19.-21.7. 2019, Váňův statek, Dubovice

Otec a syn

Mužská cesta Richarda Vojíka

Přivítej svého syna v mužském světě

Přechodové rituály kluka v mladého muže s Richardem Vojíkem a Ivo Janečkem

“Věnuji se svému synovi méně než bych měl…”

Skupina pro všechny otce, kteří nechtějí jen tak promarnit dětství svého syna a chtějí se aktivně zapojit v jeho rozvoji.

Jak předat našim synům sílu, která nám byla odpírána. Síla přechodových rituálů.

Někteří z mužů měli to štěstí, že potkali někoho, kdo je dobře připravil pro život. Vždy, když na to byl chlapec připraven, tento člověk ho provedl do dalšího stádia, ať už to byla chvíle kdy dostal sirky, nůž, nebo možná dostal vysvětlení k sexualitě, jak fungují ženy a jak zvládat jejich emocionalitu a nerozhodnost.

 

A třeba také v důležité chvíli chlapce postavil před nějaký  úkol, který se zdál zdánlivě nesplnitelný a stál mu za zády, když se znovu a znovu pokoušel tento úkol splnit. A jakmile se to povedlo, připravil pro něj dar nebo pořádnou chlapskou oslavu.

DŮLEŽITÁ ZPRÁVA PRO ŽENY MATKY!!

Seminář Otec a syn je jedinečný v tom, že můžete poslat svého syna, i když jste samotná žena se synem nebo ve vztahu, kde je nefunkční otec, nebo táta prostě nemůže přijet.

Pošlete nám syna a my ho provedeme všemi rituály s mužem (“adoptivním tátou”), který se o něj postará a provede ho skrze celý program.

TENTO SEMINÁŘ JE I PRO MUŽE BEZ SYNA

Po klinutím se otevře nové okno na webu www.richardvojik.cz

Co můžete očekávat na skupině pro muže a syny vedené Richardem Vojíkem a Ivo Janečkem:

  • Přechod přes žhavé uhlí
  • Jak transformovat agresivitu?
  • Přijeď si vyléčit bolesti zaseté v dětství z nefunkčního vztahu s otcem skrze silný, pravdivý a léčivý zážitek!
  • Jak pozitivně využít divokou mužskou sílu pro dosahování cílů a dotahování věcí?
  • Přivítání syna mezi muže
  • Mužská pospolitost a síla mužské skupiny
  • Hry, které probouzejí v mladém muži mužské aspekty: sílu, čest, spolupráci, moudrost a divokost

Techniky, které zde používáme, jsou zaměřené mimo věk a zasáhnou každého.

Na jednu stranu inspirujeme a zároveň se měníme k lepšímu….

Otcové, na přechodový rituál vezměte i své otce (dědy), aby podpořili své vnuky na jejich cestě.

SEMINÁŘEM BUDOU PROVÁZET:

Richard Vojík

Poradce a učitel v oblasti sexuality a partnerství, od roku 2003 vede kurzy osobního rozvoje a celostních smyslných masáží. Jeho učení inspiruje tisíce studentů u nás i v zahraničí díky nekonvenčnímu přístupu, humoru a lehkosti, se kterými ho předává.

Od roku 2003 prošlo jeho kurzy, přednáškami a osobními konzultacemi více než 15 000 lidí, kterým pomohl naučit přijmout sama sebe, přijímat a dávat láskyplný dotek, přistupovat ke svému tělu s respektem a úctou a otevřít své srdce. Učí porozumět rozdílům mezi ženami a muži, a tím zkvalitnit a prohloubit partnerský vztah a intimitu. Od roku 2005 vede mužské skupiny.

Přináší stěžejní informace o partnerství a sexu, o kterých se v mládí doma, ani ve škole nemluví. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným a lehce pochopitelným způsobem.

Je spoluautorem a mentorem projektu CESTA PRAVÉHO MUŽE.

Ivo Janeček

“Nejsem žádný guru. Nedávám recepty na úspěch ani na štěstí. Žádné univerzální návody stejně neexistují. Věřím, že pokud se naučíme důvěřovat svým snům a přáním, dokážeme si je vyplnit. To, co obvykle považujme za pravděpodobné není totiž vždy to, co je skutečně možné.”

Ivo Janeček je osobní a týmový kouč, který vede od roku 1999 kurzy osobního rozvoje pro veřejnost a motivační týmové semináře pro pracovní týmy. Mezi jeho specializaci patří přechod po žhavých uhlících (firewalking), přes které za 18 let praxe převedl tisíce lidí a desítky kolektivů. Chůze po žhavých uhlících je pozitivním nabouráním stereotypu našeho všedního poklidného života. Vystoupíte ze své komfortní zóny. Objevíte a překročíte své uměle vytvořené hranice. Překonáte svůj strach.

Po klinutím se otevře nové okno na webu www.richardvojik.cz

Pro bližší informace nám napište na email info.richard.vojik@gmail.com nebo zavolejte 774 108 888
(v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).

Často kladené otázky

Jaký typ mužů mohu potkat na vašich seminářích?

Na naše semináře přicházejí muži všech věkových, pracovních, ekonomických i vzdělanostních kategorií. To co je všechny spojuje je otevřený způsob přijímat nové podněty pro život chuť se měnit.

 

Budeme se dotýkat?

Ano při některých cvičeních je to možné. Používáme většinou hrubší dotek na podporu naší přítomnosti v těle (plácání, masáž atd.) a statický jemnější podporující (emoční podpora v některých cvičeních). Každý je vyzván aby si určil hranici sám a je vždy možnost reagovat dopředu. Každé cvičení je dopředu popsáno i s jeho působením. Osobní hranice každého účastníka jsou pro nás velice důležité.

Mám spoustu dalších otázek. Kde se dozvím víc? Máme sekci FAQ s často kladenými otázkami a odpovědmi.

 

Není náhodou Denisa Říha Palečková online? Vpravo dole by na Vás vyskočilo okénko: Máte nějaké otázky?

 

Také můžete zavolat naší asistence na číslo +420 774 77 66 88 nebo napsat email na dar.info4u@gmail.com.

(více v sekci Kontakt)