Denisa Říha Palečková na TEDx Prague

Když jsem se dozvěděla, že jsem pozvána přednášet na TEDx, měla jsem velkou radost. Současně jsem si říkala:

„Většinou mluvím hlavně před lidmi, kteří k nám přijedou na kurz nebo výcvik. A tak už rovnou mají zájem o to, co učím. Ale jak zaujmout publikum, které vůbec neznám a které dokonce ani nepřišlo na přednášku o sexu?”

Už po pár minutách jsem se ale přesvědčila, že téma sexu a vztahů nenechává chladného snad nikoho.


> > >PŘEHRÁT VIDEO


Na TEDx jsem lidi zvala k zamyšlení o sexu: Chtěli byste ho mít víc? Nebo míň? Nebo nějak jinak než to znáte? Vzpomínala jsem na svůj sexuální život ve 20-ti letech. Tehdy to nebylo špatné, ale nebylo to ani dobré. Říkala jsem si, že v milování se musí skrývat víc. A to mě zavedlo na můj první seminář.

Postupně jsem zjišťovala, že to není jenom o sexu. Přišla jsem na to, že:

  1. Sexualita souvisí s celým mým životem.
  2. Určuje kvalitu všech mých vztahů, nejen toho partnerského.
  3. Určuje pocity, s jakými se ráno probouzím a s jakými usínám.​

Ve videu najdete i pár praktických tipů do svého osobního života, podívejte se zde.

Vaše Denisa

© Mgr. Denisa Říha Palečková
Mgr. Denisa Říha Palečková Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrick&aacu te; mas& aacute;ž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Spoluzakladatelka Školy celostní smyslné (tantrické) masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studio Tantra Spa a profesionálního výcviku Core Touch. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. https://www.denisarihapaleckova.com/