Denisa Říha Palečková na TEDx Prague

Když jsem se dozvěděla, že jsem pozvána přednášet na TEDx, měla jsem velkou radost. Současně jsem si říkala:

„Většinou mluvím hlavně před lidmi, kteří k nám přijedou na kurz nebo výcvik. A tak už rovnou mají zájem o to, co učím. Ale jak zaujmout publikum, které vůbec neznám a které dokonce ani nepřišlo na přednášku o sexu?”

Už po pár minutách jsem se ale přesvědčila, že téma sexu a vztahů nenechává chladného snad nikoho.


> > >PŘEHRÁT VIDEO


Na TEDx jsem lidi zvala k zamyšlení o sexu: Chtěli byste ho mít víc? Nebo míň? Nebo nějak jinak než to znáte? Vzpomínala jsem na svůj sexuální život ve 20-ti letech. Tehdy to nebylo špatné, ale nebylo to ani dobré. Říkala jsem si, že v milování se musí skrývat víc. A to mě zavedlo na můj první seminář.

Postupně jsem zjišťovala, že to není jenom o sexu. Přišla jsem na to, že:

  1. Sexualita souvisí s celým mým životem.
  2. Určuje kvalitu všech mých vztahů, nejen toho partnerského.
  3. Určuje pocity, s jakými se ráno probouzím a s jakými usínám.​

Ve videu najdete i pár praktických tipů do svého osobního života, podívejte se zde.

Vaše Denisa

Mgr. Denisa Palečková, CSB
Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Spoluzakladatelka Školy šťastného partnerství, Školy celostní smyslné masáže a masážního studio Tantra Spa. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Více na http://denisapaleckova.cz
  • Rubriky
  • Získejte zdarma video: Jak posílit intimní život
  • Zadejte své jméno a email a získejte přístup k videu zdarma.

    Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasím s tím, aby mi Denisa Říha Palečková prostřednictvím firmy ARKAYA Education s.r.o. zasílala na tuto adresu vzdělávací materiály, další videa, články a informace o kurzech a produktech v rámci pravidelného on-line vzdělávání "Štastné partnerství a život mých snů".
    Na e-maily se můžete těšit zpravidla 1x měsíčně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, tak vám ráda i jeho/ její práci v e-mailu doporučím. Ze zasílání mých e-mailů se samozřejmě můžete kdykoliv snadno odhlásit v patičce každé zprávy. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.