CORE TOUCH - profesní výcvik

pro pokročilé

"Core Touch" = dotknout se podstaty, dotknout se jádra problému. 

 

Výcvik pro ty, co chtějí pomáhat ostatním lidem
v oblasti sexuality a partnerství.

 

Pokročilý výcvik pro absolventy Profesionálního výcviku celostní smyslné masáže.

Lektoři: Mgr. Denisa Říha Palečková, a Ing. Richard Vojík

“Učíme se skrze bolest a utrpení, dokud nepochopíme, že se dá stejně růst skrze lásku a potěšení.”

Elena Tonetti-Vladimirova

Skrze probouzení těla a vnímání toho, co opravdu cítí, mohou odplynout všechny nepotřebné nánosy emocí a neprojevené bolesti. To je napětí v těle i duši, které vzniklo na základě různých zranění a traumat z vnějšího i vnitřního světa. Skrze jejich citlivé uvolňování se objevuje to, co bylo po dlouhou dobu skryto: zářivá podstata každého z nás.

 

Jedním z mocných nástrojů je přímá práce s tělem a sexualitou formou dechu, doteku, pohybu. Rozprouděná sexuální síla - naše životní energie - pomáhá odplavit vše zbytečné a vstoupit plně do své síly, radosti a vědomí svého potenciálu. Skrze tuto práci si člověk všimne, jak se rozšířily hranice jeho/ jejích možností. Ve svém životě vnímá mnohem více stability a spontánní radosti.

 

Pokud na jakoukoliv z těchto otázek odpovíš ano, je tento kurz pro tebe:

 • Chceš hluboce porozumět svému tělu?

 • Zajímá tě, jak probudit svou sexualitu v její zdravé a divoké podobě?

 • Chceš pomáhat lidem v okolí s partnerstvím a sexualitou?

 • Zajímá tě práce v oblasti masáží a léčení pomocí doteků?

 • Chceš vlastním příkladem inspirovat lidi ke změnám v životě?

 • Zajímá tě meditace?

 • Chceš provádět jednotlivce nebo menší skupiny?

 • Zajímají tě tranzovní techniky a stavy změněného vědomí jako například Velký tah?

 • Zajímá tě sexuální léčení žen?

 • Zajímá tě pomoc mužům s jejich sexualitou: impotence, předčasná ejakulace…?

 • Jak najít své centrální erotické téma, které vytváří vášeň ve tvém těle a životě?

 • Jsi vyhořelý/ vyhořelá a hledáš nový cíl pro svůj život?

 • Máš nedořešené téma rodiny?

 

Techniky, které budeme vyučovat

na výcviku CORE TOUCH EASE

 • Pokročilé Vaginální mapování

 • Léčení jizev

 • Core cry (pláč z jádra - technika Eleny Tonetti)

 • Pokročilá Celostní smyslná masáž

 • Teorie a praxe práce s pánevním dnem

 • Sexuální anatomie mužská a ženská

 • Léčení po operacích prostaty, ženských operacích

 • Pomoc ženám po porodu, léčení porodních jizev, nástřihy, císařské řezy

 • Léčení v oblasti sexuality u mužů a žen

 • Sex po porodu

 • Jak se zbavit závislosti na pornu

 • Orgasmická jóga

 • Práce s emocemi

 • Práce s traumatem

 • Práce s hranicemi

 • Základy koučinku a vedení rozhovoru při sezení (komunikace s klientem před, během, po a mezi sezeními)

 • Hygiena prostoru a těla, ale i duševní (jak čistit a jak nabíjet svou energii)

 • Přepis limbického otisku - mozková centra -  jak fungují a co ukládají

 • Jak využít řízenou meditaci

 • Vědomý dotek a psychosomatika - jak uvolnit uložená traumata v těle pomocí vědomého doteku

 • Meditace, vědomá sebehygiena a sebereflexe

 • Pohybová meditace - vedení klienta do hlubšího prožívání sebe sama skrze vědomý pohyb, dech a hlas


Co říkají účastníci našich výcviků:

\"Vydala jsem se s vámi na krásnou cestu proměny a poznání. Občas to sice bolí, ale každá \"cihla\", kterou ze svého batohu odložím, přínáší úlevu, smích a pohodu\".     Celý Katčin příběh si přečtěte tady ⇒

Katka Juttnerová

http://katka-juttnerova.cz/

 

\"\"

 

 

 

 

 

\"10 dnů intentzivního výcviku Core Touch pod vedením Denisy a Richarda bylo nezapomenutelným zážitkem... Potrvá znovu v každém z vás, kteří budete mít chuť a sílu se vydat na cestu k sobě sama.. Je krásné vidět měnící se tváře a životy těch, kteří se touto cestou nebojí jít.\"

Petr Lexa

\"Loňský Core Touch pro mě znamenal zásadní přelom v mém dosavadním životě a stal se odrazovým můstkem do života nového. Pochopil a prožil jsem, co je to nepodmíněná láska. Dal mi inspiraci, sílu a odvahu dělat to, co mě opravdu naplňuje a baví a pomohl mi objevit moje dary, které můžu a chci předávat dál. Core Touch mi také přidal do života řadu skvělých, krásných lidí, kteří mě inspirují, fascinují a obohacují svými příběhy, svojí životní energií, moudrostí a silou.\"
 
Honza Novotný

\"\"

 

 

 

 

 

 

 

\"Čas plyne a pomalu dochází i k realizaci mých vizí… Začala s kamarádkou pořádat ženské kruhy. Už máme za sebou kruhy na témata : Cykličnost, emoce, sexualita, intimita, hranice. Moc mě baví pozorovat, jak se ty ženy, které prošly všemi kruhy, mění i otevírajíNěkteré už byly u mě na masáži a další zvažují mapování.
 
Taky mě začalo bavit mluvit před skupinou, teda až tak po deseti minutách, kdy opadne tréma (kterou mám zatím vždycky). 
 
Každé vystoupení před skupinu, je pro mě silné vykročení z komfortní zóny, ale po chvíli jsem ve svém živlu, když vidím, jak to ty ženy zajímá, tak jsem v přednášení k nezastavení. To je pro mě příjemný pocit, sdělovat své zkušenosti a vše co jsem se naučila, lidem které to zajímá a chtějí tomu porozumět.
 
Taky mě baví pozorovat, jak jsou po praktických cvičeních úplně jiné, než při příchodu. Nejvíc se mi líbil efekt z praktického cvičení z emocí, kde padlo mnoho kapesníků, plakaly úplně všechny... a úžasný bylo potom vidět ty rozzářené výrazy v jejich tvářích, které byly plné úlevy a radosti!\"
 
Eva Kvardová
Výcvik CORE TOUCH 2017 mi přinesl další jedinečný dílek do skládačky mého osobního návratu ke svobodě a k sobě samé, k něčemu, co mi je přirozené. Řekla bych, že mě vzal do velké hloubky a až ke kořenům mého zrození a často na hranici mé komfortní zóny, kterou jsem si dovolila vědomě překročit a dokázala sama sebe překvapit :-). Zároveň mi dal naději, že by se opravdu mohl stát tehdy pro mě zázrak... přinesl mi pocit, že bych možná mohla v životě dělat to co mě baví a to co mi dává smysl. Do té doby jsem si to neuměla ani představit. Tady ta představa přišla a já celou závěrečnou meditaci probrečela vděčností. Sešla jsme se tam s úžasnými lidmi se kterými jsme vytvořili pevný kmen a navzájem se úžasně podporovali, což trvá do dnes a taky možnost poznat Denisu a Richarda více osobně a čerpat z jejich zkušeností a intuice, která mě stále nepřestává překvapovat. Zažila jsem tam několik opravdu hlubokých okamžiků za které jsem vděčná. A jak mi je skoro rok po CORE TOUCH :-)? Krásně :-). Zažívám neustále další AHA momenty, tím jak se prohlubují moje zkušenosti při plnění kreditů nebo při účasti na dalších kurzech, které mě posouvají dál a směrem, který je mi moc příjemný a cítím se v něm více a více uvolněná... řečí DAR by se dalo říci, že se stále a stále odlupují nějaké slupky, které jsem si za život nasyslila 😉 nebo je převzala z rodiny. Je to cesta, který mě baví a zatím nejvíc naplňuje v životě a moc si jí užívám :-).
 
Jitka Konečná

\"\"

Bylo to nesmírně naplňující období mého seberozvoje a věřím, že díky společné účasti s mou drahou manželkou, patřil tento výcvik k vzácnému poznávání a krokem k opravdovosti v našem již dlouholetém partnerství.

Byl to čas zpomalení, čas prožitků a nacíťění si stavů do té doby mi vzdálenějších a přitom tak blízkých a hlavně důležitý čas vstupů do role průvodce v ozdravných procesech klienta.

Učil jsem se pracovat se situacemi, kdy jsem byl účasten pocitům člověka v jeho otevření se starým uzavřeným zraněním, v jeho křehkosti a slabosti, kdy jsem si musel držet hranice a přitom cítit, umět láskyplně řešit a pomáhat.

Byl to čas odkládání masek, čas nahoty a nejenom té fyzické. Byl to hluboký čas navázaných přátelství, podpory a sounáležitosti.

Děkuji za tento rok bytí, za rok naplňování z nových poznání a sám sobě děkuji za to, že jsem následoval svou intuici a vstoupil do CoreTouch výcviku 2017.

Roman Drahoňovský

\"\"

 
\"Zamýšlím nad tím, jak se mi změnil život po setkání s Denisou a Richardem… a musím přiznat, že velmi mnoho!
 
Naučila jsem se vážit sama sebe a pochopila jsem, že pokud já nebudu sama v sobě šťastná, nikdo jiný to udělat nemůže, ani kdyby se rozkrájel. 
 
Poznala jsem, jak je důležité jít se všemi svými pocity ven na světlo boží, i kdyby to znamenalo pohromu. Učila jsem se a stále se učím, jak si nastavit své hranice, a to hlavně v rodině ... odkládala jsem staré zažité vzorce svých rodičů a přijímala s láskou a slzami vděčnosti vše nové a krásné.
 
Díky masážím, mapování, core cry..... jsem ze sebe vyplavovala všechny ty nánosy, které se ve mně poctivě ukládaly a pomalu, ale jistě mě umrtvovaly a já začala opět a s vyšší intenzitou cítit, víc se radovat, tančit, vidět jasněji své životní poslání a naplnění, a s otevřeným srdcem chápat, přijímat a hluboce milovat svého muže \"😘\" .”
 
Petra Drahoňovská
“Jsem uvolněný a vibruji energií lásky, přijímám sám sebe takového jaký jsem. Má mysl je klidná a zaměřená. Pluji prostorem, věci se přede mnou odehrávají jako by se mě vůbec netýkaly. Mám radost z toho, že jsem připraven se o své dary dělit s lidmi, které na své cestě potkám. Děkuji Denise a Richardovi za Core Touch 2018. Jsem nesmírně vděčný, že jsem toho mohl být součástí.”
 
Jakub Zemanek
“Jsem vděčný sobě, že jsem si dovolil projít výcvikem Core Touch 2018. Jsem vděčný lektorské dvojici Richard VojíkDenisa Říha Palečková i všem ostatním, kteří mne tím provedli. A motto výcviku “Učíme se skrze bolest a utrpení, dokud nepochopíme, že se dá stejně růst skrze lásku a potěšení.” od Elena Tonetti-Vladimirova, se beze zbytku naplnilo.”
\"2764.png\"
Vlastík Klapka

 
\"Začala jsem chápat, jakou mám léčivou sílu jako žena. Uvěřila jsem, že můžu žít pohádku...  ...Oslavuji a raduji se že všeho, co jsem si dovolila a jaké ovoce jsem sklidila.

Core touch mi umožnil sestoupit při práci s tělem a emocemi ještě do větší hloubky. Uzdravila jsem mnoho míst a to mi pomohlo uvolnit energii, která zkvalitnila celkově můj život.

Ukotvila jsem si uvědomění, že chci i na profesní úrovni pracovat s tělem, otisky, jizvami na duši i těle. Stát se mostem , který provází na cestě k životu do místa radosti, uvolnění a hojnosti. Jsem šťastná , že jsem si dovolila změnit svůj život. Odejít z nefungujícího vztahu po dvaceti letech , odložit pouta a nefunkční vzorce křesťanství a žít naplno.
Na cestě Core touch a dalších asistencích na kurzech Denisy a Richarda jsem se učila jak učit a předávat toto nádherné poselství dál.
V současnosti působím ve studiu Brně, kde pracuji s vědomým dotekem a vaginálním mapováním.
Dnes už se s životem miluji na všech úrovních a můžu jen říci STOJÍ TO ZA TO!!!!!!!!!

Děkuji Denisa Richard za uzdravení, podporu a otevření nových možností. Díky Vaším letošním výcvikům vstupuji do Nového roku 2018 jako královna.

 
Marie Drkulová
 
\"\"

Dávání druhým je krásný a děkuji za tento dar, který máme... chci ti říct, že díky vám a tím vaším posláním jsem začala cítit své srdce, své já a otevřela jsem jej světu a tím můžu dávat .... sebe ... děkuji, děkuji že jsem vás mohla kdy poznat a být trochu vaší součástí ...

Pochopila jsem díky orgasmické praxi jak důležité je, naučit se být pozorným milencem svému vlastnímu tělu. Znamená to pro mě do života, že dokážu být šťastná sama se sebou a tak vzrůstá v mém těle zdravé sebevědomí, díky kterému lépe procházím životními zkouškami. Nenechám svému tělu ubližovat, ať už nezdravým jídlem nebo negativními emocemi, které jsou na něj ventilovány z okolí. Už lépe naslouchám své intuici a jasněji vidím své záměry.

Výcvik mi nesmírně pozitivně zasáhl do života, protože tam praskla spousta brnění, kterými jsem tam přijela bohatě vybavená. Bez nadsázky lze říct, že mi ten výcvik a obecně vůbec práce s tělem pod vedením Denisy a Richarda změnila život. Ubývá brnění, strachu, zábran a masek a naopak přibývá výrazně autenticity, radosti, síly a svobody. Stále víc a víc se stávám vědomým tvůrcem svého života a den za dnem si víc a víc uvědomuji magickou sílu a moc Božství v nás.

Markéta Bouzková

\"\"

Cítím po kurzu obrovskou změnu. Vnímání se mi rozšířilo, jsem mnohem více v těle, třeba se několikrát za noc probudím a cítím, jak mi brní ruce i nohy, mám radost z každého sousta, které sním, každý dotek který dám i dostanu je pro mne oslavou života. Objevené a přijaté CET (Centrální Erotické Téma) je pro mne obrovská změna v přístupu k sobě samému.

S manželkou máme líbánky naprosto jiné dimenze! Odbrzdilo to moji \"záchrannou\" brzdu. 

Josef

\"Po výcviku jsem vnímavější a citlivější. Zvedlo se mi sebevědomí, nastavila jsem si hranice s rodinou, kamarádkami i s klientkami. Během protokolů při Core cry jsem si dovolila pustit emoce. Pláču a křičím a je mi úplně jedno, kdo si co o mě myslí.

 
Největší uvědomění přišlo na 10dnu v listopadu při asistenci. Docvakla mně spousta věcí, které jsem během roku nevnímala.
 
Po výcviku přišla velká úleva a úžasná radost ze života. Vždyť já jsem po 35 letech zase šťastná! Chodím v šatech a v sukních a vůbec se mi nechce vracet do kalhot. Už se nemusím schovávat. Můžu být viděna jako ŽENA. To pro mě velká úleva. Chybí mně ta správná slova, abych vyjádřila vděčnost a velkou pokoru k Vaší práci, Ríšo a Denisko. Je to nádherné zjištění, jak se mi díky Vám změnil život a úžasné je být při tom, kdy měníte životy stovkám lidí. Moc děkuji…”
 

Renata Kolářová

K práci s tělem jsem se dostal pomalými krůčky, kdy jsem o něčem takovém zaslechl poprvé na svém prvním mužském kurzu u Richarda (reakce byla tenkrát velmi nechápavá, až zhnusená), a teprve po 3 letech nastal ten správný čas a přihlásil jsem se na letní desetiden 7/2017, který mi totálně změnil život. Nastala tam situace, kdy jsem mohl buď utéct, nebo konečně naplno přijmout sám sebe se vším, co ke mně patří. 
Ihned po skončení desetidne jsem se přihlásil na Core Touch 2018. Od léta praktikuji práci s tělem, masáže a mapování, a neskutečně mě baví sledovat účinky na klientech, jak se jim mění život, stejně jak se změnil mě. Do budoucna chci pokračovat s propojením na klasické/alternativní masáže a průběžně rozšiřovat svou působnost o další dovednosti.

A jak se cítím po skončení Core Touch 2018? Zkušenosti, které si odnáším nejdou dost dobře popsat slovy, ale nejdůležitější je, že jsem mnohem víc ukotvený, jistější v tom co dělám a ve svých rozhodnutích, a nesmírně mě to nakoplo do další činnost. Šel jsem mnohem víc do hloubky sám sebe, ale i spoluúčastníků/klientů a taky jsem poznal svou další rodinu – svůj kmen.


 
Martin Šebek
 
\"\"
\"Celý výcvik a obdobie po ňomm som vzal ako \"znovuzrodenie\". Výcvik CT je pre mňa pomyselný začiatok cesty. Zo srdca ďakujem Richard Vojík a Denisa Říha Palečková za to čo robia. Ste pre mňa obaja veľká inšpirácia a som nesmierne šťastný, že ma sprevádzate na mojej transformačnej ceste.”
 
 
 
 
 
 
\"CoreTouch (a předchozí podzimní 10den) mi přinesl Otevření. Otevření řady dveří, jejichž čas již dozrál. 
Bylo nesmírně uvolňující prožít tu vnitřní svobodu, ten stav s možností projevit sebe, bez vnějšího posuzování či očekávání, vyjadřovat a poznávat vlastní autenticitu \"toto jsem teď já, toto je se mnou spojeno, toto nesu, takový jsem”. Zažít uvolněnost v přirozeném toku událostí, kdy věci do sebe zapadají tím nejvhodnějším způsobem, který se nedá ani vymyslet ani naplánovat, který prostě je. O určitém neviditelném všudypřítomném laskavém vedení a podpoře prostoru nepochybuju, cítím k němu hlubokou vděčnost a pokoru. 
Za co jsem CT vděčný, je poznání metod pro práci s tělem, prožitkem, emocemi, ochutnání si jich z obou poloh (dávající / přijímající). Jsou od té doby se mnou prakticky pořád…”
 
Jakub Koňas
\"Mé velké díky patří lektorům Denisa Říha PalečkováRichard Vojík, za předání jejich bohatých zkušeností a za citlivé a zároveň velmi efektivní vedení kurzu. Dále chci poděkovat za všechny prožitky, obohacující a inspirujicí přítomnost svým kolegům z CT 2017 i účastníkům nového CT 2018. \"❤\" 
Také děkuji celému Váňově statku za příjemné prostředí a péči o nás :-)”
 
Eva Kvardová

“Dekuji svym ucitelum Denisa Říha PalečkováRichard Vojík z celeho srdce, ze mi ukazali cestu meho srdce.” Jitka Konečná

Jak trénink probíhá:

1. Domácí příprava:
Tato fáze tréninku probíhá jako domácí příprava měsíc před tréninkem, kdy začneme orgasmickou jógou. O prožitku budete sdílet v tajné skupině pro Core Touch Professional Training. Cílem je poznat do hloubky své tělo a také se poznat se spolužáky a inspirovat se k jiným prožitkům, než jen na které jsme zvyklí.

2. Rezidenční 10denní Core Touch Intensiv:
Základní a nejdůležitější rezidenční část, na které se od rána do večera masíruje, učí, prožívá, konsteluje, léčí a medituje.

3. Pracovní příprava (2 - 8 měsíců po ukončení rezidenčního kurzu):
V této části se zaměříte na to, jak přenést pod supervizí své poznatky do praxe. Budete sdílet svá sezení, články, přednášky, semináře či asistence na online fóru. Díky tomu se budete jako skupina inspirovat, jak jít víc do hloubky a jak správně zapojit své vědomosti.

4. Společné setkání, kde oslavíme zakončení výcviku předáním certifikátů. Zde bude také prostor pro výměnu zkušeností a informací.

Požadavky na přijetí

Základním předpokladem pro tento kurz je chuť přinášet užitek ostatním.

Výcvik je utvořen zejména pro ty, kteří již pracují jako bodyworkeři, lektoři sexu, instruktoři jógy, psychologové a pracovníci zdravotní péče. Je vhodný také pro ty, kteří chtějí projít opravdu hlubokou cestu transformace sebe sama a rozšíření svých možností vnímání a prožívání.

Studium vyžaduje předchozí zkušenosti s masáží. Studenti musí být kompetentní, zkušení a mít důvěru ve svou schopnost dávat masáž. Ideálním vstupním požadavkem pro Rezidenční výcvik Core Touch je absolvování 10-denní Školy celostní smyslné masáže. Minimálně by měl mít uchazeč znalost ze seminářů (u nás nebo doložitelný ekvivalent jinde v Čechách či zahraničí):

 • masáže pohlaví muže a ženy,
 • anální masáže,
 • masáže pánevního dna a základy práce s tělem/ jiných typů masáží.

Vítány jsou také zkušenosti s vedením rozhovorů, koučink, různé formy terapie apod. (není podmínkou). Škola celostní smyslné masáže učí jak postupy a techniky masáže těla, tak intimní masáže. Díky tomu umožňuje absolventům transformační „pobyt“ v prostoru se zvýšenou energií, komfort a přirozenost v přístupu k tělu a intimitě (vlastní i u klientů) a mnoho dalších momentů, podstatných pro osobní a profesní rozvoj.

Ze zkušeností víme, že ve výcviku můžeme jít mnohem rychleji a dále dopředu, pokud jsou studenti připravení a práce s tělem a intimitou pro ně není již novinka. Proto máme vstupní požadavek určitého stupně pokročilosti v této oblasti u každého uchazeče. Zájemci o studium, se kterými jsme zatím neměli osobní kontakt na našich seminářích, budou moci vstoupit na základě osobního pohovoru s Denisou či Richardem, kde zhodnotíme jejich připravenost pro studium Core Touch, případně doporučíme vhodnou přípravu.

Studenti musí mít možnost  připojení k internetu, aby se mohli účastnit skupinových diskuzí, sledovat video ukázky a využívat další online materiály pro výuku.

 

Doporučená literatura

Barbara Carellas: Tantra ve městě

Peter A. Levine: Probouzení tygra

Arthur Janov: Primární terapie, Biologie lásky a další

David Deida: Cesta pravého muže, Intimní splynutí, Prostá pravda, Cesta nespoutané ženy a další

Diana Richardson: Vědomé milování

Další literatura (knihy a články) bude doplněna pro přihlášené studenty.

Termíny konání

Pro aktuální termíny výcviku Core Touch navštivte náš kalendář akcí.

Lektoři:

Mgr. Denisa Říha Palečková

& Ing. Richard Vojík

Přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Vytvořili centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague.  Vyvinuli vlastní systém práci s tělem, polaritou a osobním rozvojem: výcvik Core Touch.

V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem zpřístupnit benefity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Jsou autory výukového DVD Umění doteku.

Denisa Říha Palečková
Richard Vojík

Kurzovné

KURZOVNÉ: 35 000 Kč

Kurzovné nezahrnuje náklady na stravu a pobyt na Intenzivním rezidenčním výcviku (tj. 6300 Kč / plná penze + pokoj bez sociálního zařízení, nebo 6750 Kč / plná penze + pokoj se sociálním zařízením, nebo 7200 Kč / plná penze + dvojlůžkový pokoj se sociálním zařízením; příplatek za jednolůžkový pokoj je 100 Kč/noc - pokud to umožní kapacita).

Tato cena zahrnuje:

 • kurzovné
 • vstup do online fóra se zadáním úkolů, platformou pro komunikaci studentů
 • supervizi a podporu v průběhu domácího studia před a po rezidenčním výcviku od lektorů

Kurzovné nezahrnuje cenu za ubytování a stravu na 10-denním intenzivním výcviku, tištěné knihy a případné telefonické poplatky za konferenční hovory.

Pokud jste rozhodnuti se kurzu zúčastnit nebo máte zájem o bližší informace, kontaktujte Mgr. Denisou Říha Palečkovou, CSB na paleckova.denisa (at) gmail.com nebo na tel. +420 777 288 887. V případě nedostupnosti volejte na mobil naší asistentky na +420 774 77 66 88. Těšíme se na Vaší účast!

Mám spoustu otázek. Kde se dozvím víc? Máme sekci FAQ s často kladenými otázkami a odpovědmi.

 

Není náhodou Denisa Říha Palečková online? Vpravo dole by na Vás vyskočilo okénko: Máte nějaké otázky?

 

Také můžete zavolat naší asistence na číslo +420 774 77 66 88 nebo napsat email na dar.info4u@gmail.com.

(více v sekci Kontakt)