Kdo jsou Denisa a Richard?

Mgr. Denisa Palečková & Ing. Richard Vojík přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Vytvořili centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Vyvinuli vlastní systém práce s tělem, polaritou a osobním rozvojem: výcvik Core Touch.

V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem zpřístupnit benefity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Jsou autory výukového DVD Umění doteku.

Mgr. Denisa Říha Palečková

Spoluzakladatelka a lektorka školy EASE a masážního studia Tantra Spa Prague

Mezinárodně uznávaná učitelka pracující v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a celostních (tantrických) masáží.

Na semináře ji často doprovází její muž Pavel a synové Pedro a Oliver 🙂

Více o Denise si přečtěte tady >>

Ing. Richard Vojík

Učitel a průvodce v oblasti sexuality a partnerství, 15 let vede kurzy osobního rozvoje, celostních smyslných masáží a práce s tělem.

Jeho učení inspiruje tisíce studentů u nás i v zahraničí díky nekonvenčnímu přístupu, humoru a lehkosti, se kterými ho předává.

Je autorem projektu MUŽSKÁ CESTA.

Více o Richardovi si přečtěte tady >>

Náš tým

Pavel Říha

Manžel Denisy a otec Pedra a Olivera.

Spolupracuje při organizaci kurzů a masážního studia Tantra Spa.
 
"Přeji si, aby metody práce s tělem a intimitou přinesly užitek  co největšímu počtu lidí."

Mgr. Zuzana Radostová

Zuzana se stará o vaši spokojenost při registraci a během kurzů, zajišťuje, abyste měli všechny potřebné informace.  Komunikuje s účastníky před, během i po kurzech.

Ráda cestuje a tančí brazilský Zouk.

 

Lucie Jeřábková

Lucka má na starost úpravu audio nahrávek, videí a článků a jejich publikování na webu a Youtube kanálu. Podílí se také na aktualizaci webových stránek.
 
Má čtyři děti a jako dula provází ženy (a jejich partnery) obdobím těhotenství, porodu a šestinedělí. 

 

Marcel Adamčiak

Marcel asistuje na kurzech a zajišťuje technickou či jinou podporu.

Rád fotí a natáčí. Je absolventem výcviku Core Touch EASE.