6. 6. 2015 v Praze - jednodenní seminář pro páry a jednotlivce

UZDRAVUJÍCÍ, OŽIVUJÍCÍ

A MAGICKÁ SÍLA POTĚŠENÍ

„S manželem jsme spolu už 10 let, a z našeho vztahu postupně zmizela intimita…co s tím?“

„Před partnerem se bojím projevit naplno své emoce, přijdu si pak zranitelná a nepochopená…“

„Mám pocit, že každý z nás mluví “jinou řečí„… jak najít tu společnou?“

  

…aneb nejoblíbenější jednodenní seminář Denisy a Richarda, který Vám nejen zodpoví Vaše otázky ohledně vztahů, sexu a intimity, ale umožní Vám načerpat i novou energii a radost do života.

Velký dík Denise a Richardovi, za jejich otevřenost, pochopení, za pocit bezpečí. Začínám přepisovat vlastní kapitolu týkající se sexu. Zbavila jsem se pochyb o sobě samé, o svém tělu, zbořila hranice studu. ZÁÁÁŘÍÍÍM, žiju, jsem při síle a v radosti. Usmívám se.
Kačka

V průběhu tohoto dne pronikneme společně do hloubky těchto témat:

1. Mužská a ženská polarita na úrovni těla

Jak probudit, naladit a naplnit energií a blažeností mužské a ženské tělo?

Co máš rád, dělej druhému? To v sexu mezi mužem a ženou často vůbec neplatí! Důvodem je tzv. opačná polarita, díky které se přitahujeme, zároveň si ale také kvůli ní často nerozumíme – na rovině mentální, emocionální i tělesné. Naučíme vás, jak případné neporozumění a frustraci v tělesném kontaktu transformovat do radostné vášně. Budete umět s tělem partnera/partnerky komunikovat tak, aby se probudilo a otevřelo do slastné blaženosti.

Richarde a Deniso, setkání s Vámi bylo pro náš vztah s partnerkou velmi důležité. Bylo to přesně ONO. Konečně jsem pochopil věci, o kterých jsme se v mládí doma, ani ve škole neučili. Věci tak důležité pro život a tak opomíjené školským systémem. Byli jste pro mě první, opravdoví, životní učitelé. Děkuji, že své vědomosti předáváte dál tak přirozeným a lehce pochopitelným způsobem. Otevřeli jste mé srdce a naplnili ho láskou.
Tomáš

2. Vědomé milování

Uzdravující, revitalizující a trvalý zdroj vášně a lásky probouzející vědomé milování

 • Už vás sex s partnerem/partnerkou nebaví tolik jako dřív? Stal se pro vás rutinou?
 • Nebo se milujete rádi, ale máte pocit, že by v tom mělo být ukryto ještě mnohem víc, než zrovna prožíváte?
 • Jste na sex příliš unavení a ve stresu?
 • Připadáte si někdy pod tlakem, když se váš partner či partnerka chtějí milovat?
 • Nebo dokonce k sexu cítíte určitý odpor? Obtěžuje vás při milování fyzická bolest?
 • Změnil či zcela odezněl váš sexuální život po příchodu dětí nebo vlivem jiné životní události?

Objevte sex jako skutečný zdroj radosti a energie, v jakémkoliv věku a situaci! Vědomé milování nás vede přímo ke zdroji vlastní životní síly a lásky. Během krátké doby umožňuje rozpustit vědomé i neuvědomované bloky na rovině těla a duše, které sedí jako žába na prameni naší tělesné i životní vášně.

Navrací nás k našemu zdroji a síle. Do našeho života vnáší kvalitu radosti a významu. V partnerství obnovuje a obohacuje hluboký zdroj lásky, který pak prostupuje intimní i každodenní život.

Na kurzu se dozvíte a díky ne-intimní práci s vlastní pozorností a dechem, ve dvojicích či každý sám (dle volby), zakusíte jeho principy na vlastní kůži.

Cítíme se, jako bychom se do sebe znovu zamilovali a včera jsme se milovali tak vášnivě jako snad nikdy předtím. Nevěřila bych, že je něco takového možné!
Lena
Jako bych se znovu zamilovala a i když už uběhly skoro dva měsíce, tak to trvá. Najednou sexualita nabrala nový rozměr. Odjížděli jsme opojení a zamilovaní a úžasné je, že nám to zůstalo. Sex, jaký zažíváme od kurzu, je neuvěřitelný. Opravdu skvělý, láskyplný, naplňující a vědomý a přítomný :-). Jsem moc ráda, že jsme se s partnerem zúčastnili a posunuli tak náš vztah na další stupeň, který nám přináší do života ještě více lásky, porozumění a vášně.
Stáňa

3. Léčivé aspekty práce se sexualitou

Díky uvolnění pánevního dna jsme přítomnější ve svém těle a spojeni sami se sebou

Dokážete si odpovědět na otázku, co to je „být v těle“? Možná si říkáte, vždyť přece tělo mám, tak kde bych byl/a jinde… Zpravidla však známe jen slabou příchuť toho, jak takový prožitek opravdu vypadá. Odmalička jsme trénováni své tělo “opouštět” a stydět se za něj – na rovině vzhledu, projevu i intimity: “Fuj, to se nedělá.”, “Tam si nesahej!”, “Podívej se na sebe, jak vypadáš…”… V dospělosti jsme sami sobě tím nejpřísnějším soudcem: “Jsem tlustá…”, “Mám ho malýho…”, “Moje sexuální projevy jsou nepatřičné (moc divoké, nebo naopak málo výrazné…).” Naučili jsme se sama sebe pozorovat zvenku víc, než se cítit zevnitř.

Další výraznou příčinou “nepřítomnosti v těle” jsou prožitky různých forem traumatu: zneužívání, emočně a/nebo fyzicky náročné situace při porodu, chirurgické zákroky a další prožitky, zanechávající jizvy na těle i duši.

Vědomá práce s tělem, obzvlášť v kontextu intimity, je jednou z nejrychlejších cest “zpět domů”. Bez potřeby analyzování a mentálního zpracování během několika málo sezení získáváme pevný kontakt se zdrojem vlastní síly, stability a jasnosti. Zcela přirozeně se rozvíjí nejen sebepřijetí, ale hluboká láska a respekt k vlastnímu tělu, a tím i všemu živému. Transformuje se náš vztah k sobě sama, a náhle jinak vnímáme i svět, své vztahy, svou životní dráhu.

Ti, kteří touto cestou prošli, hovoří nejen o případném léčení traumat – tělesných i duševních (zneužívání, porodní trauma, nevěra apod.). Muži i ženy mluví o tom, jak se otevřely hranice jejich mysli. Vnímají dříve netušené možnosti. Každý okamžik života prožívají jako plný významu. Cítí se svobodní a silní.

Dozvíte se o metodách sexuologické práce s tělem (Sexological Bodywork), které tyto procesy umožňují. Mimo jiné vás seznámíme s průběhem tzv. vaginálního mapování a léčení jizev, která jsou mocným nástrojem pro výše zmíněná témata a rozvoj každé ženy.

4. Sexuální magie

Využijte naplno tvořivou a životodárnou energii sexuality

Stále se vám v životě neplní to, po čem tak toužíte? Nebo je pro vás dokonce obtížné porozumět tomu, co vlastně chcete?

V dnešní době je hodně zřetelná funkce sexu coby prostředku k dosahování vzrušení a orgasmu. Jakkoliv je obojí krásné, skutečné milování má ještě mnoho dalších rozměrů. Kromě léčivé síly vědomé sexuality můžeme využít i její sílu magickou – kdy vědomě zaměřujeme svou energii do svých vizí, snů a cílů.

V průběhu semináře vám ukážeme cesty, jak hledat a definovat přání svého srdce. Vysvětlíme postup, jak své sny naplnit energií a zhmotnit ve svém životě. Některé z principů této vědomé práce se zaměřováním vlastní energie využijeme přímo na kurzu k posílení vašich vizí a přání!

Splnila se mi většina přání, která jsem vyslal a můj život nabral obrátky, které bych dříve ani nečekal – přežité věci se zbortily a uvolnily místo pro novou a hezčí skutečnost.
Martin
Díky za probouzející víkend, naše nadšení je v tuto chvíli NEZMĚRNÉ, kurz doporučuji všema deseti!
Lucie

Jakou formou kurz probíhá?

 • Výklad a mnoho praktických doporučení,
 • praktická cvičení ve dvojici či sólo – dle vlastní volby (cvičení jsou dobrovolná, nezahrnují nahotu a intimitu nad rámec běžného veřejného společenského kontaktu),
 • radostná krátká cvičení a tanec pro aktivaci těla,
 • možnost pro účastníky klást otázky a případně i pod vedením lektorů pracovat na svém tématu,
 • zemitý a praktický přístup lektorů, kteří o zmíněných tématech mluví s osvěžující lehkostí, humorem a citem.

Lektoři: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB & Ing. Richard Vojík, CSB

Přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Vytvořili centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Josephem Kramerem, PhD. přinesli z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení.

V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem zpřístupnit benefity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Jsou autory výukového DVD Umění doteku.

7. Kurzovné a slevy

Pro koho je kurz určen?

Pro muže i ženy všech věkových kategorií a vztahových konstelací – sólo, ve dvojici a další variace 😉

KDY: 6. 6. 2015, začátek po 10:00, konec v 19:00

V programu je přibližně hodinová obědová pauza.

KDE: Praha, Na Marjánce (Bělohorská 35/262, Praha 6 – Břevnov)

KURZOVNÉ: 990 Kč za jednotlivce, 1450 Kč za pár

Jako pár chápeme pouze partnerskou dvojici; ne kamarádskou.

Cena zvýhodněná pro účastníky akce Přepis limbického otisku 7.6.: 790 Kč

 Tedy při absolvování obou dnů - 6.6. i 7.6. je celková cena 990+790 =1780,-

Pro bližší informace nám napište na email dar.info4u@gmail.com nebo zavolejte 774 77 66 88 
(v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).