7.6. 2015, 12-17h, Praha

Přepis limbického otisku

hippie_lila_thick

Přepis limbického otisku (Limbic Imprint Recoding):

vedená terapeutická meditace inspirovaná metodou Eleny Tonetti

pro uvolnění limitujících vzorců a jejich přepis. Osvobozující a inspirující!

Možná je to i váš příběh

Včera jsem se potkala s kamarádkou Evou.

“Prosím tě, můžou být lidi, kteří se nehodí do vztahu?”, ptala se mě už mezi dveřmi. 
 
“Jak to myslíš?” odvětila jsem a už tušila, že se asi něco děje mezi ní a přítelem, který byl ještě před týdnem tím nejlepším mužem na světě. Za poslední rok již několikátý v řadě.
 
“Jak dlouho jsi zpravidla ve vztahu, než se rozejdete?” ptala jsem se dál a už jsem tušila, že to bude pokaždé zřejmě stejná doba…\"
 
Podobný příběh nám před lety vyprávěla jedna z našich srdcových učitelek Elena Tonetti. Sdílela tehdy, že její vztahy trvaly pokaždé jen tři roky. A pak se něco změnilo. Jeden vztah za druhým měl stejný průběh. Po třech letech konec…

Když už se takto loučila s několikátým mužem, došlo jí, že zřejmě něco bude v ní, co po uplynutí “navyklé doby” vztah ukončí. A rozhodla se tento vnitřní vzorec překonat. Vytvořila - nejen kvůli sobě - metodu PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU (Limbic Imprint Recoding).

Díky ní získáváme svobodu měnit hluboce uložené vzorce v nás. Návyky z dětství a životní zkušenosti, které nám dávají pocit, že “takhle funguje svět”. A nevidíme, že je to náš osobní filtr, který zabarvuje naše prožitky. Se skutečností nemá nic společného, ale my mu nevědomě dovolujeme ovládat celý náš život.

Eva byla evidentně nešťastná. Nechtěla se už zase rozcházet s mužem, který je tak skvělý. Ale nevěděla si rady s pocity, které se jí v souvislosti se vztahem objevovaly. Podvědomě jej od sebe začala zahánět. A přemýšlela vážně nad tím, zda nebude nejjednodušší pokusy o vztah nadobro vzdát: “Víš co, mám svoji práci, kterou miluju. Když nemám chlapa, všechno skvěle funguje. Jakmile někdo přijde do mého života, je to chvíli skvělý, ale pak z toho začnu být nervózní. Stojí mě to čas a soukromí…”
 
Metodu Eleny Tonetti můžete prožít i vy na našem kurzu. Několikahodinová hluboká vnitřní cesta, během níž ve stavu hluboké relaxace projdete svůj život od prenatálního stavu, raného děství až do počátků dospělého života. Je to meditace, při které zpravidla oko nezůstane suché dojetím. A vy máte příležitost, všechny bolestivé zkušenosti vašeho života přepsat…
 
Je to nejen meditace ve formě představivosti, ale také práce s tělem, které ve své paměti nese životní zkušenosti. A limitující vzorce je možné uvolnit, opustit a nahradit novými. Třeba i strach z blízkosti…

Co se v kurzu naučíte?

Během semináře můžete obohatit svůj život o hlubokou relaxaci, vystředění, ukotvení se v sobě. Díky metodám rozpouštění starých vzorců posílíte ve svém životě energii, radost, svěžest a lásku.

Při vedené terapeutické meditaci zaměřené na přepis limbických otisků, metodě vytvořené Elenou Tonetti (autorka DVD \"Porod jak jej známe\"), můžete objevit nové možnosti a svobodu ve svém životě. Formou řízené vnitřní cesty budete moci znovu projít své prenatální období, zrození, dětství, dospívání... a vědomě si vytvořit takovou realitu, která vás maximálně podporuje. Dále získáte cenné nástroje pro vědomou transformaci škodlivých přesvědčení u sebe i ostatních, ať už v kontextu práce s tělem a dotekem či jiném.

Rozhovor s Elenou Tonetti o metodě \"limbic imprint recoding\" v angličtině včetně českých titulků.

Pokud se vám titulky nezobrazí automaticky, aktivujte je ikonou vpravo dole-CC- v okně přehrávače.

Byla to moje vůbec nejsilnější meditace v životě.
Jana Mašková Zimolováterapiedotykem.cz
Chci se podělit, sdělit vjem z limbického otisku Byla jsem velmi překvapena, jakou krásu si dokáži pro sebe vysnít, a jak je pro mě přirozené prožít si tu nádheru, přijmout ji za vlastní. Všechno, čím jsme si procházeli, bylo pro mě neprožité v tomto životě. A asi proto to byla jedna veliká jízda pláče, smíchu, pohybu a spousty objevů uvnitř sebe samé. Dnes je den poté 🙂 Můj hrudní koš se roztahuje, v oblasti 3. čakry dost zvláštně bolí, a přitom mám pocit že je to úžasné 😀 Jako bych se v této části těla otevírala nebo otevřela. Dýchám úplně jinak, tak hluboce a prijemně. A to všechno je protknuto nádhernou vděčnosti sobě samé. Vlastně je to tak nepopsatelný pocit, tak nový. Ještě nikdy jsem nebyla vděčná a hrdá na sebe, jak to tu na Zemi zvládám. Teď to cítím všemi buňkami. Děkuji Tobě s Richardem. Nelze slovy vyjádřit to, co cítím, ale alespoň nastínění tu je. 😉 :
Silvie Sisivychovatelka
Dnes jsem zažila úžasnou zkušenost, jak každý z nás může být tvůrcem vlastního života. Na několikahodinové vedené meditaci jsem přepisovala svůj vlastní příběh od počátku věků. Setkala jsem se se svou původní rodinou v místě, kde prostor a čas neexistuje. Prožila jsem skrze tělo příval podpory a bezpomínečné lásky v kruhu bytostí mě blízkých. Ještě před tím, než jsem byla počata. Prožila jsem to, co mi v životě tak moc chybělo. Něžnou náruč maminky a bezpodmínečné přijetí tatínka, kteří mě z lásky počali a společně přivedli na svět, do jejich náruče. Pocit bezpečí, ochrany a lásky jsou novými stavebními kameny mé nové existence. Pochopila jsem, že i já mohu být tou něhou a láskou pro své děti. Protože už vím a cítím v každé buňce svého těla, jaké to je. Vzpomněla jsem si na svou nekonečnou zvídavost a chuť se učit, nasávat a doslova hltat svět kolem sebe. Měla jsem ke svému vzdělání úžasné průvodce, s podporou rodičů, kteří naslouchali mým touhám a potřebám. Vešla jsem do života sebevědomě, s láskou a podporou přátel. Cítím svou sílu, svou hodnotu, své sebe-vědomí. Vím, čím mohu obohatit sebe i druhé. To vše a ještě mnohem víc díky prožitku nejen v myšlenkách a obrazech, ale hlavně díky plnému prožitku ve svém těle. Pohyb, dech a otevřené srdce mě přivedly zpět domů, sama k sobě. Díky úžasným průvodcům Denise Palečkové a Richardu Vojíkovi jsem převzala plnou zodpovědnost za svůj život, díky úžasné technice „přepis limbického otisku“. Děkuji.
Markétamarekamarketa.cz

Lektoři:

Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB a Ing. Richard Vojík, CSB

Přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Vytvořili centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Josephem Kramerem, PhD. přinesli z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení.

V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem zpřístupnit benefity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Jsou autory výukového DVD Umění doteku.

Místo konání:

Studio Karma Yoga, Korunní 25, Praha 2

Termín:

7.6.2015
neděle 12:00 - 17:00 (s časovou rezervou možná až do18h)

Registrace probíhá od 11:30, program začíná lehce po 12:00.

Cena: 990 Kč

Cena zvýhodněná pro účastníky akce Na Marjánce 6.6.: 790 Kč

Tedy při absolvování obou dnů - 6.6. i 7.6. je celková cena 990+790 =1780,-
 
S sebou si přineste pohodlné oblečení, deku, karimatku a šátek na oči, papír a tužku a svačinu.

Tento kurz je přístupný všem, není třeba žádná vstupní znalost. 

Pro bližší informace nám napište na email dar.info4u@gmail.com nebo zavolejte 774 77 66 88
(v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).

Pro bližší informace nám napište na email dar.info4u@gmail.com nebo zavolejte 774 77 66 88
(v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).

Mám spoustu otázek. Kde se dozvím víc? Máme sekci FAQ s často kladenými otázkami a odpovědmi.

 

Není náhodou Denisa Říha Palečková online? Vpravo dole by na Vás vyskočilo okénko: Máte nějaké otázky?

 

Také můžete zavolat naší asistence na číslo +420 774 77 66 88 nebo napsat email na dar.info4u@gmail.com.

(více v sekci Kontakt)