6. 12. 2020, Praha

PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU

hippie_lila_thick

Přepis limbického otisku (Limbic Imprint Recoding):

vedená terapeutická meditace inspirovaná metodou Eleny Tonetti

pro uvolnění limitujících vzorců a jejich přepis. Osvobozující a inspirující!

 

Možná je to i váš příběh

Včera jsem se potkala s kamarádkou Evou.

“Prosím tě, můžou být lidi, kteří se nehodí do vztahu?”, ptala se mě už mezi dveřmi. 
 
“Jak to myslíš?” odvětila jsem a už tušila, že se asi něco děje mezi ní a přítelem, který byl ještě před týdnem tím nejlepším mužem na světě. Za poslední rok již několikátý v řadě.
 
“Jak dlouho jsi zpravidla ve vztahu, než se rozejdete?” ptala jsem se dál a už jsem tušila, že to bude pokaždé zřejmě stejná doba…\"
 
Podobný příběh nám před lety vyprávěla jedna z našich srdcových učitelek Elena Tonetti. Sdílela tehdy, že její vztahy trvaly pokaždé jen tři roky. A pak se něco změnilo. Jeden vztah za druhým měl stejný průběh. Po třech letech konec…

Když už se takto loučila s několikátým mužem, došlo jí, že zřejmě něco bude v ní, co po uplynutí “navyklé doby” vztah ukončí. A rozhodla se tento vnitřní vzorec překonat. Vytvořila - nejen kvůli sobě - metodu PŘEPIS LIMBICKÉHO OTISKU (Limbic Imprint Recoding).

 

\"\"

Díky ní získáváme svobodu měnit hluboce uložené vzorce v nás. Návyky z dětství a životní zkušenosti, které nám dávají pocit, že “takhle funguje svět”. A nevidíme, že je to náš osobní filtr, který zabarvuje naše prožitky. Se skutečností nemá nic společného, ale my mu nevědomě dovolujeme ovládat celý náš život.

Eva byla evidentně nešťastná. Nechtěla se už zase rozcházet s mužem, který je tak skvělý. Ale nevěděla si rady s pocity, které se jí v souvislosti se vztahem objevovaly. Podvědomě jej od sebe začala zahánět. A přemýšlela vážně nad tím, zda nebude nejjednodušší pokusy o vztah nadobro vzdát: “Víš co, mám svoji práci, kterou miluju. Když nemám chlapa, všechno skvěle funguje. Jakmile někdo přijde do mého života, je to chvíli skvělý, ale pak z toho začnu být nervózní. Stojí mě to čas a soukromí…”
 
Metodu Eleny Tonetti můžete prožít i vy na našem kurzu. Několikahodinová hluboká vnitřní cesta, během níž ve stavu hluboké relaxace projdete svůj život od prenatálního stavu, raného děství až do počátků dospělého života. Je to meditace, při které zpravidla oko nezůstane suché dojetím. A vy máte příležitost, všechny bolestivé zkušenosti vašeho života přepsat…
 
Je to nejen meditace ve formě představivosti, ale také práce s tělem, které ve své paměti nese životní zkušenosti. A limitující vzorce je možné uvolnit, opustit a nahradit novými. Třeba i strach z blízkosti…

Co to je Přepis limbického otisku?

 • Audioukázka z kurzu

  Z audioukázky z kurzu se dozvíte, jak funguje a na čem je založený Přepis limbického otisku.

 

\"Byla to moje vůbec nejsilnější meditace v životě.\"

Jana Mašková Zimolová (terapiedotykem.cz)

\"Dnes jsem zažila úžasnou zkušenost, jak každý z nás může být tvůrcem vlastního života... Prožila jsem to, co mi v životě tak moc chybělo. Něžnou náruč maminky a bezpodmínečné přijetí tatínka, kteří mě z lásky počali a společně přivedli na svět, do jejich náruče... Cítím svou sílu, svou hodnotu, své sebe-vědomí. Vím, čím mohu obohatit sebe i druhé. To vše a ještě mnohem víc díky prožitku nejen v myšlenkách a obrazech, ale hlavně díky plnému prožitku ve svém těle. Pohyb, dech a otevřené srdce mě přivedly zpět domů, sama k sobě.\"

Markéta (marekamarketa.cz)
 
\"Po semináři jsem se cítila skvěle, milovaně, nádherně. Je moc fajn, že v závěru bylo možné své zážitky sdílet, bylo to velmi inspirativní. Měla jsem chuť obejmout celý svět a vykřičet to do Vesmíru, jak je mi nádherně. Poprvé v životě jsem v této meditaci okusila lásku svých rodičů, kterou mi nikdy nedali pořádně najevo (a to je mi už 32 let!). Stejně tak mi za celý můj dosavadní život neřekli, že mě mají rádi. A během této meditace mi pořád od dětství až do dospělosti ukazovali své láskyplné projevy a gesta a ujišťovali mě svými činy o tom, že mě skutečně milují. Neskutečný pocit! ... O kurzu jsem již řekla několika nejbližším přátelům s obrovským nadšením a doporučila jim ho.\"

Lenka, psycholožka

\"Během samotné meditace jsem prožívala pocit absolutního štěstí, přijetí, radosti a lásky. Hodinu a půl jsem se usmívala, až jsem dostala křeč do tváří. Ještě po skončení jsem se rochnila v těch krásných pocitech a vůbec jsem se nechtěla probrat. Nakonec byl ještě prostor pro sdílení svých prožitků v malých skupinkách a pak i v celé skupině. Domů jsem odcházela nabitá energií, plná radosti, klidu a pocitu jako by uvnitř mě něco zářilo.

A jaké změny se staly v mém životě?

 • Naprosto mě opustila chuť na sladké.
 • Zhubla jsem snad během jednoho dne o 2 kg.
 • Projasnil se mi hlas, když dětem večer zpívám.
 • Nepotřebuji tolik spát. Spím tak o dvě hodiny méně než dřív.
 • Dokážu se zabrat do práce a jít spát ve dvě ráno, což se mi nikdy nestávalo. A ještě jsem ráno v pohodě a vstávám s dobrou náladou.
 • Jsem daleko lépe naladěná.
 • Mám spoustu energie.
 • Jsem více v pohodě s dětmi. Naše ranní vypravování do školky se zkrátilo o 15 minut a je to bez křiku a dohadování.
 • Mám potřebu nosit sukně a asi po třech letech jsem si koupila nový lak na nehty.
 • Mám více trpělivosti se svými dětmi a nenechám se tak snadno strhnout jejich emocemi.
 • Někde uvnitř cítím, světlo, ze kterého vyzařuje láska.
 • Vztek, zloba, smutek…dřív mnou lomcovali a teď mám pocit, že se projeví na povrchu, ale hluboko uvnitř jsem vlastně pořád klidná
 • Daleko více si uvědomuji okamžiky štěstí, dokonalé momenty každého dne. Dříve byla radost pořád kalená neurčitým pocitem strachu, co přijde potom atd., a ten je teď pryč.

Zdá se to až neuvěřitelné, že?\"

Celou referenci si můžete přečíst zde.

Alena Palasová (http://alenapalasova.cz/

Více reakcí si můžete přečíst na stránce Reference.

Co se v kurzu naučíte?

Během semináře můžete obohatit svůj život o hlubokou relaxaci, vystředění, ukotvení se v sobě. Díky metodám rozpouštění starých vzorců posílíte ve svém životě energii, radost, svěžest a lásku.

Při vedené terapeutické meditaci zaměřené na přepis limbických otisků, metodě vytvořené Elenou Tonetti (autorka DVD \"Porod jak jej známe\"), můžete objevit nové možnosti a svobodu ve svém životě. Formou řízené vnitřní cesty budete moci znovu projít své prenatální období, zrození, dětství, dospívání... a vědomě si vytvořit takovou realitu, která vás maximálně podporuje. Dále získáte cenné nástroje pro vědomou transformaci škodlivých přesvědčení u sebe i ostatních, ať už v kontextu práce s tělem a dotekem či jiném.

Rozhovor s Elenou Tonetti o metodě \"limbic imprint recoding\" v angličtině včetně českých titulků.

Pokud se vám titulky nezobrazí automaticky, aktivujte je ikonou vpravo dole-CC- v okně přehrávače.

Lektoři: Mgr. Denisa Říha Palečková

& Ing. Richard Vojík

Přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Vytvořili centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Vyvinuli vlastní systém práce s tělem, polaritou a osobním rozvojem: výcvik CORE TOUCH®

V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem zpřístupnit benefity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Jsou autory výukového DVD Umění doteku.

Pod vedením Denisy vzniklo v roce 2019 prožitkově - vzdělávací centrum ARKAYA®

Místo konání:

Termín:

 • 6. 12.  2020
 • 16:00 - 21:00 hod.

Cena: 990 Kč

S sebou si přineste pohodlné oblečení, deku, karimatku a šátek na oči, papír a tužku a případně také svačinu a uzavíratelnou lahev na vodu.

Tento kurz je přístupný všem, není třeba žádná vstupní znalost. 

Pro bližší informace nám napište na email dar.info4u@gmail.com nebo zavolejte 774 77 66 88
(v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).

Přihláška

Jsme rádi, že jste se rozhodli pro náš kurz. 

Pokud jedete v páru, vyplňte, prosím, přihlášku zvlášť i za Vašeho partnera / partnerku. Do pole \"Poznámka\" napište s kým jedete v páru, abychom poznali, že patříte k sobě :). 

Pro rezervaci Vašeho místa na kurzu je potřeba, abyste zaplatili zálohu 300 Kč a zaslali nám potvrzení o platbě.  Záloha slouží současně jako rezervační poplatek a je nevratná. Platbu prosím provádějte s variabilním symbolem, který pro Vás bude vygenerován po odeslání této přihlášky. 

Po vyplnění a odeslání formuláře přihlášky Vám přijde na email automatické potrvrzení o přijetí přihlášky. Nejdéle do 3 pracovních dnů Vás kontaktuje naše asistentka a zašle bližší informace k semináři.

Těšíme se na Vás!

Denisa a Richard

Tento seminář pořádá:

Petra Legnerová

adresa: Třebušín 89, 412 01

Mám spoustu otázek. Kde se dozvím víc? Máme sekci FAQ s často kladenými otázkami a odpovědmi.

 

Není náhodou Denisa Říha Palečková online? Vpravo dole by na Vás vyskočilo okénko: Máte nějaké otázky?

 

Také můžete zavolat naší asistence na číslo +420 774 77 66 88 nebo napsat email na dar.info4u@gmail.com.

(více v sekci Kontakt)