9. - 10. září 2017, Praha

MOUDROST TĚLA ŽENY:

SÍLA STŘEDU

Skupina pro ženy

 

Pro nás ženy je tělo alfou a omegou. Klíčem k naší radosti, svěžesti, lásce i moudrosti. Během víkendu Vás povedu k tomu, abyste své tělo lépe vnímaly, naslouchaly mu, milovaly ho. A díky tomu prožívaly víc radosti i ve všech svých aktivitách a vztazích.

 Tentokrát se zaměříme na oblast našeho středu: pánevní dno a ženské orgány.

 • Přeješ si vstávat s radostí, a těšit se na každý nový den?
 • Přeješ si mít přátelství a vztahy, které Tě podporují a naplňují?
 • Přeješ si mít partnera, se kterým jsi šťastná?
 • Přeješ si harmonickou rodinu, a vychovat děti, pro které je domov inspirujícím a bezpečným přístavem?
 • Přeješ si věnovat většinu svého času (i pracovního) věcem, které Ti opravdu dávají smysl a baví Tě?
 • Přeješ si být plná radosti a energie, a žít svůj život naplno?

Odpovědi na výše uvedené otázky mají jedno společné: Na každou z nich totiž dokáže odpovědět Tvoje tělo.

Pro nás ženy je tělo afou a omegou. Klíčem k radosti, štěstí, lásce a smyslu. Je to náš vnitřní kompas, náš moudrý rádce. 
 
Když se rozhodneme ho nevmímat, jsme odtržené samy od sebe. Nemáme se o co opřít. Řídíme se chováním a radami ostatních. Cítíme v sobě zmatek. Nevíme pořádně, co chceme, ani co nechceme. Věnujeme svůj čas aktivitám, které nás vysilují a zanechávají pocit marnosti. Vstupujeme do vztahů, kde prožíváme bolest či nic moc necítíme. Chováme se způsobem, za který samy sebe nemáme rády. Přejeme si necítit to, co cítíme. A nežít to, co žijeme. Je to situace plná utrpení.
 
Protož někde v hloubi duše cítíme, že jsme samy sebe opustily. 
 
\"meditation\"
 
A jak se najít?
 
Nejpřímější cesta k sobě sama je pro nás ženy naše TĚLO. Potřebujeme mu dát prostor. Naslouchat mu. Milovat ho. Pečovat o něj. Vnímat, co cítí. A s láskou to přijímat i vyjadřovat.
 
Pro nás ženy je POTĚŠENÍ tou nejsilnější cestou osobního rozvoje. Potěšení na všech rovinách. Lehkost a plynutí a radost. 
 
Řada žen, které potkávám, má pocit, že by na sobě měly “pracovat”. A že až se “vypracují”, teprve PAK začne ten skutečný šťastný život s partnerem a prací snů. 
 
OMYL!
 
Jediný možný rozvoj je skrze láskyplné PŘIJETÍ toho, co TEĎ JE. Plné prožití přítomnosti ve svém těle.
A pokud to, co je, bolí, je třeba to vnímat, vyjádřit a s jemností a láskou se s tím rozloučit.
Rozloučit se s bolestí a utrpením. A udělat prostor pro radost a potěšení.
 
A to je moje pozvánka pro Tebe! 🙂
Povedu Tě k tomu, abys své tělo (ještě) lépe vnímala, naslouchala mu, milovala ho a následovala.
A díky tomu pak mohla prožívat (ještě) více lásky, radosti a významu ve všech svých aktivitách a vztazích!
 
Seminář je velkou inspirací také pro ty, které se věnují práci se ženami ve své profesi.

Reference od účastnic

\"Ahoj Denisko, ješte jednou bych Ti ráda poděkovala, jak jsem byla na Moudrosti těla ženy, tak teď jsem měla druhou menstruaci a paráda, žadné křeče... a to jsem měla dlouhé roky, skoro od mých 20 let, takže 17 let a je to pryč... 🙂 Moc děkuju, něco se pohnulo :-), pěkný den přeji.\"

Markéta

“Můj muž se mě už druhý den ptal, co se se mnou stalo. Cítím v sobě neuvěřitelný pokoj a klid, jakoby se mi proud myšlenek, které mi stále běží hlavou, částečně zastavil…”

Olga

“Zazila som si, kto som, ze nie som tou necitlivou osobou, ktora nikoho nepotrebuje, ze dotyk a obzvlast od zien je nieco tak uzasneho a silneho, ze som citliva a ze ho potrebujem…”

Zuzana

“Kurz mi nastartoval cestu vnitřního léčení…”

Alena

\"Na kurzu \"Moudrost těla ženy\" jsem se báječně cítila v ženské energii. Zažila jsem úžasný pocit bezpečí, sdílení a objevů toho, co žena vlastně představuje. Uvědomila jsem si, jak je důležité se o sebe starat, jak na duševní, tak na tělesné úrovni. Děkuji za informace, které se nikde jinde nedozvíme a velmi nás posunují sami k sobě, abychom se cítily dobře.\"
Martina
 
\"Konečně se vnímám jako ŽENA. Snáze se mi říká, co se mi líbí, co ne, co bych potřebovala. Dovolím si „nic nedělat“. Do našeho manželství to (spolu s Retreatem pro páry u vás) vneslo větší otevřenost, zažehlo jiskru vášně a prohloubilo lásku mezi námi.\"
Lucie
 
“Po kurzu se mám se báječnééé. Jsem nadšená že jsem žena, že mám své nálady a že mě to začalo bavit poznávat se v cyklech. Jsem ráda vášnivá, divoká a prdlá... a když něco nevím, tak se zeptám a žádám o radu a pomoc, páč to prostě nevím 🙂 užívám si své ženství a jsem ráda, že jsem ho objevila 😃”
Marta
 
 
\"Ahoj Deniso, zúčastnila jsem se o velikonocích kurzu a moc se mi líbil. Líbí se mi Tvé vedení, nelítáš v ezoterických výšinách a Tvůj výklad je stravitelný pro každý typ ženy 🙂. Já jsem si kurz moc užila, cítila jsem se i po kurzu velmi příjemně a ukotveně. Kurz byl pro mě inspirací také pro vedení mých cvičebně-relaxačních pobytů pro ženy (jsem fyzioterapeutka), ale i pro práci individuální se ženami v ordinaci.”
Iveta Pourová
 
\"Milá Denisko, už je to měsíc, co jsem byla na Tvé ženské skupině.  Od té doby přemýšlím, prociťuji, žiju všechno to, co jsi tam s náma udělala. V dobrém slova smyslu! Skutečně celou dobu vnímám a naciťuji si svoje tělo. Neustále kontroluji, jestli jsem napojena na tu svoji úžasnou vnitřní moudrostTento kurz byl tak obohacující a transformující, že by jej měla prožít každá žena. Krásně, citlivě s trpělivostí jsi nás všechny provázela. Odpovídala na všechny naše dotazy. Obdivovala jsem, jakou jsi dokázala vytvořit atmosféru, ve které se všechny ženy otevřely a podporovaly se navzájem. Nádhera být součástí takového silného ženského propojení! Děkujeme za tvoji nádhernou práci. Jsi pro mnohé velkou, velkou inspirací…”
Světla Hoření
 
\"Kurz Moudrost ženského těla mi byl velikou PŘIPOMÍNKOU. Připomínkou toho, že když se uvolním zpět do sebe, do svého těla, potom naprosto neochvějně VÍM 🙂 ... jak se teď mám, co potřebuji, abych se cítila lépe a celistvěji, co by mi právě nyní pomohlo nebo udělalo radost... je tak krásná úleva, když jsem si vědoma toho, že na všechny tyto otázky mám odpověď právě sama v sobě. Je to důležitá zkušenost, která mi dodala další důvěru v život, kterou jsem hodně potřebovala.”
Martina Hladilová
Průvodkyně do světa zelených potravin a o-zdrav(n)ého životního stylu
 

Více reakcí si můžete přečíst na stránce Reference.

Lektorka: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB

 
Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Spoluzakladatelka Školy šťastného partnerství, Školy celostní smyslné masáže a masážního studio Tantra Spa. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. 

Místo konání:

 • Centrum kultury Etnomir, Legerova 1832/40, 120 00 Praha 2

Termín:

 • 9. - 10. 9. 2017

Harmonogram

 • Sobota: registrace začíná v 9:30, program začíná lehce po 10:00, konec programu bude v 19:30 (raději si ale nechte rezervu do 20:00)
 • Neděle: program bude mezi 10:00 a cca 14:00

Cena kurzovného: 2500 Kč

Ubytování

 • Kurzovné nezahrnuje ubytování a stravu. K rezervaci ubytování doporučujeme využít airbnb.cz nebo tripadvisor.cz.

 

Tento kurz je přístupný všem, není třeba žádná vstupní znalost. 

Pro bližší informace nám napište na email dar.info4u@gmail.com nebo zavolejte 774 77 66 88
(v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).

Mám spoustu otázek. Kde se dozvím víc? Máme sekci FAQ s často kladenými otázkami a odpovědmi.

 

Není náhodou Denisa Říha Palečková online? Vpravo dole by na Vás vyskočilo okénko: Máte nějaké otázky?

 

Také můžete zavolat naší asistence na číslo +420 774 77 66 88 nebo napsat email na dar.info4u@gmail.com

(více v sekci Kontakt)