Reference: CORE TOUCH EASE - profesní výcvik

\"Výcvik Core Touch u mňa vyplavil na povrch niekoľko nespracovaných traum z detstva. Hlavne som si uvedomil, že najprv je potrebné pracovať na sebe a až potom pomáhať iným. 
 
Počas a po výcviku sa mnoho udialo v mojom vnútornom vnímaní vzťahu s otcom a matkou. Keď som bol malý 1 - 6 rokov býval som často v nemocnici aj niekoľko týždňov samotný a v tme. Core CRY to krásne vyplavilo na povrch a mohlo to v pokoji odísť. Otec umrel približne pred 12 rokmi a až vďaka CORE CRY na výcviku a neskôr po výcviku sa niečo uvolnilo v oblasti srdca. Slzy tiekli ako rieka.
 
Potom sme na to spolu prišli, že pri jeho smrti som doslova uzamkol svoje srdce aspoň na 20 zámkov a kľúč som zahodil nevedno kam. Celkovo to súviselo s mojou uzavretosťou v živote voči ostatným ľuďom. Nie je to teraz ešte ideálne ako si prajem, ale už viem, že je to na správnej ceste a ako s tým mám pracovať a byť viac otvorený voči ostatným ľuďom.
 
Spozoroval som na sebe, že si viac dokážem život užiť a nebrať všetko tak vážne. Ďalej celý výcvik bol pre mňa obrovským vykročením z osobnej zóny komfortu, čo mi pomáha aj teraz či už v podnikaní alebo v sebarozvoji. Mám väčšiu odvahu ísť do nových vecí, podstupovať nové výzvy a robiť veci, z ktorých mám strach. 
 
Ďalším veľkým prekvapením bolo pre mňa aj vzťah s matkou, ktorý som si myslel, že mám dávno “vyriešený”. Ja som ju nevedome neustále navštevoval a snažil sa jej byť na blízku. Aj keď ona to nevyžadovala. Po výcviku neskôr som dokázal od nej “odísť” a už ju nepotrebujem navštevovať. A celkovo vnímam, že náš vzťah sa zmenil k lepšiemu.
 
Zmenil sa aj vzťah s partnerkou. Aktuálne prežívame najťažšie a zároveň aj najkrajšie obdobie nášho vzťahu. Mnoho vecí sa čistí aj na tejto rovine a stým sa vyplavujú na povrch rôzne sračky ktoré sme nemali vo vzťahu vyriešené 🙂 Sme viac k sebe otvorený a viac vyjadrujeme emócie a lásku a postupne sa mení aj sexualita.
 
Takže celý výcvik a obdobie po ňom som vzal ako “znovuzrodenie”. Výcvik CT je pre mňa pomyselný začiatok cesty.
 
Zo srdca ďakujem Richard Vojík a Denisa Říha Palečková za to čo robia. Ste pre mňa obaja veľká inšpirácia a som nesmierne šťastný, že ma sprevádzate na mojej transformačnej ceste.”
 
Stanislav Ličko
\"\"
 
\"Čas plyne a pomalu dochází i k realizaci mých vizí… Začala s kamarádkou pořádat ženské kruhy. Už máme za sebou kruhy na témata : Cykličnost, emoce, sexualita, intimita, hranice. Moc mě baví pozorovat, jak se ty ženy, které prošly všemi kruhy, mění i otevírajíNěkteré už byly u mě na masáži a další zvažují mapování.
 
Taky mě začalo bavit mluvit před skupinou, teda až tak po deseti minutách, kdy opadne tréma (kterou mám zatím vždycky). 
 
Každé vystoupení před skupinu, je pro mě silné vykročení z komfortní zóny, ale po chvíli jsem ve svém živlu, když vidím, jak to ty ženy zajímá, tak jsem v přednášení k nezastavení. To je pro mě příjemný pocit, sdělovat své zkušenosti a vše co jsem se naučila, lidem které to zajímá a chtějí tomu porozumět.
 
Taky mě baví pozorovat, jak jsou po praktických cvičeních úplně jiné, než při příchodu. Nejvíc se mi líbil efekt z praktického cvičení z emocí, kde padlo mnoho kapesníků, plakaly úplně všechny... a úžasný bylo potom vidět ty rozzářené výrazy v jejich tvářích, které byly plné úlevy a radosti!\"
 
Eva Kvardová
Výcvik CORE TOUCH 2017 mi přinesl další jedinečný dílek do skládačky mého osobního návratu ke svobodě a k sobě samé, k něčemu, co mi je přirozené. Řekla bych, že mě vzal do velké hloubky a až ke kořenům mého zrození a často na hranici mé komfortní zóny, kterou jsem si dovolila vědomě překročit a dokázala sama sebe překvapit :-). Zároveň mi dal naději, že by se opravdu mohl stát tehdy pro mě zázrak... přinesl mi pocit, že bych možná mohla v životě dělat to co mě baví a to co mi dává smysl. Do té doby jsem si to neuměla ani představit. Tady ta představa přišla a já celou závěrečnou meditaci probrečela vděčností. Sešla jsme se tam s úžasnými lidmi se kterými jsme vytvořili pevný kmen a navzájem se úžasně podporovali, což trvá do dnes a taky možnost poznat Denisu a Richarda více osobně a čerpat z jejich zkušeností a intuice, která mě stále nepřestává překvapovat. Zažila jsem tam několik opravdu hlubokých okamžiků za které jsem vděčná. A jak mi je skoro rok po CORE TOUCH :-)? Krásně :-). Zažívám neustále další AHA momenty, tím jak se prohlubují moje zkušenosti při plnění kreditů nebo při účasti na dalších kurzech, které mě posouvají dál a směrem, který je mi moc příjemný a cítím se v něm více a více uvolněná... řečí DAR by se dalo říci, že se stále a stále odlupují nějaké slupky, které jsem si za život nasyslila 😉 nebo je převzala z rodiny. Je to cesta, který mě baví a zatím nejvíc naplňuje v životě a moc si jí užívám :-).
 
Jitka Konečná

\"\"

Musím potvrdit, že mne Core Touch změnil, že se cítím jinak, reaguji jinak, a jsem celá nedočkavá to \"posílat mezi lidi dál”….
 

Dávání druhým je krásný a děkuji za tento dar, který máme... chci ti říct, že díky vám a tím vaším posláním jsem začala cítit své srdce, své já a otevřela jsem jej světu a tím můžu dávat .... sebe ... děkuji, děkuji že jsem vás mohla kdy poznat a být trochu vaší součástí ...

Pochopila jsem díky orgasmické praxi jak důležité je, naučit se být pozorným milencem svému vlastnímu tělu. Znamená to pro mě do života, že dokážu být šťastná sama se sebou a tak vzrůstá v mém těle zdravé sebevědomí, díky kterému lépe procházím životními zkouškami. Nenechám svému tělu ubližovat, ať už nezdravým jídlem nebo negativními emocemi, které jsou na něj ventilovány z okolí. Už lépe naslouchám své intuici a jasněji vidím své záměry.

Výcvik mi nesmírně pozitivně zasáhl do života, protože tam praskla spousta brnění, kterými jsem tam přijela bohatě vybavená. Bez nadsázky lze říct, že mi ten výcvik a obecně vůbec práce s tělem pod vedením Denisy a Richarda změnila život. Ubývá brnění, strachu, zábran a masek a naopak přibývá výrazně autenticity, radosti, síly a svobody. Stále víc a víc se stávám vědomým tvůrcem svého života a den za dnem si víc a víc uvědomuji magickou sílu a moc Božství v nás.

Markéta Bouzková

\"\"

 
Markéta Bouzková

\"Po výcviku jsem vnímavější a citlivější. Zvedlo se mi sebevědomí, nastavila jsem si hranice s rodinou, kamarádkami i s klientkami. Během protokolů při Core cry jsem si dovolila pustit emoce. Pláču a křičím a je mi úplně jedno, kdo si co o mě myslí.

 
Největší uvědomění přišlo na 10dnu v listopadu při asistenci. Docvakla mně spousta věcí, které jsem během roku nevnímala.
 
Po výcviku přišla velká úleva a úžasná radost ze života. Vždyť já jsem po 35 letech zase šťastná! Chodím v šatech a v sukních a vůbec se mi nechce vracet do kalhot. Už se nemusím schovávat. Můžu být viděna jako ŽENA. To pro mě velká úleva. Chybí mně ta správná slova, abych vyjádřila vděčnost a velkou pokoru k Vaší práci, Ríšo a Denisko. Je to nádherné zjištění, jak se mi díky Vám změnil život a úžasné je být při tom, kdy měníte životy stovkám lidí. Moc děkuji…”
 

Renata Kolářová

\"10 dnů intenzivního výcviku Core touch pod vedením Denisy a Richarda bylo nezapomenutelným zážitkem, který bohužel právě skončil. Ale potrvá znovu v každém z vás, kteří budete mít chuť a sílu se vydat na cestu k sobě sama a budu moc rád na této cestě s Vámi, protože je krásné vidět měnící se tváře a životy těch, kteří se touto cestou nebojí jít.”
 
Petr Lexa
“Jsem uvolněný a vibruji energií lásky, přijímám sám sebe takového jaký jsem. Má mysl je klidná a zaměřená. Pluji prostorem, věci se přede mnou odehrávají jako by se mě vůbec netýkaly. Mám radost z toho, že jsem připraven se o své dary dělit s lidmi, které na své cestě potkám. Děkuji Denise a Richardovi za Core Touch 2018. Jsem nesmírně vděčný, že jsem toho mohl být součástí.”
 
Jakub Zemanek
“Jsem vděčný sobě, že jsem si dovolil projít výcvikem Core Touch 2018. Jsem vděčný lektorské dvojici Richard VojíkDenisa Říha Palečková i všem ostatním, kteří mne tím provedli. A motto výcviku “Učíme se skrze bolest a utrpení, dokud nepochopíme, že se dá stejně růst skrze lásku a potěšení.” od Elena Tonetti-Vladimirova, se beze zbytku naplnilo.”
\"2764.png\"
Vlastík Klapka
“Zažili jsme radost a kus hluboké a vědomé práce na sobě. Máme zasebou mnoho prožitků, sdílení a objevováni. Byl to čas porozuměni a přijetí.
Děkuji DaR a společně zakončenému výcviku CoreTouch’17 a možnosti asistovat na běhu novém CT´18 ... 
Díky všem mým přátelům, kteří šli do tohoto hluboce transformačního projektu skrze hluboce vědomý dotek a práci s dalšími nástroji Bodyworku EASE a nejvíce však mé drahé ženě, díky za Tvé dary Peťulko.
Vděčnost, pokora a citlivě-zodpovědné vedení to jsou má slova k Vám Denisa Richard, děláte práci která má smysl a sílu měnit svět k lepšímu v opravdovosti a lásce.”
 
Roman Drahoňovský
\"Začala jsem chápat, jakou mám léčivou sílu jako žena. Uvěřila jsem, že můžu žít pohádku. Dostala jsem pěkně zabrat v mnoha zkouškách, které mne naučily stanovit si pevné hranice a neustupovat. Učila jsem se bojovat z místa a mysli pokojného bojovníka. Učila jsem si všímat si znamení, která dostáváme neustále, a která nás obklopují. Uzavřela jsem ve všech směrech kapitolu manželství a po dvou letech začala mluvit s mámou. Proplakala jsem vděčností vánoce, protože na vánoční příběhy jsem se nemusela dívat v televizi, já je prožila ve svém životě. Oslavuji a raduji se že všeho, co jsem si dovolila a jaké ovoce jsem sklidila. A zároveň se cítím jako nepopsaný list. Co bude dál? Mám několik indicií, ze kterých budu skládat, jak inspirovat lidi, aby uvěřili v sílu pohádek a zázraků - vedomý dotek, hudba,tanec, otevřené srdce, pokora, otisky na duši i těle - z tohoto budu tvořit svoji novou cestu. Děkuji Denisa Richard za uzdravení, podporu a otevření nových možností. Díky Vaším letošním výcvikům vstupuji do Nového roku 2018 jako královna.” 
 
Marie Drkulová
 
\"\"
\"\"Setkání s Denisou a Richardem bylo pro mě opravdovým darem. Vykročila jsem díky nim na cestu za poznáním sama sebe. Jsem vděčná, že můžu toto povědomí šířit dál. Vy, co ještě váháte, zdali se na některý kurz přihlásit, bych chtěla dodat odvahu a podpořit vás. Nečekejte na nejlepší vhodnou chvilku. Život vás bude stále testovat a klást vám různé překážky a důvody proč nejet. Vlastně vás testuje jak moc jste rozhodnutí udělat ve svém životě změnu. Poslechněte své srdce a pokud vám říká ano, nabalte tašky a jeďte. Bude to parádní jízda. Otevřou se vám nové možnosti, rozproudíte energii a zažijete radost a vášeň. Držím vám palce.  “  Přečtěte si Katčin příběh tady ⇒
 
Katka Juttnerová” 
 
\"\"
“Core Touch mi přidal do života spoustu skvělých, krásných lidí, kteří mě inspirují, fascinují a obohacují svými příběhy, svojí životní energií, moudrostí a silou. Hodně se změnilo i to, jak prožívám a vnímám emoce, situace a lidi kolem sebe. Pochopil a prožil jsem, co je to nepodmíněná láska. V neposlední řadě mi Core Touch dal sílu a odvahu dělat to, co mě opravdu naplňuje a baví a pomohl mi objevit moje dary, které můžu a chci předávat dál.
 
Honza Novotný
 
\"Zamýšlím nad tím, jak se mi změnil život po setkání s Denisou a Richardem… a musím přiznat, že velmi mnoho!
 
Naučila jsem se vážit sama sebe a pochopila jsem, že pokud já nebudu sama v sobě šťastná, nikdo jiný to udělat nemůže, ani kdyby se rozkrájel. 
 
Poznala jsem, jak je důležité jít se všemi svými pocity ven na světlo boží, i kdyby to znamenalo pohromu. Učila jsem se a stále se učím, jak si nastavit své hranice, a to hlavně v rodině ... odkládala jsem staré zažité vzorce svých rodičů a přijímala s láskou a slzami vděčnosti vše nové a krásné.
 
Díky masážím, mapování, core cry..... jsem ze sebe vyplavovala všechny ty nánosy, které se ve mně poctivě ukládaly a pomalu, ale jistě mě umrtvovaly a já začala opět a s vyšší intenzitou cítit, víc se radovat, tančit, vidět jasněji své životní poslání a naplnění, a s otevřeným srdcem chápat, přijímat a hluboce milovat svého muže \"😘\" .”
 
Petra Drahoňovská

K práci s tělem jsem se dostal pomalými krůčky, kdy jsem o něčem takovém zaslechl poprvé na svém prvním mužském kurzu u Richarda (reakce byla tenkrát velmi nechápavá, až zhnusená), a teprve po 3 letech nastal ten správný čas a přihlásil jsem se na letní desetiden 7/2017, který mi totálně změnil život. Nastala tam situace, kdy jsem mohl buď utéct, nebo konečně naplno přijmout sám sebe se vším, co ke mně patří. 
Ihned po skončení desetidne jsem se přihlásil na Core Touch 2018. Od léta praktikuji práci s tělem, masáže a mapování, a neskutečně mě baví sledovat účinky na klientech, jak se jim mění život, stejně jak se změnil mě. Do budoucna chci pokračovat s propojením na klasické/alternativní masáže a průběžně rozšiřovat svou působnost o další dovednosti.

A jak se cítím po skončení Core Touch 2018? Zkušenosti, které si odnáším nejdou dost dobře popsat slovy, ale nejdůležitější je, že jsem mnohem víc ukotvený, jistější v tom co dělám a ve svých rozhodnutích, a nesmírně mě to nakoplo do další činnost. Šel jsem mnohem víc do hloubky sám sebe, ale i spoluúčastníků/klientů a taky jsem poznal svou další rodinu – svůj kmen.


 
Martin Šebek
 
\"\"
 
\"Čo mi dal tento rok, výcvik Core Touch?

- Zprítomnenie v tele
- Veľkú Vďaku za život
- Zmena v mojom pohľade na vzťah k môjmu mužovi, tým zmena vo vzťahu, môžem žiť oveľa viac ženskosť a jemnosť a hranice určuje oveľa viac môj muž a ja sa nechávam viac a viac viesť
- Väčšia dôvera v život
- Dostatočný prísun financií
- Zdravší spôsob života a stravovania
- Hlbšie prežívanie a radosť v sexualite
- Narodenie našej dcérky Anastásie, doma bez lekárskych zásahov v dôvere sebe samej a dieťatka
- Hlboké prepojenie s ľudmi, 
- pochopenie pre seba samú a tým aj pre ostatných
- Pokora
- Pochopenie súvislostí spojených s tienistými stránkami mojej osobnosti
- Precítenie strachov a paniky a kľúče na prácu s nimi napr. core cry, vedieť si požiadať o pomoc a pomoc prijať
- Otvorenie nových možností 
- Teším sa na stretnutie koncom apríla 2019 a Ďakujem z celého srdca za hlboký a prínosný Core Touch výcvik
 

Nidhi

 
\"\"
 
\"CoreTouch (a předchozí podzimní 10den) mi přinesl Otevření. Otevření řady dveří, jejichž čas již dozrál. Bylo nesmírně uvolňující prožít tu vnitřní svobodu, ten stav s možností jej projevit se, bez vnějšího posuzování či očekávání, vlastní autenticitu \"toto jsem teď já, toto je se mnou spojeno, toto nesu, takový jsem”. Zažít uvolněnost v přirozeném toku událostí, kdy věci do sebe zapadají tím nejvhodnějším způsobem, který se nedá ani vymyslet ani naplánovat, který prostě je a o kterém dodneška váhám, čím je ve skutečnosti způsoben. O určitém neviditelném všudypřítomném vedení a podpoře prostoru nepochybuju. Cítím k němu hlubokou vděčnost a pokoru. Za co jsem CT vděčný, je poznání metod pro práci s tělem, prožitkem, emocemi, ochutnání si jich z obou poloh (dávající / přijímající). Jsou od té doby se mnou prakticky pořád…”
 
Kuba
 

Bylo to nesmírně naplňující období mého seberozvoje a věřím, že díky společné účasti s mou drahou manželkou, patřil tento výcvik k vzácnému poznávání a krokem k opravdovosti v našem již dlouholetém partnerství.

Byl to čas zpomalení, čas prožitků a nacíťění si stavů do té doby mi vzdálenějších a přitom tak blízkých a hlavně důležitý čas vstupů do role průvodce v ozdravných procesech klienta.

Učil jsem se pracovat se situacemi, kdy jsem byl účasten pocitům člověka v jeho otevření se starým uzavřeným zraněním, v jeho křehkosti a slabosti, kdy jsem si musel držet hranice a přitom cítit, umět láskyplně řešit a pomáhat.

Byl to čas odkládání masek, čas nahoty a nejenom té fyzické. Byl to hluboký čas navázaných přátelství, podpory a sounáležitosti.

Děkuji za tento rok bytí, za rok naplňování z nových poznání a sám sobě děkuji za to, že jsem následoval svou intuici a vstoupil do CoreTouch výcviku 2017.

Roman Drahoňovský

\"\"

\"Zamýšlím nad tím, jak se mi změnil život po setkání s Denisou a Richardem… a musím přiznat, že velmi mnoho!
 
Naučila jsem se vážit sama sebe a pochopila jsem, že pokud já nebudu sama v sobě šťastná, nikdo jiný to udělat nemůže, ani kdyby se rozkrájel. 
 
Poznala jsem, jak je důležité jít se všemi svými pocity ven na světlo boží, i kdyby to znamenalo pohromu. Učila jsem se a stále se učím, jak si nastavit své hranice, a to hlavně v rodině ... odkládala jsem staré zažité vzorce svých rodičů a přijímala s láskou a slzami vděčnosti vše nové a krásné.
 
Díky masážím, mapování, core cry..... jsem ze sebe vyplavovala všechny ty nánosy, které se ve mně poctivě ukládaly a pomalu, ale jistě mě umrtvovaly a já začala opět a s vyšší intenzitou cítit, víc se radovat, tančit, vidět jasněji své životní poslání a naplnění, a s otevřeným srdcem chápat, přijímat a hluboce milovat svého muže \"😘\" .”
 
Petra Drahoňovská
“Prožila jsem nádherných jedenáct dní s úžasnými lidmi a na krásném místě \"❤\"  🙂
Závěr ročního výcviku Core touch 2017 a asistence na desetidnu Core touch 2018.
 
Jsem vděčná za všechny prožitky a techniky práce s tělem, které do hloubky uvolňují bloky z těla, potlačené emoce a napomáhají léčení traumat,... Uvolňují a otevírají tělo jak na fyzické, tak i energetické úrovni a navrací mu přirozenou schopnost cítění a prožívání... Což se výrazně odráží na zvýšení kvality života ve všech oblastech.
 
Mé velké díky patří lektorům Denisa Říha PalečkováRichard Vojík, za předání jejich bohatých zkušeností a za citlivé a zároveň velmi efektivní vedení kurzu. Dále chci poděkovat za všechny prožitky, obohacující a inspirujicí přítomnost svým kolegům z CT 2017 i účastníkům nového CT 2018. \"❤\" 
Také děkuji celému Váňově statku za příjemné prostředí a péči o nás :-)”
 
Eva Kvardová