14.-17.11.2014 Škola celostní smyslné masáže

Tantra Massage Intensive

Intenzivní kurz Celostní smyslné masáže plný praxe a prožitku, tak aby se získané poznání stalo součástí moudrosti vašeho těla

Jedna z nejenergetičtějších skupin, která roztančí všechny vaše buňky. Dotkne se vás do hloubky duše. Zcela právem si tento intenzivní kurz vysloužil přívlastek „energiser“!

Po dobu 3 1/2 dnů se v inspirujícím prostředí Slapské přehrady budeme věnovat rozvíjení práce s dotekem a energií v celostní smyslné masáži. Zaměříme se na cílené využití životní energie pro vlastní rozvoj. Lépe se zorientujete v oblasti intimity. Porozumíte různým aspektům sexuálního prožívání a léčivé síle této životadárné energie.

Kurz je intenzívním zážitkem plným praxe a prožitku, tak aby se získané poznání stalo součástí moudrosti vašeho těla. 

Na téměř 4 dny se stanete příjemci i prostředníky transformačního procesu

Budete příjemci i pomocníky tohoto transformačního procesu. Dostanete příležitost věnovat se vlastnímu vybranému tématu. Téma se může týkat sexuality, oblasti kterou byste si přáli v životě rozvinout, nebo kde cítíte, že vaše životní energie stagnuje.

V průběhu 3 1/2-denního semináře budete mít čas i podporu pro osobní vývoj, a stejně tak budete asistovat ostatním na jejich cestě.

Kurz je pro každého, kdo se chce dozvědět více informací o intimní masáži a její rozdílnosti v přístupu k ženskému a mužskému pohlaví.

Náplň kurzu:

  • dotek jako technika pro léčení i meditaci
  • celostní smyslná masáž
  • „otevírání srdce“ poznání sebe sama a otevření se pravdivému prožívání
  • rozšiřování vědomí
  • využití moudrosti těla a jeho samoléčivých schopností
  • hluboké léčení skrze masáž a dotek
  • meditace
  • tanec
  • sdílení a konzultace

 Co říkají účastníci semináře:

Cítím se nabitá a mám obrovskou chuť do života!
Veronika
Série tantrických masáží mi dala mnoho hezkého do života, změnila zcela mé vnímání sexuality. Pocítila jsem sílu, čistotu a nevinnost naší sexuální energie. Ukázala mi cestu kterou jsem dlouho hledala, cestu k poznání sama sebe a k nekonečným možnostem které se skrývají v mém těle a čekali jen až je objevím, probudím a začnu používat pro blaho svého života.
Monika
Všem moc doporučuji jakýkoli seminář či jinou akci Denisa Richard. Po jejich absolvování už prostě nikdy nebudete stejní jako dřív! Prožijete radost, lásku, pocity napojení a sdílení, ale i bolest, pláč a lítost. Kombinace těchto silných vjemů nás dokázala probudit a cítit obrovský vděk a pokoru. Najednou prostě víte kdo jste a proč jste na tomto světě! Děkuji za obrovské množství dárků, které jsem dostala!
Hanka
Cítím se taková očištěná. Bylo to pro mě jako iniciační rituál.
Martina
Chci touto cestou Denise a Richardovi moc poděkovat za jejich kurzy, určitě se zúčastníme dalších a všem je vřele doporučuji. S manželem se nám otevřel nový svět a to jsme na začátku…
Monika
Pocity radosti a štěstí jsou nepopsatelné. Nejsou slova, která by je v plné míře vystihla. Jsem šťastný a chtěl bych se od Vás naučit, jak předávat štěstí druhým. Mám Vás všechny moc rád.
Stanislav

Lektoři: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB & Richard Vojík, CSB

Přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Vytvořili centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Josephem Kramerem, PhD. přinesli z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení.

V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem zpřístupnit benefity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Jsou autory výukového DVD Umění doteku.

Ubytování:

Ubytování v hotelu Hladina, Slapská přehrada.

Termín: 14.11.-17.11.2014

pátek 20:00 – pondělí 14:00

Kurzovné: 5500 Kč (včetně ubytování a stravy na 3 dny)

Pro koho je kurz určen:

Doporučujeme pro ty, kteří již mají určitou zkušenost s dotekem, masáží a prací s energií (absolventi kurzů tantry a celostních smyslných (tantra) masáží u nás či jinde). Účastnit se mohou jednotlivci i páry (téma v páru může být pro každého jiné, ale i společné).

Předpokladem pro účast na kurzech je chuť dotek dávat i přijímat. Zkušenosti z oblasti tantry a/nebo tao, stejně tak jako znalost jiných masážních technik, jsou vítány!

Pro bližší informace nám napište na email info@denisaarichard.cz nebo zavolejte 774 77 66 88 (v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).