PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU

Přepis limbického otisku (Limbic Imprint Recoding) je
vedená terapeutická meditace inspirovaná metodou Eleny Tonetti
pro uvolnění limitujících vzorců a jejich přepis. Osvobozující a inspirující!

Možná je to i váš příběh

Včera jsem se potkala s kamarádkou Evou.
“Prosím tě, můžou být lidi, kteří se nehodí do vztahu?”,
ptala se mě už mezi dveřmi. 
 “Jak to myslíš?”
odvětila jsem a už tušila, že se asi něco děje mezi ní a přítelem, který byl ještě před týdnem tím nejlepším mužem na světě. Za poslední rok již několikátý v řadě.
 
“Jak dlouho jsi zpravidla ve vztahu, než se rozejdete?”
ptala jsem se dál a už jsem tušila, že to bude pokaždé zřejmě stejná doba…"
 
Podobný příběh nám před lety vyprávěla jedna z našich srdcových učitelek Elena Tonetti. Sdílela tehdy, že její vztahy trvaly pokaždé jen tři roky. A pak se něco změnilo. Jeden vztah za druhým měl stejný průběh. Po třech letech konec…

Když už se takto loučila s několikátým mužem, došlo jí, že zřejmě něco bude v ní, co po uplynutí “navyklé doby” vztah ukončí. A rozhodla se tento vnitřní vzorec překonat. Vytvořila - nejen kvůli sobě - metodu PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU (Limbic Imprint Recoding).

 

A co je PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU?

Během celého on-line workshopu a vedené meditace si znovu projdeš životní fáze od narození až po dospělost, a budeš mít možnost "přepsat" ty, které nebyly ideální nebo byly bolestné.

 

Co získáte na tomto workshopu a meditaci? 

Díky ní získáváme svobodu měnit hluboce uložené vzorce v nás. Návyky z dětství a životní zkušenosti, které nám dávají pocit, že “takhle funguje svět”. A nevidíme, že je to náš osobní filtr, který zabarvuje naše prožitky. Se skutečností nemá nic společného, ale my mu nevědomě dovolujeme ovládat celý náš život.

Příbeh Evy
Eva byla evidentně nešťastná. Nechtěla se už zase rozcházet s mužem, který je tak skvělý. Ale nevěděla si rady s pocity, které se jí v souvislosti se vztahem objevovaly. Podvědomě jej od sebe začala zahánět. A přemýšlela vážně nad tím, zda nebude nejjednodušší pokusy o vztah nadobro vzdát:

“Víš co, mám svoji práci, kterou miluju. Když nemám chlapa, všechno skvěle funguje. Jakmile někdo přijde do mého života, je to chvíli skvělý, ale pak z toho začnu být nervózní. Stojí mě to čas a soukromí…”
 
Metodu Eleny Tonetti můžete prožít i vy na našem kurzu. Několikahodinová hluboká vnitřní cesta, během níž ve stavu hluboké relaxace projdete svůj život od prenatálního stavu, raného děství až do počátků dospělého života. Je to meditace, při které zpravidla oko nezůstane suché dojetím. A vy máte příležitost, všechny bolestivé zkušenosti vašeho života přepsat…
 
Je to nejen meditace ve formě představivosti, ale také práce s tělem, které ve své paměti nese životní zkušenosti. A limitující vzorce je možné uvolnit, opustit a nahradit novými. Třeba i strach z blízkosti…

 

Reference účastníků

"Dnes jsem zažila úžasnou zkušenost, jak každý z nás může být tvůrcem vlastního života... Prožila jsem to, co mi v životě tak moc chybělo. Něžnou náruč maminky a bezpodmínečné přijetí tatínka, kteří mě z lásky počali a společně přivedli na svět, do jejich náruče... Cítím svou sílu, svou hodnotu, své sebe-vědomí. Vím, čím mohu obohatit sebe i druhé. To vše a ještě mnohem víc díky prožitku nejen v myšlenkách a obrazech, ale hlavně díky plnému prožitku ve svém těle. Pohyb, dech a otevřené srdce mě přivedly zpět domů, sama k sobě."
Markétamarekamarketa.cz
"Po semináři jsem se cítila skvěle, milovaně, nádherně. Je moc fajn, že v závěru bylo možné své zážitky sdílet, bylo to velmi inspirativní. Měla jsem chuť obejmout celý svět a vykřičet to do Vesmíru, jak je mi nádherně. Poprvé v životě jsem v této meditaci okusila lásku svých rodičů, kterou mi nikdy nedali pořádně najevo (a to je mi už 32 let!). Stejně tak mi za celý můj dosavadní život neřekli, že mě mají rádi. A během této meditace mi pořád od dětství až do dospělosti ukazovali své láskyplné projevy a gesta a ujišťovali mě svými činy o tom, že mě skutečně milují. Neskutečný pocit! ... O kurzu jsem již řekla několika nejbližším přátelům s obrovským nadšením a doporučila jim ho."
Lenkapsycholozka

KDO TĚ PROVEDE MEDITACÍ?

Mgr. Denisa říha Palečková

Učitelka vědomé sexuality a intimity pro ženy i páry

Mezinárodně uznávaná učitelka pracující v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a celostních (tantrických) masáží.

Ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. Vede také semináře pro ženy, které jsou zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný a harmonický život a prožívání radosti  skrze vlastní tělo.

Ing. Richard Vojík

Učitel a průvodce osobního a partnerského rozvoje.

Je učitel a průvodce v oblasti sexuality a partnerství, více než 15 let vede kurzy osobního a partnerského rozvoje.

Richard vede od roku 2005 samostatně mužské semináře. Od roku 2016 jsou řazeny v jednom celku Mužská cesta Richarda Vojíka. Tento celek je zaměřen na všestranný rozvoj muže, jako je práce s vizí, sexualitou a vztahem k ženám.

Reference účastníků

Naprosto mě opustila chuť na sladké. Zhubla jsem snad během jednoho dne o 2 kg. Projasnil se mi hlas, když dětem večer zpívám. Nepotřebuji tolik spát. Spím tak o dvě hodiny méně než dřív. Jsem daleko lépe naladěná. Mám spoustu energie...“
Alena
"Byla to moje vůbec nejsilnější meditace v životě."
Jana Maškováterapiedotykem.cz

Daruj sobě nebo blízkým potěšení

Rozmazlete sebe či své blízké tím, co má skutečnou cenu.
Může to být úžasná smyslná masáž nebo ONLINE PROGRAM, který vám může změnit život. Radosti a dárků není nikdy dost.

Chci vybrat dárkový certifikát