6.12.2015, 13 - 18 h, Praha

Předvánoční přepis limbického otisku

hippie_lila_thick

Přepis limbického otisku (Limbic Imprint Recoding):

vedená terapeutická meditace inspirovaná metodou Eleny Tonetti

pro uvolnění limitujících vzorců a jejich přepis. Osvobozující a inspirující!

 

Možná je to i váš příběh

Včera jsem se potkala s kamarádkou Evou.

“Prosím tě, můžou být lidi, kteří se nehodí do vztahu?”, ptala se mě už mezi dveřmi. 
 
“Jak to myslíš?” odvětila jsem a už tušila, že se asi něco děje mezi ní a přítelem, který byl ještě před týdnem tím nejlepším mužem na světě. Za poslední rok již několikátý v řadě.
 
“Jak dlouho jsi zpravidla ve vztahu, než se rozejdete?” ptala jsem se dál a už jsem tušila, že to bude pokaždé zřejmě stejná doba…\"
 
Podobný příběh nám před lety vyprávěla jedna z našich srdcových učitelek Elena Tonetti. Sdílela tehdy, že její vztahy trvaly pokaždé jen tři roky. A pak se něco změnilo. Jeden vztah za druhým měl stejný průběh. Po třech letech konec…

Když už se takto loučila s několikátým mužem, došlo jí, že zřejmě něco bude v ní, co po uplynutí “navyklé doby” vztah ukončí. A rozhodla se tento vnitřní vzorec překonat. Vytvořila - nejen kvůli sobě - metodu PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU (Limbic Imprint Recoding).

Díky ní získáváme svobodu měnit hluboce uložené vzorce v nás. Návyky z dětství a životní zkušenosti, které nám dávají pocit, že “takhle funguje svět”. A nevidíme, že je to náš osobní filtr, který zabarvuje naše prožitky. Se skutečností nemá nic společného, ale my mu nevědomě dovolujeme ovládat celý náš život.

Eva byla evidentně nešťastná. Nechtěla se už zase rozcházet s mužem, který je tak skvělý. Ale nevěděla si rady s pocity, které se jí v souvislosti se vztahem objevovaly. Podvědomě jej od sebe začala zahánět. A přemýšlela vážně nad tím, zda nebude nejjednodušší pokusy o vztah nadobro vzdát: “Víš co, mám svoji práci, kterou miluju. Když nemám chlapa, všechno skvěle funguje. Jakmile někdo přijde do mého života, je to chvíli skvělý, ale pak z toho začnu být nervózní. Stojí mě to čas a soukromí…”
 
Metodu Eleny Tonetti můžete prožít i vy na našem kurzu. Několikahodinová hluboká vnitřní cesta, během níž ve stavu hluboké relaxace projdete svůj život od prenatálního stavu, raného děství až do počátků dospělého života. Je to meditace, při které zpravidla oko nezůstane suché dojetím. A vy máte příležitost, všechny bolestivé zkušenosti vašeho života přepsat…
 
Je to nejen meditace ve formě představivosti, ale také práce s tělem, které ve své paměti nese životní zkušenosti. A limitující vzorce je možné uvolnit, opustit a nahradit novými. Třeba i strach z blízkosti…

Další termíny meditací

Byla to moje vůbec nejsilnější meditace v životě.
Jana Mašková Zimolováterapiedotykem.cz
Chci se podělit, sdělit vjem z limbického otisku Byla jsem velmi překvapena, jakou krásu si dokáži pro sebe vysnít, a jak je pro mě přirozené prožít si tu nádheru, přijmout ji za vlastní. Všechno, čím jsme si procházeli, bylo pro mě neprožité v tomto životě. A asi proto to byla jedna veliká jízda pláče, smíchu, pohybu a spousty objevů uvnitř sebe samé. Dnes je den poté 🙂 Můj hrudní koš se roztahuje, v oblasti 3. čakry dost zvláštně bolí, a přitom mám pocit že je to úžasné 😀 Jako bych se v této části těla otevírala nebo otevřela. Dýchám úplně jinak, tak hluboce a prijemně. A to všechno je protknuto nádhernou vděčnosti sobě samé. Vlastně je to tak nepopsatelný pocit, tak nový. Ještě nikdy jsem nebyla vděčná a hrdá na sebe, jak to tu na Zemi zvládám. Teď to cítím všemi buňkami. Děkuji Tobě s Richardem. Nelze slovy vyjádřit to, co cítím, ale alespoň nastínění tu je. 😉 :
Silvie Sisivychovatelka
Dnes jsem zažila úžasnou zkušenost, jak každý z nás může být tvůrcem vlastního života. Na několikahodinové vedené meditaci jsem přepisovala svůj vlastní příběh od počátku věků. Setkala jsem se se svou původní rodinou v místě, kde prostor a čas neexistuje. Prožila jsem skrze tělo příval podpory a bezpomínečné lásky v kruhu bytostí mě blízkých. Ještě před tím, než jsem byla počata. Prožila jsem to, co mi v životě tak moc chybělo. Něžnou náruč maminky a bezpodmínečné přijetí tatínka, kteří mě z lásky počali a společně přivedli na svět, do jejich náruče. Pocit bezpečí, ochrany a lásky jsou novými stavebními kameny mé nové existence. Pochopila jsem, že i já mohu být tou něhou a láskou pro své děti. Protože už vím a cítím v každé buňce svého těla, jaké to je. Vzpomněla jsem si na svou nekonečnou zvídavost a chuť se učit, nasávat a doslova hltat svět kolem sebe. Měla jsem ke svému vzdělání úžasné průvodce, s podporou rodičů, kteří naslouchali mým touhám a potřebám. Vešla jsem do života sebevědomě, s láskou a podporou přátel. Cítím svou sílu, svou hodnotu, své sebe-vědomí. Vím, čím mohu obohatit sebe i druhé. To vše a ještě mnohem víc díky prožitku nejen v myšlenkách a obrazech, ale hlavně díky plnému prožitku ve svém těle. Pohyb, dech a otevřené srdce mě přivedly zpět domů, sama k sobě. Díky úžasným průvodcům Denise Palečkové a Richardu Vojíkovi jsem převzala plnou zodpovědnost za svůj život, díky úžasné technice „přepis limbického otisku“. Děkuji.
Markétamarekamarketa.cz
Pod názvem Přepis limbického otisku se skrývá krásná pohádka. Krásnější si neumíte představit. A co víc, ta pohádka je váš život! Myslela jsem si, že člověk se musí vyrovnat s tím, co ho v minulosti potkalo zlého nebo nepříjemného. Táhne se to s ním dlouho a ovlivní to jeho další život. Ale to, co si pamatujeme, není realita, která se v minulosti stala. Realita je tady a teď. Jsou to jen pocity a emoce, které jsme měli. Myslela jsem si, že rodiče si nevybereš. Musím se smířit s tím, jací jsou, přijmout a bezvýhradně je milovat i s jejich nedostatky. Při Přepisu limbického otisku se můj život stal pohádkou, rodiče jsem si vybrala a láska k nim mě dojímala až k slzám. V pohádce zvané život, je dovoleno vše, hranicí je pouze naše fantazie. Život je zázrak; mrazilo mě po celém těle při každém přechodu do dalšího "levelu", při každém začátku nové životní etapy - od mého vlastního početí, přes zrození, oslavy narozenin.. Prožila jsem zářivé dětství plné svobody, lásky všech mých blízkých, poznávala svět a učila se o všem zajímavém, co nás všudypřítomně obklopuje. Zažila jsem nádheru prvního milostného vzplanutí a vybrala si, jakým tempem se bude stupňovat až k přelomovému bodu prvního milování. Když je možné vybrat si vlastní rodiče, pak je možné už úplně všechno. Všechno jde! Záleží jen na nás. Život je pohádka, kterou si píšeme sami.
Zuzana
Chtěla bych ještě jednou poděkovat za nádherný seminář "Přepis limbického otisku". Chci Vám vyjádřit svůj hluboký obdiv, protože bych nikdy nevěřila, že tohle je možné připravit, tak nádhernou meditaci i zvolení hudby k tomu. Dokonce mám pocit, že se cítím čím dál lépe, a mám dojem, že všichni kolem mne jsou úžasní a skvělí, a pořád mám takové příjemné šimrání kolem žaludku. Nedovedu to pořádně ani popsat, ale chce se mi létat a tančit. … Už vybírám další seminář… Přeji nádherný večer a ještě jednou díky, dík...
Jarmila Linhartová
Po semináři jsem se cítila skvěle, milovaně, nádherně. Je moc fajn, že v závěru bylo možné své zážitky sdílet, bylo to velmi inspirativní. Měla jsem chuť obejmout celý svět a vykřičet to do Vesmíru, jak je mi nádherně. Poprvé v životě jsem v této meditaci okusila lásku svých rodičů, kterou mi nikdy nedali pořádně najevo (a to je mi už 32 let!). Stejně tak mi za celý můj dosavadní život neřekli, že mě mají rádi. A během této meditace mi pořád od dětství až do dospělosti ukazovali své láskyplné projevy a gesta a ujišťovali mě svými činy o tom, že mě skutečně milují a také mi to i říkali. Neskutečný pocit! ... O kurzu jsem již řekla několika nejbližším přátelům s obrovským nadšením a doporučila jim ho. Popsala jsem tuhle zkušenost jako příběh z pohádky: "Představ si, že přijdeš na planetu Zemi a můžeš si vybrat svou maminku i tatínka. Budeš svědkem toho, jak vznikne nový život, tvůj život - vědomě a z lásky, uvidíš tu všechnu nádheru a Vesmír se bude točit kolem Tebe. A prožiješ nádherné dětství a terapeuti Tě dovedou až do dospělosti, na té cestě zažiješ mnoho krásného a dost možná i nějaké dobrodružství. A až meditace skončí, budeš mít pocit, že jsi možná prožil jiný život, že jsi někdo jiný a můžeš začít znovu s čistým štítem. Budeš mít dost možná pocit, že to byl jen nádherný sen, ale s postupem času (a dost možná velmi brzy) poznáš, že to nebyl jen sen... A tvůj život se začne měnit od základů."
Lenkapsycholožka

Co se v kurzu naučíte?

Během semináře můžete obohatit svůj život o hlubokou relaxaci, vystředění, ukotvení se v sobě. Díky metodám rozpouštění starých vzorců posílíte ve svém životě energii, radost, svěžest a lásku.

Při vedené terapeutické meditaci zaměřené na přepis limbických otisků, metodě vytvořené Elenou Tonetti (autorka DVD \"Porod jak jej známe\"), můžete objevit nové možnosti a svobodu ve svém životě. Formou řízené vnitřní cesty budete moci znovu projít své prenatální období, zrození, dětství, dospívání... a vědomě si vytvořit takovou realitu, která vás maximálně podporuje. Dále získáte cenné nástroje pro vědomou transformaci škodlivých přesvědčení u sebe i ostatních, ať už v kontextu práce s tělem a dotekem či jiném.

Rozhovor s Elenou Tonetti o metodě \"limbic imprint recoding\" v angličtině včetně českých titulků.

Pokud se vám titulky nezobrazí automaticky, aktivujte je ikonou vpravo dole-CC- v okně přehrávače.

Lektorka: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB

Mezinárodně uznávaná učitelka pracující v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a celostních (tantrických) masáží. Certifikovaná lektorka Sexological Bodywork (sexuologická práce s tělem) při IASHS (The Institute for Advanced Study of Human Sexuality, USA). Její učení je inspirované tantrou, taoismem, quodoushkou, sexological bodywork, buddhismem, jógou, různými formami práce s tělem a nedirektivními formami psychoterapie… a vlastní životní zkušeností.

Věnuje se práci s intimitou, láskou, partnerstvím a životním posláním. Její skupiny pro ženy jsou přístavem umožňujícím hlubší sebepoznání, budování sebedůvěry, posílení lásky, naslouchání hlasu srdce a mystické ženské podpory. Pomáhá k nalézání vlastní role ve vztahu muž-žena, v práci i v životě.

Spolu s Richardem Vojíkem pořádá skupiny tantry a tantra masáží. Také nabízí osobní sezení: tantra masáže, Sexological Bodywork, poradenství a terapii pro jednolivce i páry. Je spoluautorkou výukového DVD k legendárnímu rituálu celostní smyslné masáže Umění doteku.

Místo konání:

  • Impact Hub, Drtinova 10, Praha

Termín:

  • 6.12.2015, 13 - 18 h
  • registrace probíhá od 12:30

Cena: 990 Kč

S sebou si přineste pohodlné oblečení, deku, karimatku a šátek na oči, papír a tužku a svačinu.
 

BONUS: Vánoční worksho ZDARMA!

Přihlašte se na Přepis limbického otisku a a získáte vstupenku na Vánoční workshop ZDARMA nebo za symbolických 99 Kč. Více informací naleznete ZDE.

Tento kurz je přístupný všem, není třeba žádná vstupní znalost. 

Pro bližší informace nám napište na email dar.info4u@gmail.com nebo zavolejte 774 77 66 88
(v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).

Přihláška

Jsme rádi, že jste se rozhodli pro náš kurz. 

Pokud jedete v páru, vyplňte, prosím, přihlášku zvlášť i za Vašeho partnera / partnerku. Do pole \"Poznámka\" napište s kým jedete v páru, abychom poznali, že patříte k sobě :).

Pro rezervaci Vašeho místa na kurzu je potřeba, abyste zaplatili zálohu 300 Kč a zaslali nám potvrzení o platbě. Záloha slouží současně jako rezervační poplatek a je nevratná.

Po vyplnění a odeslání formuláře na Vaši e-mailovou adresu přijde automatické potrvrzení o přijetí přihlášky. Nejdéle do 3 pracovních dnů Vás kontaktuje naše asistentka, Vaše místo potvrdí a zašle bližší informace k platbě zálohy a k programu kurzu. 

Těšíme se na Vás!

Denisa a Richard

Mám spoustu otázek. Kde se dozvím víc? Máme sekci FAQ s často kladenými otázkami a odpovědmi.

 

Není náhodou Denisa Říha Palečková online? Vpravo dole by na Vás vyskočilo okénko: Máte nějaké otázky?

 

Také můžete zavolat naší asistence na číslo +420 774 77 66 88 nebo napsat email na dar.info4u@gmail.com.

(více v sekci Kontakt)