Thajsko 2015

\"...Jednou jsem zažila magické Thajsko, tohle je ale ještě mnohem víc. Denně odhazuji to co už nepotřebuji a sbírám odvahu jít za tím, po čem toužím.

Spojit Thajsko s kurzem tantry a osobního rozvoje bylo mé nejlepší rozhodnutí v životě. Jde se tu do hloubky....\"

Kateřina Frodlová

\"Celý pobyt v Thajsku pro mě byl nádherným zážitkem. Jsem moc ráda, že jsme jeli a moc rádi to v budoucnu zopakujeme. Vzhledem k tomu, že to byl náš první vícedenní kurz s vámi, tak pro nás byly skoro všechny techniky nové, inspirující a naprosto naplňující. Užili jsme si sebe za ten týden, jak nikdy předtím. S domácím úkolem (vědomé milování) pokračujeme prakticky pořád a můžu říct, že to má velký vliv na náš vztah. Cítím, že jsme k sobě mnohem jemnější, citlivější, pozornější. Prostě je to teď moc hezké. I spory se řeší najednou jinak. Takže ten kurz hodnotím moc pozitivně, vnímám to, že to je pro mě ta pravá cesta 🙂

Užasný bylo divadlo na pláží, to byl velký zážitek. Co bych na kurzu upravila?  Bylo to pro mě super, tak, jak to proběhlo 🙂 Díky.\"

Lenka

 \"Já se mám skvěle, zdravím z Bangkoku, zatím to mám tak, že to byla ta nejlepší investice v mém životě.\"

Petra Cibulková

Mgr. Denisa Palečková, CSB & Ing. Richard Vojík, CSB

přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Vytvořili centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Josephem Kramerem, PhD. přinesli z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení.

V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem zpřístupnit benefity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Jsou autory výukového DVD Umění doteku.