Reference: Přepis limbického otisku

Během samotné meditace jsem prožívala pocit absolutního štěstí, přijetí, radosti a lásky. Hodinu a půl jsem se usmívala, až jsem dostala křeč do tváří. Ještě po skončení jsem se rochnila v těch krásných pocitech a vůbec jsem se nechtěla probrat.

Nakonec byl ještě prostor pro sdílení svých prožitků v malých skupinkách a pak i v celé skupině.

Domů jsem odcházela nabitá energií, plná radosti, klidu a pocitu jako by uvnitř mě něco zářilo.

A jaké změny se staly v mém životě?

 • Naprosto mě opustila chuť na sladké.
 • Zhubla jsem snad během jednoho dne o 2 kg.
 • Projasnil se mi hlas, když dětem večer zpívám.
 • Nepotřebuji tolik spát. Spím tak o dvě hodiny méně než dřív.
 • Dokážu se zabrat do práce a jít spát ve dvě ráno, což se mi nikdy nestávalo. A ještě jsem ráno v pohodě a vstávám s dobrou náladou.
 • Jsem daleko lépe naladěná.
 • Mám spoustu energie.
 • Jsem více v pohodě s dětmi. Naše ranní vypravování do školky se zkrátilo o 15 minut a je to bez křiku a dohadování.
 • Mám potřebu nosit sukně a asi po třech letech jsem si koupila nový lak na nehty.
 • Mám více trpělivosti se svými dětmi a nenechám se tak snadno strhnout jejich emocemi.
 • Někde uvnitř cítím, světlo, ze kterého vyzařuje láska.
 • Vztek, zloba, smutek…dřív mnou lomcovali a teď mám pocit, že se projeví na povrchu, ale hluboko uvnitř jsem vlastně pořád klidná
 • Daleko více si uvědomuji okamžiky štěstí, dokonalé momenty každého dne. Dříve byla radost pořád kalená neurčitým pocitem strachu, co přijde potom atd., a ten je teď pryč.

Zdá se to až neuvěřitelné, že?

Alena Palasová

\"\"

Celý článek si přečtěte zde.

\"Pod názvem Přepis limbického otisku se skrývá krásná pohádka. Krásnější si neumíte představit. A co víc, ta pohádka je váš život! 
Myslela jsem si, že člověk se musí vyrovnat s tím, co ho v minulosti potkalo zlého nebo nepříjemného. Táhne se to s ním dlouho a ovlivní to jeho další život. Ale to, co si pamatujeme, není realita, která se v minulosti stala. Realita je tady a teď. Jsou to jen pocity a emoce, které jsme měli. 

Myslela jsem si, že rodiče si nevybereš. Musím se smířit s tím, jací jsou, přijmout a bezvýhradně je milovat i s jejich nedostatky. Při Přepisu limbického otisku se můj život stal pohádkou, rodiče jsem si vybrala a láska k nim mě dojímala až k slzám. V pohádce zvané život, je dovoleno vše, hranicí je pouze naše fantazie. 

Život je zázrak; mrazilo mě po celém těle při každém přechodu do dalšího \"levelu\", při každém začátku nové životní etapy - od mého vlastního početí, přes zrození, oslavy narozenin.. Prožila jsem zářivé dětství plné svobody, lásky všech mých blízkých, poznávala svět a učila se o všem zajímavém, co nás všudypřítomně obklopuje. Zažila jsem nádheru prvního milostného vzplanutí a vybrala si, jakým tempem se bude stupňovat až k přelomovému bodu prvního milování. 

Když je možné vybrat si vlastní rodiče, pak je možné už úplně všechno. Všechno jde! Záleží jen na nás.

Život je pohádka, kterou si píšeme sami.\"

 

Zuzana

 

\"Chci se podělit, sdělit vjem z limbického otisku..... Byla jsem velmi překvapena, jakou krásu si dokáži pro sebe vysnít, a jak je pro mě přirozené prožít si tu nádheru, přijmout ji za vlastní.

Všechno, čím jsme si procházeli, bylo pro mě neprožité v tomto životě. A asi proto to byla jedna veliká jízda pláče, smíchu, pohybu a spousty objevů uvnitř sebe samé.

Dnes je den poté 🙂 Můj hrudní koš se roztahuje, v oblasti 3. čakry dost zvláštně bolí, a přitom mám pocit že je to úžasné 😀

Jako bych se v této části těla otevírala nebo otevřela. Dýchám úplně jinak, tak hluboce a příjemně.

A to všechno je protknuto nádhernou vděčnosti sobě samé. Vlastně je to tak nepopsatelný pocit, tak nový.

Ještě nikdy jsem nebyla vděčná a hrdá na sebe, jak to tu na Zemi zvládám. Teď to cítím všemi buňkami.

Děkuji Tobě (Denise) s Richardem. Nelze slovy vyjádřit to, co cítím, ale alespoň nastínění tu je. ;)\"

Silvie Sisi, vychovatelka

\"Moc Vám děkuji za tento pro mě krásný a vnitřně hluboce vzácný kurz, který jsem s Vámi absolvovala ve středu v Brně.

Musím napsat, že tolik energie jako po tomto kurzu jsem již dlouho neměla.

A výsledky se dostavily okamžitě. Po 7 dlouhých letech se se mnou zastavil můj otec, který mě s dcerou \"vyhodil\" na ulici a se slzami v očích nás pozoroval, jak krásně se teď máme.

Neuvěřitelně mi pomohla podpora, kterou jsem dostala od svého kmene ve velmi důležitém rodinném sporu. Moc jsem se bála konfrontace a konfliktu s manipulací. Po vaší meditaci jsem tento spor vyhrála na plné čáře a neuvěřitelně se mi zvedlo sebevědomí a sebeláska 🙂  Jsem šťastná, že jste……:) Děkuji za nádherný seminář!\"

Helena

“Přepis limbického otisku mě úplně dostal do kolen. Ačkoliv mám se svými rodiči výborný vztah, tak mě dlouho mrzelo, že ačkoliv mě mají rádi a kdykoliv se na ně můžu obrátit o pomoc, tak mi nikdy nedali najevo lásku, chybělo mi projevení citů, pohlazení... A přesně tohle jsem si přepsala. Po otisku jsem si připadalo prostě báječně!” Táňa

\"Na \"limbiku\" u Denisa Říha Palečková jsem byla už 2x. Jednou v Brně jednou v Praze. Jednou v létě, jednou v zimě. Jednou s mužem, jednou sama. I když vše bylo stejné, pro mě pokaždé úplně jiné. Ráda půjdu zase, protože v každé životní situaci si tam najdu něco nového, co mne posouvá.\" Eva

\"Byla jsem zacatkem května a pecka! Mám nádherné dětství :-)” Pavla

\"Meditácia v Prahe mi pomohla vykročiť do môjho nového života s ľahkosťou a radosťou!\"

Lucia, architektka

\"Chtěla bych ještě jednou poděkovat za nádherný seminář \"Přepis limbického otisku\". Chci Vám vyjádřit svůj hluboký obdiv, protože bych nikdy nevěřila, že tohle je možné připravit, tak nádhernou meditaci i zvolení hudby k tomu. Dokonce mám pocit, že se cítím čím dál lépe, a mám dojem, že všichni kolem mne jsou úžasní a skvělí, a pořád mám takové příjemné šimrání kolem žaludku. Nedovedu to pořádně ani popsat, ale chce se mi létat a tančit. … Už vybírám další seminář… Přeji nádherný večer a ještě jednou díky, dík ….\"

Jarmila Linhartová

\"Byla to moje vůbec nejsilnější meditace v životě.\"

Jana Mašková Zimolová, terapiedotykem.cz

 

\"Dnes jsem zažila úžasnou zkušenost, jak každý z nás může být tvůrcem vlastního života.

Na několikahodinové vedené meditaci jsem přepisovala svůj vlastní příběh od počátku věků. Setkala jsem se se svou původní rodinou v místě, kde prostor a čas neexistuje. Prožila jsem skrze tělo příval podpory a bezpomínečné lásky v kruhu bytostí mě blízkých. Ještě před tím, než jsem byla počata.

Prožila jsem to, co mi v životě tak moc chybělo.

Něžnou náruč maminky a bezpodmínečné přijetí tatínka, kteří mě z lásky počali a společně přivedli na svět, do jejich náruče. Pocit bezpečí, ochrany a lásky jsou novými stavebními kameny mé nové existence. Pochopila jsem, že i já mohu být tou něhou a láskou pro své děti. Protože už vím a cítím v každé buňce svého těla, jaké to je. Vzpomněla jsem si na svou nekonečnou zvídavost a chuť se učit, nasávat a doslova hltat svět kolem sebe. Měla jsem ke svému vzdělání úžasné průvodce, s podporou rodičů, kteří naslouchali mým touhám a potřebám.

Vešla jsem do života sebevědomě, s láskou a podporou přátel. Cítím svou sílu, svou hodnotu, své sebe-vědomí.

Vím, čím mohu obohatit sebe i druhé. To vše a ještě mnohem víc díky prožitku nejen v myšlenkách a obrazech, ale hlavně díky plnému prožitku ve svém těle. Pohyb, dech a otevřené srdce mě přivedly zpět domů, sama k sobě.

Díky úžasným průvodcům Denise Palečkové a Richardu Vojíkovi jsem převzala plnou zodpovědnost za svůj život, díky úžasné technice „přepis limbického otisku“.

Děkuji.\"

Markéta

Po semináři jsem se cítila skvěle, milovaně, nádherně. Je moc fajn, že v závěru bylo možné své zážitky sdílet, bylo to velmi inspirativní. Měla jsem chuť obejmout celý svět a vykřičet to do Vesmíru, jak je mi nádherně.
Poprvé v životě jsem v této meditaci okusila lásku svých rodičů, kterou mi nikdy nedali pořádně najevo (a to je mi už 32 let!). Stejně tak mi za celý můj dosavadní život neřekli, že mě mají rádi. A během této meditace mi pořád od dětství až do dospělosti ukazovali své láskyplné projevy a gesta a ujišťovali mě svými činy o tom, že mě skutečně milují a také mi to i říkali. Neskutečný pocit!
To, co se dělo bezprostředně pár dní po meditaci, byl docela fičák. Zejména \"bouře\" nastala v našich rodinných vazbách. Taťka skončil v nemocnici s operací páteře a já se najednou musela starat nejen o svoji babičku s demencí (to už dělám 4,5 roku), ale navíc i o 4 letého synovečka a také taťku po návratu z nemocnice. Ač jsme se jako rodina nemohli dlouho vystát, nestačím se divit tomu, co se bezprostředně pár dní po meditaci seběhlo a co všechno se muselo stát, aby nás to jako rodinu stmelilo. Domnívám se, že meditace výrazně vývoj situace urychlila. Začala jsem konečně vídat synovečka, poprvé v jeho 4 letech jsem ho konečně mohla hlídat, vztahy s bratrem i rodiči se zlepšily.
Obrat o 180 stupňů. Dívala jsem se rázem na svět jinýma očima a svět se díval jinak na mě. Těžko slovy uchopitelná zkušenost!
 
Doporučuji každému tohle zažít.
 
Měla jsem pocit, že se od základů mění vztahy v rodině i moje nahlížení na okolní svět. Jako bych si sundala brýle a vše najednou viděla v jasných barvách. Ta šance, změnit si život od základů, a přepsat vše staré, přežité, nefunkční a nevyhovující, je jedinečná a ohromující, a měl by se jí každý chopit. Za sebe můžu říct, že coby psycholog jsem na sobě v životě vyzkoušela už mnoho a mnoho metod, terapií a meditací, ale tahle byla pro mě jednoznačně nejpřínosnější, nejživější a šla nejvíc do hloubky a také do akce. 
 
O kurzu jsem již řekla několika nejbližším přátelům s obrovským nadšením a doporučila jim ho. Popsala jsem tuhle zkušenost jako příběh z pohádky: \"Představ si, že přijdeš na planetu Zemi a můžeš si vybrat svou maminku i tatínka. Budeš svědkem toho, jak vznikne nový život, tvůj život - vědomě a z lásky, uvidíš tu všechnu nádheru a Vesmír se bude točit kolem Tebe. A prožiješ nádherné dětství a terapeuti Tě dovedou až do dospělosti, na té cestě zažiješ mnoho krásného a dost možná i nějaké dobrodružství. A až meditace skončí, budeš mít pocit, že jsi možná prožil jiný život, že jsi někdo jiný a můžeš začít znovu s čistým štítem. Budeš mít dost možná pocit, že to byl jen nádherný sen, ale s postupem času (a dost možná velmi brzy) poznáš, že to nebyl jen sen... A tvůj život se začne měnit od základů.\" Závěrem bych jen dodala, že jsem již rozhodnutá, že Přepis limbického otisku znovu absolvuji i v budoucnu a dovolím si jít do ještě větší hloubky a intenzity. A určitě si to ještě víc užiju. Samozřejmě, věřím, že poznám a ucítím, až nastane ten správný čas...
 

S přátelským pozdravem, Lenka z Brna, psycholog, 32 let