21. - 22. 8. 2021, Praha

OTEVŘI SVÉ SRDCE

Láska se rodí v nás.

Nejspolehlivějším způsobem, jak do svého života přitáhnout lásku, je začít ji prožívat v sobě.

To se děje v první řadě díky tomu, že otevřeme lásku v sobě - k sobě sama. Že se naučíme přijímat sebe se vším všudy - se svým tělem, se svými pocity. A v neposlední řadě, když aktivujeme centrum našeho srdce, se kterým souvisí i naše prsa.

Když je naše zavřené, nemůžeme žít šťastný a naplněný život. Když naším tělem a životem neproudí láska, tvrdneme a vysycháme. Láska nepřichází zvenku. Láska je něco, co se rodí v nás. Lásku musíme tvořit a dávat.

Nemyslím tím dávat se sebezapřením. ALE DÁVAT Z PLNOSTI LÁSKY, KTEROU V SOBĚ MÁME. K tomu potřebujeme také přijmout a milovat sebe. Své tělo. Své pocity. Bez výhrady. Když se otevřeme lásce, zažíváme radost, plnost a plynutí. Pro ženy je láska esencí. Pokud žena neprožívá lásku ve své bytosti a ve svém těle, tak chřadne a tvrdne.

Nejspolehlivější a jediný způsob, jak prožívat hlubokou lásku a plnost ve svém životě a vztazích, je OTEVŘÍT LÁSKU V SOBĚ.

Ale jak to udělat?

“Pro trochu lásky šel bych světa kraj…” - jak zavádějící!  Lásku nenajdeme VENKU, pokud jí neuděláme prostor V SOBĚ. Lásku najdeme jen ve svém ♥. A díky otevření ♥ ji můžeme vidět a cítit i všude kolem sebe.

Budeme se věnovat i oblasti prsou, které jsou s naším srdcem propojené. Naučíme se je vnímat a cítit zevnitř – bez ohledu na jejich vnější vzhled. Na té nejhlubší úrovni záleží na tom, jak se jako ženy zajímáme o sebe a své ženství. Prsa nejsou pouze svalem a orgánem ke kojení; jsou hlavní energetickou bránou k prožívání rozkoše. Velmi silně ovlivňují energetický systém ženy. V prsou se probouzí energie a teprve pak putuje dolů do vagíny a otevírá nás k nádherným prožitkům.

Absolventky kurzu zmiňují, že si svá prsa po kurzu více zamilovaly, a někdy i že jsou jejich prsa pevnější a krásnější 😉

Lásku bys neměla hledat venku - láska je Tvou podstatou. Když se naučíš naplno žít a cítit, tak se stane darem pro Tvůj osobní život a pro lidi, kteří Tě obklopují.

A právě to budeme na tomto semináři společně zkoumat a trénovat. Obohatí to trvale Tvůj život i Tvé vztahy.

Na kurzu Otevři své srdce se naučíš:

- jak prosytit své tělo i duši láskou;

- jak otevřít a rozzářit své srdce;

- jak neprožívat nedostatek lásky, ale naopak cítit, že láskou jsi.

Co Ti kurz přinese do života?

- více lásky – sama k sobě a svému tělu

- více pozornosti od partnera

- pocit naplnění a radosti

- budeš se více radovat a víc milovat

- přirozeně budeš přijímat své pocity, lépe dokážeš stát sama za sebou a svými potřebami

- snáze přijmeš potřeby druhých a budeš je dokázat podpořit přirozeným způsobem a s radostí, ne na úkor sebe sama

- budeš mít víc lásky a pozornosti od partnera, bez úsilí a toho, aby sis ji nějak “zasloužila”

- bude se Ti v životě lehčeji a lépe; životem budeš plout s větší lehkostí

- zlepšíš a prohloubíš vztah se svými prsy (které jsou s oblastí srdce úzce propojené); navíc některé účastnice zmínily, že jejich prsa byly po kurzu pevnější a krásnější 🙂

  • Otevři své srdce

    O čem je náplň skupiny s názvem Otevři své srdce? Co vás čeká a co si můžete z kurzu odnést? Poslechni si audioukázku tady:

“Je důležité, abychom jako ženy vědomě procítily a rozvíjely schopnost svého těla a duše prožívat radost “no matter what” - ať se děje, co se děje. Že potěšení v těle a životě NENÍ závislé na podmínkách a okolnostech. Je to naše vrozená schopnost. Která však u velké části žen zůstane rozvinutá jen na zlomeček plné škály, nebo je krutě pohřbena pod nánosy “musíš, nesmíš, to se nehodí…” 
Přitom naše procítěné prožitky jsou velkým darem - sobě, svému muži, rodině, světu…
Nemusíš být plně “dokonalá” či “vyléčená” k tomu, abys začala být šťastná. Začni teď!”
 
Denisa Říha Palečková

Od roku 2002 pracuji jako lektorka v oblasti intimity a vztahů. V Čechách a na Slovensku jsme
spolu s Richardem Vojíkem rozšířili tantrickou masáž (skrze osobní praxi od 2001, kurzy od 2005 a
od 2007 profesionální masážní studio Tantra Spa) a vaginální mapování (od 2012). Vaginální
mapování - navzdory tomu, o jak intimní dotekovou techniku se jedná - se rozšířilo již v prvním
roce našeho působení. Poskytuje ženám účinnou podporu při pročištění a puštění starých bolestí a
nevyjádřených emocí. Spolu s velkým rozmachem vaginálního mapování jsem si také
uvědomila, že pro mnoho žen je těžké udělat další krok. Léčit se je v pořádku, procítit a
pustit bolest, ale potěšení…?! 

\"\"Těším se na viděnou!

Reference od účastnic

Přijela jsem domů tak šťastná a vyklidněná, pořád se mi chtělo jen vnitřně tančit, nezávisle na naší situaci doma, nádhera. Manžela to fakt přilákalo, to se nedá jinak popsat. A ještě ten večer nádhernej sex a i všechno kolem. Ráno mi říkal, že neví, co se tam o víkendu dělo, ale že mu přijdu proměněná a zářivá.                                                                                                                                                                                                                                                       Martina
 
Milá Deniso, vikend byl plný hrozne silných zážitku a mockrát jsem si všimla, jak dokážeš velice citlivě zásahnout a usměrnit lidi správným směrem a pomoct jim si prožít veci, které jsou důležité pro jejich léčení. Je to pro me neuvěřitelné, jak to funguje. Díky za tvoji práci.
Lenka
 
Z celého srdce děkuji za nesmírně silný prožitek tohoto víkendu. Někdy vděčnost ani nejde vyjádřit slovy.
Lucie
 
Na kurzu jsem začala zářit, a tak nějak svítím průběžně dál 🙂 Dlouhodobě se mi nedařilo dostat se do těla a na Tvém kurzu se to \"mimoděk\" stalo 🙂 ...
Dlouho se mi nedařilo tančit i doma. Teď vstávám dřív, jen abych se chvíli zavlnila, než půjdu do práce 🙂 Každý den 🙂 Tančím nahá 🙂 Dnes (děti nebyly doma :-)) se přišel podívat i manžel 🙂 ... no, nezůstal jen u dívání 🙂
Je to radost se vnímat. Je to radost dovolit si být upřímná sama k sobě.
Cítím velkou úctu a vděčnost ke Tvojí práci, cítila jsem se báječně mezi tolika rozmanitými ženami, moc se mi líbily všechny techniky i cvičení (byť mnohé nebyly snadné). Hodně jsem i plakala. Dost se odehrálo přímo na kurzu, ale další procesy probíhají i dál, dostávájí nové rozměry...
Jsem otevřenější a vřelejší i v práci 🙂
Vnímám se ve své plnosti.
Petra
 
“Ještě jednou chci ze srdce poděkovat Denise za ohromný víkendový prožitek! Byla to úžasná akce, odešla jsem obohacena o nový úhel pohledu na sexualitu nejen obecně, ale i na tu svoji vlastní. Zažila jsem řadu aha-okamžiků, dostala se konečně blíže k sobě a k tomu jsem ještě poznala skupinu úžasných žen!”
Radka

“Zazila som si, kto som, ze nie som tou necitlivou osobou, ktora nikoho nepotrebuje, ze dotyk a obzvlast od zien je nieco tak uzasneho a silneho, ze som citliva a ze ho potrebujem…”

Zuzana

“Kurz mi nastartoval cestu vnitřního léčení…”

Alena

 
\"Konečně se vnímám jako ŽENA. Snáze se mi říká, co se mi líbí, co ne, co bych potřebovala. Dovolím si „nic nedělat“. Do našeho manželství to (spolu s Retreatem pro páry u vás) vneslo větší otevřenost, zažehlo jiskru vášně a prohloubilo lásku mezi námi.\"
Lucie
 
\"Ahoj Deniso, zúčastnila jsem se o velikonocích kurzu a moc se mi líbil. Líbí se mi Tvé vedení, nelítáš v ezoterických výšinách a Tvůj výklad je stravitelný pro každý typ ženy 🙂. Já jsem si kurz moc užila, cítila jsem se i po kurzu velmi příjemně a ukotveně. Kurz byl pro mě inspirací také pro vedení mých cvičebně-relaxačních pobytů pro ženy (jsem fyzioterapeutka), ale i pro práci individuální se ženami v ordinaci.”

Iveta Pourová
 
\"Milá Denisko, už je to měsíc, co jsem byla na Tvé ženské skupině.  Od té doby přemýšlím, prociťuji, žiju všechno to, co jsi tam s náma udělala. V dobrém slova smyslu! Skutečně celou dobu vnímám a naciťuji si svoje tělo. Neustále kontroluji, jestli jsem napojena na tu svoji úžasnou vnitřní moudrostTento kurz byl tak obohacující a transformující, že by jej měla prožít každá žena. Krásně, citlivě s trpělivostí jsi nás všechny provázela. Odpovídala na všechny naše dotazy. Obdivovala jsem, jakou jsi dokázala vytvořit atmosféru, ve které se všechny ženy otevřely a podporovaly se navzájem. Nádhera být součástí takového silného ženského propojení! Děkujeme za tvoji nádhernou práci. Jsi pro mnohé velkou, velkou inspirací…”
Světla Hoření
 
 

Více reakcí si můžete přečíst na stránce Reference.

Lektorka: Mgr. Denisa Říha Palečková

Lektorka: Mgr. Denisa Říha Palečková

Přední česká lektorka sexuality a vztahů. Od roku 2002 vede semináře, přednáší, publikuje a vystupuje v médiích. Ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života.

Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masážeŠkoly šťastného partnerství, masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku Core Touch®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které jsou zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný a harmonický život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo.

Podrobnosti a přihláška

Místo konání:

  • Centrum kultury Etnomir, Legerova 1832/40, 120 00 Praha 2

Termín:

  • 21. - 22. 8. 2021

Harmonogram

  • Sobota: registrace začíná v 9:30, program začíná lehce po 10:00, konec programu bude v 19:30 (raději si ale nechte rezervu do 20:00)
  • Neděle: program bude mezi 10:00 a cca 14:00

Cena kurzovného: 2 800 Kč

Ubytování

  • Kurzovné nezahrnuje ubytování a stravu. K rezervaci ubytování doporučujeme využít airbnb.cz nebo tripadvisor.cz.

 

Tento kurz je přístupný všem, není třeba žádná vstupní znalost. 

Začněte psát zde...

Pro bližší informace nám napište na email dar.info4u@gmail.com nebo zavolejte 774 77 66 88
(v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).

Tento seminář pořádá:
 

Srdce ženy, s.r.o.

Mám spoustu otázek. Kde se dozvím víc? Máme sekci FAQ s často kladenými otázkami a odpovědmi.

 

 

Také můžete zavolat naší asistence na číslo +420 774 77 66 88 nebo napsat email na info@denisapaleckova.cz