THAJSKO OTEVÍRÁ SRDCE aneb Proč jezdíme každý rok do Thajska?

Nevím jak vám, ale nejpozději v listopadu už mi chybí slunce. Kolem vánoc se vše zahalí do příjemné adventní nálady, rozsvítí se světýlka, zaměstnám se zútulňováním bytu, vymýšlením dárků, setkáváním s rodinou a přáteli.

Ale co s těmi dalšími několika měsíci, než zavoní jaro?

vanoce_doma_red

Navzdory naplňující práci a mnoha příjemným aktivitám je na mě toto období dlouhé. Chybí mi slunce, chybí mi živá čerstvá strava, chybí mi chodit ven jen tak nalehko a cítit paprsky i vítr na své kůži.

Naštěstí pro sebe mám na toto období výbornou “terapii”. Přišla jsem na ni v únoru 2002. V tomto magickém “dvojkovém” (02/ 2002) období jsem poprvé objevila nádherné, voňavé, prosluněné kouzlo Thajska. Zemi s úžasnou vibrací a výborným jídlem. Zemi plnou jemnosti a úcty. Buddhistické království, které každému otevře srdce.

Sluncem zalitých pláží je po světě celá řada. Procestovala jsem řadu kontinentů a míst, i v Asii, ovšem Thajsko si mě získalo ze všech nejvíc. A přestože jsem tam od roku 2002 byla více než 10x a dohromady v něm strávila jistě více než rok života, asi nikdy se mi neomrzí.

Několikrát jsem do Thajska letěla s nachlazením, které se mě doma ne a ne pustit. Během prvních minut na thajské půdě se rozpustila každá chřipka i horečka. Vzduch je teplý, voní, září. Jídlo v Thajsku je zkrátka skvělé, a kromě výborné chuti sestává i z čerstvých surovin. Je přirozeně “bio” a zachovává si svou životní sílu, protože je lokální a od sklizně na váš talíř mnoho času neuplynulo.

thajsko-zlata

Thajsko je pro mě zemí inspirace, svěžesti a hojnosti. Země, kde si můžete naplno užívat, pečovat o své tělo skvělými thajskými masážemi, ať už v ruchu Bangkok City nebo na ostrovní pláži. Pokaždé tam mám, na tisíce kilometrů vzdálená od domova, mnoho nových nápadů do života a podnikání.

A v neposlední řadě je Thajsko velmi vyživující na osobní i vztahové rovině. Thajsko vás učí milovat. Svět, sebe i partnera. Jak už jsem psala na začátku: THAJSKO OTEVÍRÁ SRDCE.

thajsko_gold

Kombinace výše uvedeného garantuje každému dny plné radosti, lásky a vášně. Vášně k životu i vášně na rovině těla. Kombinace afrodiziakálního jídla, probouzejících masáží, tepla a přirozené duchovnosti této buddhistické země svede snad každého 🙂

A právě proto je Thajsko TOP lokalitou i pro naše semináře. Daleko od domova, posíleni, inspirování a otevřeni touto krásnou zemí, máte najednou jiný pohled na svět. Na svůj osobní život, vztahy, práci a poslání.

Jak říkal už Albert Einstein, je těžké řešit jakýkoliv problém na té úrovni, na které vzniknul. A stejně tak je náročné podívat se na svůj život z nadhledu v místě, do kterého jsme pevně zasazeni a vytváří naši každodenní realitu. Proto je dobré pro inspiraci a nadhled odjet ze známého prostředí. A čím je to nové prostředí milejší a krásnější, tím lépe. Obklopeni novou zemí a novými přáteli, jemně vedeni inspirujícím programem, Vás s Richardem zveme k životní transformaci. Ke změně, která je plná radosti a potěšení.

Třeba se za pár měsíců potkám v Thajsku i s Tebou?

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (ODKAZ NA NÁŠ WEB kde se ten článek nachází). O tomto nás prosím informujte na email dar.info4u@gmail.com, kam pošlete i odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn.
 
Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:
© Mgr. Denisa Říha Palečková
Mgr. Denisa Říha Palečková Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrick&aacu te; mas& aacute;ž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Spoluzakladatelka Školy celostní smyslné (tantrické) masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studio Tantra Spa a profesionálního výcviku Core Touch. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. https://www.denisarihapaleckova.com/