Jak udělat dojem?

Vždy, když mám napsat článek pro akozbalit.sk, si říkám, co ti předat, aby to mělo skutečný význam? A snažím se na tebe naladit. Na tebe, čtenáře, který brouzdáš po internetu, zvědavý na tipy, jak sbalit tu hustou kočku. Anebo koček víc. A k něčemu se přiznám.

Raději než, jak sbalit bych ti poradila, jak najít?

 

Jak si přítáhnout tu kočku, která je přesně pro tebe?

Která tě bude milovat, obdivovat, podporovat a následovat? Tu správnou ženu nesbalíš na to, že se naučíš pár technik a triků. Že se dozvíš, co říct na začátek, a jak vést konverzaci? Jak se jí dotýkat? Co s ní dělat, kam ji pozvat? Jak zjistít, co má ráda a mile ji překvapit?

Když poznáš a osvojíš si pár strategií, jak ženu ohromit, stejně nemáš z dlouhodobého pohledu vyhráno. Budeš stále pod vnitřním tlakem, jakou strategii zvolit dál? Jak jí nepřestávat imponovat? A ona pravděpodobně dříve či později bude zkamaná z toho, že nejsi tou “fasádou”, kterou poznala na první schůzce. Bude jí nepříjemně a tobě trapně…

 

A kdy máš vyhráno?

Když žena padne do kolen z toho a imponuje jí, aký JSI. Jaké hodnoty vyznáváš, a za čím jdeš. Na čem ti v životě záleží. A pokud v tom nemáš úplně jasno? Tak je na čase to zjistit!

Poznej sám sebe. Trochu tajemně řečeno: zjisti, kdo se v tobě ukrývá. Co z toho, co žiješ  a děláš, jsi skutečně TY? A co jsou jen návyky a okoukané věci? Nevyřčená i vyřčená přání tvých rodičů? Očekávání tvých blízkých?

Čím víc v tomto – a tím pádem v sobě – budeš mít jasno, tím větším Magnetem pro ženy budeš.Pro ty “správné” ženy, které s tebou rezonují. A nebudeš si muset tolik lámat hlavu nad tím, jak udělat dojem. Půjdou za tebou samy.

Pak už stačí, mít oči otevřené a vybrat si tu, kterou chceš. :)

Čím víc znáš sám sebe, na čem ti v životě záleží a kam jdeš, tím větší máš osobní sílu a přitažlivost. A tvoje jednání i slova jsou přesvědčivá a atraktivní.

Publikováno na akozbalit.sk

Chcete tento článek zveřejnit či jeho části citovat na svém webu? Je to možné s uvedením autora (Denisa Říha Palečková) a zdroje článku (ODKAZ NA NÁŠ WEB kde se ten článek nachází). O tomto nás prosím informujte na email dar.info4u@gmail.com, kam pošlete i odkaz na Váš web, kde je citace či článek umístěn.
 
Pokud budete chtít uvést také informace o autorce, využijte tento odstavec:
Mgr. Denisa Palečková, CSB
Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Spoluzakladatelka Školy šťastného partnerství, Školy celostní smyslné masáže a masážního studio Tantra Spa. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Více na http://denisapaleckova.cz
  • Rubriky
  • Získejte zdarma video: Jak posílit intimní život
  • Zadejte své jméno a email a získejte přístup k videu zdarma.

    Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasím s tím, aby mi Denisa Říha Palečková prostřednictvím firmy ARKAYA Education s.r.o. zasílala na tuto adresu vzdělávací materiály, další videa, články a informace o kurzech a produktech v rámci pravidelného on-line vzdělávání "Štastné partnerství a život mých snů".
    Na e-maily se můžete těšit zpravidla 1x měsíčně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, tak vám ráda i jeho/ její práci v e-mailu doporučím. Ze zasílání mých e-mailů se samozřejmě můžete kdykoliv snadno odhlásit v patičce každé zprávy. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.