

 Reference účastníků

KURZY PRO MUŽE

 Reference účastníků

KURZY PRÁCE S TĚLEM

 Reference účastníků

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU

 Reference účastníků

RITUÁL SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

 Reference účastníků

Reference na výcvik CORE TOUCH I 

Reference na výcvik CORE TOUCH II 

Další reference účastníků 

Alice a David Kiršovi

Pro náš vztah s Davidem bylo a je učení a prožitkové semináře Denisy a Richarda naprosto klíčové. Díky nim jsme spolu celých těch deset let šťastní, cítíme k sobě obrovskou blízkost, důvěru a intimitu, kterou stále rozvíjíme.
"Byl to zážitek, který nám změnil život."

Lucie Kolaříková-psycholožka a první dáma Sebelásky o kurzu Rituál Splněných přání


Josef Zika (psychoterapeut, malíř) o Celostní smyslné masáži a vědomém milování


Absolventi Celostní smyslné (Tantra) masáže:

\"Věci, které jsem si možná dříve neuvědomoval a díky kterým za deset let manželství s Luckou vzniklo nejvíce třenic, byla právě práce s mužskou-ženskou polaritou. Co to znamená v praxi? Vlastně stačí ustát fakt, že žena je pro nás muže logicky neuchopitelná bytost, která funguje více na emocionální rovině. Všechny prožitky cítí okamžitě a v celém svém bytí a se stejnou rychlostí je potřebuje ventilovat a sdílet, což je pro muže, který s tím nepočítá, mnohdy zdrcující a únavné.\"

Honza (účastník kurzu pro páry)


Eduard (absolvent masážních kurzů):


\"Bea-Benkova-nahled\"\"Funguje to, potvrdzujem - Richard a Denisa - dakujem, ze ste nam boli tento rok s Jankom tak uzasnym prinosom. ;O)))\"

 

Bea Benková, ambasadorka a koučka vyjímečných žen, www.beabenkova.com

 

\"Náš vztah se dělí na období “před Denisou a Richardem” a “po Denise a Richardovi”. Náš sexuální život se dělí na stejné dvě etapy se stejným milníkem. A nemyslím tím konkrétně sexuální život nás dvou. Myslím to globálně, to, co zažívám za poslední půlrok, jsem v oblasti sexu a vnímání lásky a energie nikdy předtím neprožila a ani neumím stručnými slovy popsat.\"

Stáňa Mrázková, podnikanizplaze.cz        

 


Ohlasy účastníků našich kurzů pro páry:


\"Náš život se tolik změnil, jsme si blíž...Po dvou měsících vědomého milování začínám cítit, že se můj pohár lásky blíží naplnění a já začínám být schopná dávat.\"

Tereza (účastnice kurzu pro páry)

Celou referenci si můžete přečíst ZDE.


Lilia o našich kurzech a sexualitě:


Kurz (Polarita) byl pro mne jako obvykle krásným zážitkem plným \"aha momentů\", posouvání věcí více do vědomí a nádherných setkání s přáteli z dřívějších kurzů.
Svůj asi největší dárek jsem dostala hned při páteční meditaci na vnitřního muže, kerá ještě prohloubila, potvrdila a ukotvila pocity a některá moje vnitřní nastavení, která jsem po 10ti denním výcviku CORE TOUCH jen tušila. Závěrečná nedělní meditace pak otevřela další obzory a možné cesty dál.
Vždycky ráda na kurzech tancuju, cítím se pak mnohem lépe po těle :-).

Obeně ke všem kurzům Richarda a Denisy můžu říct, že se díky nim změnil můž život. Vnímám hodně věcí jinak, jdu víc do vědomí, pravdivosti, mám víc ráda sama sebe a dovoluji si mít se dobře po mnoha stránkách. Kvalita mého života obrovským způsobem narostla. V náročných životních situacíh má\"\"m najednou na výběr, jak s nimi naložit. Je to moc hezký pocit. Zároveň cítím, že vždy je kam a proč se posouvat dál.

Jana Strejcová