Přihláška na Rituál splněných přání

29.12. - 1.1.2017, Váňův statek

Jsme rádi, že jste se rozhodli pro náš kurz. 

Pokud jedete v páru, vyplňte, prosím, přihlášku zvlášť i za Vašeho partnera / partnerku. Do pole \"Poznámka\" napište s kým jedete v páru, abychom poznali, že patříte k sobě :).

Pro rezervaci Vašeho místa na kurzu je potřeba, abyste zaplatili zálohu 1000 Kč a zaslali nám potvrzení o platbě.  Záloha slouží současně jako rezervační poplatek a je nevratná. Platbu prosím provádějte s variabilním symbolem, který pro Vás bude vygenerován po odeslání této přihlášky.

Po vyplnění a odeslání formuláře přihlášky Vám přijde na email automatické potrvrzení o přijetí přihlášky. Nejdéle do 3 pracovních dnů Vás kontaktuje naše asistentka a zašle bližší informace k semináři.

Těšíme se na Vás!

Denisa a Richard

Přihláška

Rituál splněných přání

Vědomá práce se sexuální energií, vytvoření a posílení záměru pro rok 2017.

To je super, že bude silvestrovská skupina, já se hned přihlašuji 🙂 Mně se asi úplně vše splnilo, ačkoli jsem to vůbec neočekávala a došlo mi to až teď, když jsem se nad tím zamyslela 🙂 Tak se moc těším!!! Bude-li to ve stejném duchu, už začnu přemýšlet nad přáními 🙂
Šárka (28)
Otázka, co se od loňské ceremonie splnilo, je opravdu mnoharozměrná. Když se ale podívám na svou jantru, kterou mám každý den na očích, tak je mi jasné, že to co je na ní centrální, se splnilo a to co je na ní podružné, zůstalo podružné, jen zasaženo tou základní změnou.
Jan

Potřebujete pomoc? Máte nějakou otázku?

Napište nám na email dar.info4u@gmail.com
nebo zavolejte 774 77 66 88 (v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).