3. - 4.9.2016, Praha

Škola celostní smyslné masáže

Joni a lingam:

umění intimní masáže

Naučte se intimní smyslnou masáž ženského (joni) a  mužského (lingam) pohlaví, která pomáhá uvolnit, nabíjí tělo energií a rozšiřuje vědomí.

Na seminář můžete přijet v páru i jednotlivě.
Dozvíte se, co jste o svém těle a sexualitě chtěli již dávno vědět!

 • Přejete si prožívat rozkoš a lásku v každé buňce svého těla?
 • Chcete prožívat radostnou sexualitu, nezávisle na tom, zda jste ve vztahu či ne?
 • Toužíte po tom, aby váš partner či partnerka přesně věděli, jak se vás mají dotýkat?
 • Chcete rozproudit vaše tělo a otevřít své srdce?
 • Chtěli byste se těšit ze svých orgasmů, kdykoliv si vzpomenete?

Objevte a rozvíjejte svou intimitu

Díky zdravé sexualitě jsme nabítí energií, jsme kreativní, cítíme více živosti a lásky k sobě i druhým i všemu kolem. Baví nás vstávat. Jsme zdravější a veselější. Máme kvalitnější mezilidské kontakty. Máme v sobě více harmonie a rovnováhy.

Právě díky sexualitě jsme se mohli narodit ve svém těle. Je to ta nejpůvodnější životní síla. Naučte se ji ve svém životě znát, ctít a rozvíjet.

Dozvíte se...

 • zasvětíme vás do tajů intimní masáže pro muže a ženy
 • získáte nové informace a zkušenosti o svém těle, i o těle opačného pohlaví
 • poznáte, jak otevírat ženské a mužské tělo pro radost, lásku a potěšení
 • prožijete a pochopíte, jak souvisí sexualita se zbytkem našeho života (co to znamená, že sexuální energie = životní energie) a že vášeň v ložnici a vášeň do života spolu úzce souvisí

Navíc zjistíte, že nemusíte čekat na Pana Božského či Tu Pravou, abyste mohli žít naplňujícícm sexuálním životem. Ani nemusí být váš partner či partnerka skvěle naladěn/a a vždy připraven/a, abyste byli v sexualitě a životě šťastní.

Radost a rozkoš v těle je životním právem každého z nás, nezávisle na tom, zda máme partnera či ne.

Na semináři se naučíte...

 • lépe rozumět sami sobě a svému sexuálnímu prožívání
 • lépe rozumět opačnému pohlaví – rozdíly ve vnímání a prožívání u mužů a u žen
 • dotýkat se partnera/ partnerky způsobem, který podporuje intimní blízkost i vášeň
 • integrovat tělesnost, duši a ducha – otevřít a pomoci druhému otevřít v tělesnosti své srdce

Poznejte odlišné potřeby žen a mužů

Potřeby ženy a muže v přijímání a vyjadřování potěšení jsou často VELMI odlišné. A pro nás bývá těžké opravdu pochopit, že něco TAKOVÉHO se druhému skutečně může líbit…?!
 
Mnohdy pořádně ani sami nerozumíme svým potřebám. Je pro nás těžké je pojmenovat už jen pro sebe. Natož pro partnera.
 
My na kurzu tuto práci uděláme za vás! 🙂 Pojmenujeme a vysvětlíme to, co už jste v sobě dávno cítili, ale možná nevěděli, jak to vyjádřit. Pochopíte, proč pro řadu žen dobrá intimní masáž začíná kvalitním rozhovorem, empatickým nasloucháním a velké pozornosti těm částem těla, které bychom neoznačili jako intimní.
 
A současně, proč nemusítě většinu mužů připravovat na masáž penisu hodinovou masáží zad a hlazením na srdci… A že to na ně opravdu není “moc rychle”, když tuto nejcennější část těla zahrnete do masáže “rovnou”… a proč toto ale NEPLATÍ pro většinu žen!!!
 
Mimo jiné se ženy se naučí, že na lásku a potěšení nemusí pasivně čekat, ale mohou ji prožívat, kdykoliv budou chtít.
 
muži se mohou stát mistry celotělových, mnohonásobných orgasmů. A vybírat si, zda při vyvrcholení budou ejakulovat, či zda prožijí velkou slast i bez ejakulace. Budou mít na výběr. To není pohádka!

Co když nemám partnera? Mohu se zúčastnit?

 
Práci se sexualitou má smysl se učit nezávisle na tom, zda jsme či nejsme ve vztahu. Skrze doteky sebe i druhých se rozvíjíme, rozšiřujeme své obzory, poznáváme sama sebe a učíme se obdarovat sebe i druhé. Nemusíme k tomu mít milenecký vztah. Láskyplný, respektuplný dotek může přijít i od úplného “cizince”, a otevřít nám nové obzory.
 
Díky doteku od druhých se učíme sama sebe víc znát i milovat. Láskyplný dotek, který po nás nic nevyžaduje na oplátku, který není pozvánkou do vztahu ani k milování, je velkým darem, skrze který se můžeme otevírat sobě, životu a ve výsledku i druhým.
 

A co nám kurz dá jako páru?

 
Pro většinu dvojic je velkou úlevou, když partnera či partnerku “vzdělá” v tom, jak k druhému přistupovat, někdo jiný, nezávislý. Často bývá těžké svému drahému či drahé vysvětlit, co se nám líbí a co ne, aniž by se druhý necítil alespoň trochu dotčený. Nebo nám přijde to, co po nás chtějí, nesrozumitelné. Nebo i zvláštní.

Míru intimity při masáži určujete vy sami

Je pro nás vysoce důležité, abyste se v průběhu kurzu cítili bezpečně a záleží nám na individuální pohodě každého účastníka. Na kurzu vytváříme bezpečnou atmosféru, kde se můžete věnovat objevování a rozvíjení své vlastní intimity. Vše probíhá v chráněném prostředí, mezi lidmi s otevřeným srdcem, kteří možná tak jako vy mají očekávání i obavy, co se na kurzu bude dít 🙂

Míru intimity v kontaktu při masáži určujete vy sami. Některé z instrukcí možná využijete v plném rámci až později doma. Naše instrukce jsou návodem a průvodcem na počátku vaší vlastní cesty za rozšířením horizontu a za obohacením vašeho života.

Při výkladu a ukázkách získáte cenné informace. Praktických částí se účastníte dobrovolně. Jedinečná a hluboce obohacující je oživující a transformační atmosféra, která při semináři vzniká. Mnoho lidí se na kurzy vrací nejen pro další informace, ale také pro prostředí plného lidské lásky a inspirace.

Hygienické zásady: Pro intimní masáž je možné použít latexové či vinylové rukavice. K dispozici máme také dezinfekci.

Ten největší poklad nosíme sami v sobě, ve svém těle

Intimní masáž nám pomáhá navázat mocný, smyslu-plný kontakt s touto silou v nás, a současně se učíme tento dar probouzet i v ostatních. Přináší tak do života radost a významnou hodnotu nám i našim blízkým.
 

Čím to je, že intimní masáže přispívají ke zvýšení kvality života

na všech rovinách?

Když pracujeme se sexualitou, jdeme přímo ke zdroji. Je to nejrychlejší cesta, jak podpořit tělo i duši. Jak rozvíjet svou tvůrčí sílu. Jak realizovat své sny v každodenním životě. Jak prožívat lásku a potěšení mnohonásobně silnější, než jsme vůbec mysleli, že je možné. Jak se cítit svobodně a radostně, navzdory praktickému běhu života a mnoha závazkům. Jak mít svobodu volby ohledně toho, co prožíváme. A mnoho dalšího…
 

Z čeho vycházíme při celostní smyslné (tantra) masáži:

(uvedená jména jsou jména učitelů, kteří se danou oblastí do hloubky zabývali)

 

 • tantra masáž podle Andra (Diamond Lotus Institut Berlin)
 • taoistická erotická masáž (Stephen Russel a Jürgen Kolb)
 • intimní masáž pro muže (PhDr. Joseph Kramer) a pro ženy (Annie Sprinkle) – platí pouze pro kurz Joni a lingam a prohlubující kurzy intimní masáže
 • thajská masáž
 • intuitivní práce s energií
 • reiki
 • naše vlastní zkušenosti z osobního života, ze stovek masáží a kurzů!

Co říkají účastníci tohoto semináře?

\"Je to zhruba rok, co jsme navštívili váš kurs Joni a Lingam ...od té doby je vše v našem životě jiné, lepší a krásnější .. vztahy mezi mnou a Eliškou (manželkou), vztahy mezi námi a našimi dvěma malými ratolestmi i vztahy mezi přáteli získaly jiné rozměry... přímo prahneme po dalších kurzech, vzděláváme se a díky tomu se nám otevírá mnoho dalších cest, které chceme prozkoumávat... baví nás to, nakoplo nás to ... děkujeme, opravdu ze srdce a láskou děkujeme, že jste nám pomohli z toho stereotypu, který má v dnešním životě každý druhý… že se i díky tomu dostáváme k prozkoumávání hlubšího vědomí.

Děkujeme, že už se nestydíme dávat najevo všechny emoce, za které jsme se dříve styděli a báli se je ukázat... jsme toho plní ... úplně k prasknutí ... VELIKÉ DÍKY !!!! S láskou a úctou k Vám a celém vašemu týmu...\"

Karel & Eliška Hasenkopfovi

\"Netušila jsem, co to se mnou udělá. Nevím jak to nazvat, zda „ naplnění „ (to je moc omšelé), nebo pocit blaha až slasti. Při  Bethovenově a Hendlově muzice cestou do Olomouce jsem hledala slova.     Snad:  Neuvěřitelná lehkost bytí!!!\"

Hana

\"Po semináři je mi dobře, každého a všechno miluju, nevím jak popsat ale… chce se mi žít, chce se mi řešit věci, měnit je, zkoumat... a tak, před tím to bylo úplně opačně, v podstatě vleklá mírná depka,…. teď mě to na světě baví, baví mě dávat (radost, úsměv, pozornost, třeba starat se o partnerku, ne proto abych měl klid, ale protože mě to baví).\"

Karel Tůma

\"Zvýšíte svou kapacitu prožívat radost a potěšení ve svém těle. Nezávisle na tom, zda a jak zdatného a šikovného máte milence či milenku. Jak dobře vás někdo hladí a masíruje.\"

Celý článek Denisy Říha Palečkové čtěte zde: 

Masážní kurzy: objevte poklad ve svém těle

 

Poznejte, co se skrývá za hranicí klasického pojetí sexuality

a zvyšte svou radost a potěšení.

Lektoři: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB

& Ing. Richard Vojík, CSB

Přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Vytvořili centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Josephem Kramerem, PhD. přinesli z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení.

V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem zpřístupnit benefity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Jsou autory výukového DVD Umění doteku.

Místo konání:

 • Dancers´ Club, Koněvova 19, 130 00 Praha 3 Žižkov  Budova Sokolu Žižkov - 2. patro (po schodech až do nejvyššího patra)

Termín:

 • 3. - 4.9.2016
 • sobota 10:00 – caa 20:00, neděle 10:00 – cca 14:00
 • registrace probíhá od 9:30, program začíná lehce po 10:00

Cena kurzovného: 2800 Kč

 • Ze soboty na neděli je zde možnost přespání.
 • Cena nezahrnuje stravu.
 • Pro studenty a páry a ženy na MD sleva na 2500 Kč za osobu. Pár = partnerská dvojice, ne kamarádi.

Možnost přespání na místě

Přímo na místě je možné přespání ze soboty na neděli s vlastní podložkou a spacákem za poplatek
200 Kč. V případě zájmu o přespání prosím uveďte tuto informaci do poznámky k registraci.

Tipy na další ubytování během kurzu

Další tipy na ubytování naleznete také na webu booking.com, tripadvisor.czairbnb.cz

Předpokladem pro účast na kurzech je chuť dotek dávat i přijímat. Zkušenosti z oblasti tantry a/nebo tao, stejně tak jako znalost jiných masážních technik, jsou vítány!

Pro bližší informace nám napište na email dar.info4u@gmail.com nebo zavolejte 774 77 66 88
(v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).

Mám spoustu otázek. Kde se dozvím víc? Máme sekci FAQ s často kladenými otázkami a odpovědmi.

 

Není náhodou Denisa Říha Palečková online? Vpravo dole by na Vás vyskočilo okénko: Máte nějaké otázky?

 

Také můžete zavolat naší asistence na číslo +420 774 77 66 88 nebo napsat email na dar.info4u@gmail.com.

(více v sekci Kontakt)