12. - 14. 2. 2021, Váňův statek

 

RETREAT PRO PÁRY

Tento již legendární seminář Denisy a Richarda na téma \"vědomé milování\" oslovuje šťastné partnery i páry v krizi. Lektoři v něm využívají nejen znalosti z oblasti nauk o posvátné sexualitě, ale především svou zkušenost z každodenního života. Jejich učení je praktické, pravdivé, přímé a srozumitelné. 

Ať již prožíváte krásný vztah plný porozumění, nebo jste ve fázi provázející bolest a neporozumění, na tomto kurzu budete mít příležitost lépe porozumět rozdílům mezi sebou a naučit se spolu komunikovat a vycházet tak, abyste se navzájem lépe podporovali.

Zamilujte se znovu, nebo ještě více, do svého partnera

Cesta k extázi potřebuje solidní základy. Pravá duchovnost začíná v našem těle a v našem srdci. Během několika dní v okouzlujícím prostředí se blíže podíváte na to, co vás na vaší společné cestě brzdí a co vás podporuje.

Naučíte se transformovat konflikt vytvářející odstup v extatickou energii láskyplného spojení. Lépe pochopíte, čím můžete obdarovat sebe navzájem i své okolí, a svou společnou cestu uvidíte v širších souvislostech.

Některá z témat tohoto intenzívního semináře pro páry najdete níže. Další témata budou vycházet z vaší životní zkušenosti a otázek.

 • Jaké jsou skutečné rozdíly mezi muži a ženami na duševní a sexuální rovině?
 • Jak využít intimní vztah pro duchovní růst?
 • Jak prohloubit milování tak, aby se stalo božským nástrojem pro prožitek extáze?
 • Jak využít nevyhnutelné obtíže v intimním vztahu jako katalyzátor pro ještě hlubší spojení srdcí?
 • Jakou roli hraje ve vztahu žárlivost a jak s ní zacházet?
 • Jak přetavit konflikt a odstup v láskyplné a intenzívní spojení?
 • Pro ženy: jak smyslupně vyjadřovat to, co cítíš, a co tě ve vztahu trápí i těší?
 • Pro muže: jak rozumět „náladám“ ženy a co mají společného s tvou životní cestou?
 • Pro oba: jak nejlépe podpořit sebe navzájem a přispět světu kolem vás?

Vedení kurzu je živé, humorné, provokativní, plné vhledů a praktického porozumění a moudrosti, které inspiruje muže i ženy k životu z hloubi jejich srdcí. 

Program skupiny zahrnuje výklad, sdílení, komunikační a tělesná cvičení pro prohloubení láskyplného spojení a intimity. Intimní cvičení budou probíhat v soukromí vlastních pokojů. 

Rozhovor S Denisou Říha Palečkovou o partnerských vztazích pro DVTV

\"dvtv\"

Co říkají účastníci semináře:

 

\"Moc děkujeme za nádherný a inspirující víkend... Za posledních pět dní jsme se ženou promilovali více času než za posledních pět let!!!!Neuvěřitelné. Ještě jednou moc díky.
Máme to ale Deniso s Richardem krásnou práci!!! \"

Pavel a Jitka

 \"V září jsme s Vámi byli na Retreatu pro páry a nadchlo nás to. Líbil se mi Váš nenucený přístup, Tvoje ženskost, Richardův humor. Cítila jsem se pak tak VZNEŠENĚ, ŽENSKY, ČISTĚ, PŘIROZENĚ.\"

Lucka, matka (33)

\"Richarde a Deniso, setkání s Vámi na Retreatu pro páry koncem září na Slapech, bylo pro náš vztah s partnerkou velmi důležité. Přesto, že jsme neměli zkušenosti s žádnou jinou podobnou školou, bylo to přesně ONO.

Konečně jsem pochopil věci, o kterých jsme se v mládí doma, ani ve škole neučili. Věci tak důležité pro život a tak opomíjené školským systémem. Byli jste pro mě první, opravdoví, životní učitelé.

Děkuji, že jste a hluboce se klaním Vašim vědomostem. Děkuji, že své vědomosti předáváte dál tak přirozeným a lehce pochopitelným způsobem. Otevřeli jste mé srdce a naplnili ho láskou.\"

Tomáš, technolog (35)

“Kurz jsme si moc užili a zažili jsme pocity, které jsme ještě nepoznaili. Vědomé milování byl nejkrásnější zážitek v našem životě.”
Dáša a Martin
 
Moc děkuji za tento kurz. Přijížděli jsme jako pár, který je spolu už 16 let a po velké krizi. Teď cítím nový příliv lásky a zamilovanosti dokonce (a to se říká, že to po tak dlouhé době ani nejde). Cítím, že k sobě opravdu patříme, že jsme spolu správně. Vědomé milování posunulo náš vztah po intimní stránce mnohem dál a hloub. Těšíme se na další kurz!”
Michaela a Ivo
 
“Přednášky byly skvělé a přínosné, cvičení během přednášek jsme si opravdu užili, nasmáli jsme se, proteklo i spoustu slz dojetí, vyřešili jsme si hodně drobností, které byly dlouhodobě mezi námi, přestože jsme nepřijeli proto, abychom je řešili. Pročistila se mezi námi atmosféra, uvědomili jsme si spoustu věcí. … S manželem už jsme kurz doporučili mnoha známým, a sami plánujeme s Vámi pokračovat na některém z Vašich dalších kurzů. … Oba vnímáme jako největší výzvu to, abychom byli dobrým vzorem pro naše syny, takže se snažíme nejen kvůli sobě, ale i kvůli nim. Aby jednou, až třeba navštíví Váš kurz, zvednou ruku na otázku, kdo si myslí, že jejich rodiče mají krásný a laskyplný vztah. A hlavně, budou v tom se svými partnerkami pokračovat, protože to pro ně bude normální :)”
Martina a Lubo
 
Hluboký a moudrý věci dokážete předat s úžasnou lehkostí - člověk se dozvídá tak podstatný věci, a ono je to zábavný!”
Marie a Adam
 

 

“Retreat mi přinesl nový náhled na milování a určitě si ho užívám víc než to klasické rychlé.”

Simona Měchurová

 

 Ona: \"Na Retreat jsem jela s tím, že mne to každopádně někam posune. Buď nás spolu s manželem, nebo alespoň mne samotnou. Manželovi jsem to navrhla s tím, že jestli nám může něco pomoci, jste to vy s Richardem. Bylo to ve fázi, kdy jsme byli oba smíření, že už spolu nebudeme, nešťastní a zcela vyčerpaní...\"

On: \"Já jsem s očekáváním, že by nám to mohlo pomoci, na tento víkend jel. Rok jsem se poměrně intenzivně snažil udělat cokoli, co by náš pochroumaný vztah zase narovnalo. Bohužel bezvýsleddně. Naše problémy pramenily (z mého pohledu) právě z totálního výpadku sexuality...\"

A jak to bylo dál?   Čtěte zde >>

 

Více reakcí si můžete přečíst na stránce Reference.

Podrobnosti a přihláška

Ubytování a strava:

 • Ubytování na Váňově statku ve dvoulůžkových pokojích.
 • Strava formou plné penze.

Termín: 12. -14. 2. 2021

pátek 20:00 – neděle 14:00

 • Registrace začíná v pátek v 18 hodin, v 19 hodin je večeře, program začne krátce po 20:00.

Kurzovné pro pár: 9 990 Kč

Výše uvedená částka se skládá z ceny kurzu 7 670 Kč a ubytování a stravy 2 320 Kč. Částka za ubytování a stravu je splatná v hotovosti na místě poskytovateli ubytování.

V případě volby pokoje s vlastním sociálním zařízením je cena ubytování o 1000 Kč vyšší.

 

Událost najdete také na Facebooku.

Pro bližší informace nám napište na email dar.info4u@gmail.com nebo zavolejte 774 77 66 88
(v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).

“Měla jsem po určitý čas možnost sledovat účastníky kurzů takříkajíc zvenčí a některé i opakovaně. Musím říct, že se tito lidé měnili před očima, třeba jen během jednoho prodlouženého víkendu. Bylo to neuvěřitelné! Když přijížděli, byly to často rozhádané dvojice nebo už si naprosto cizi lidé. Hned druhý den ráno jsem sledovala, jak muži roztávali a ženy rozkvétaly. Večer už to byly letmé doteky a pohledy a jiskření se nedalo přehlédnout. Třetí den ráno už přicházely zamilované dvojice, samy překvapené, že mohou zamilovanost prožívat s tím samým partnerem opět jakoby od začátku se vším, co k tomu patří. A podle recenzí vím, že proměny to byly velmi často trvalé! Denisko, děláte skvěle svoji práci a neznám nikoho, kdo by tolika lidem obrátil život k lepšímu.”
Lenka DavidováPracovala pro Váňův statek
Tento seminář pořádá:
 
ŠKOLA ŠŤASTNÉHO PARTNERSTVÍ, s.r.o.
 

 

 

 

Mám spoustu otázek. Kde se dozvím víc? Máme sekci FAQ s často kladenými otázkami a odpovědmi.

 

Není náhodou Denisa Říha Palečková online? Vpravo dole by na Vás vyskočilo okénko: Máte nějaké otázky?

 

Také můžete zavolat naší asistence na číslo +420 774 77 66 88 nebo napsat email na dar.info4u@gmail.com.

(více v sekci Kontakt)