Silvestrovská oslava - Rituál Splněných Přání

Reportáž z Rituálu Splněných Přání vedeného Denisou a Richardem pro Firmu 2.0. 

Lucie Kolaříková-psycholožka a první dáma Sebelásky o kurzu Rituál Splněných přání.

Malé ohlédnutí za uplynulým týdnem - přelomem roku. Dvě skupiny nabité radostí a spoustou krásných vizí a přání. Která už se plní :o) A pro potěšení přidávám jednu krásnou zpětnou vazbu, která včera udělala radost mě:

\"Ahoj Deniso, tedy řeknu Ti, po Silvestrovském pobytu mám tolik energie a radosti a vášně a chuti, že ani nejsem schopna vybalit tašky po dovolený a nic moc praktického. Úžasná energie!

Užívám si požitku těla, dětí a tance a hudby.” Kateřina

\"Naprosto nepřekonatelné vykročení do roku 2015!!! VELKÝ DÍK!!! Deniso a Richarde!!!\"

Míša Skopalová

\"To je super, že bude Silvestrovská skupina, já se hned přihlašuji!Mně se asi úplně vše splnilo, ačkoli jsem to vůbec neočekávala a došlo mi to až teď, když jsem se nad tím zamyslela :)) Tak se moc těším!!! Bude-li to ve stejném duchu, už začnu přemýšlet nad přáními ;o)))\"

Šárka

Mgr. Denisa Palečková, CSB & Ing. Richard Vojík, CSB

přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Vytvořili centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Josephem Kramerem, PhD. přinesli z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení.

V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem zpřístupnit benefity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Jsou autory výukového DVD Umění doteku.