Čarovný dotek aneb jak na to, aby po vás žena toužila?

“Ty mě vůbec nehladíš…”

Pokud už jsi byl alespoň nějaký ten měsíc se ženou, možná jsi tento výrok zaslechnul.

Nebo “Mohl bys mi namasírovat záda?”

A pak často následuje: “Ne, takhle ne…”

Zkrátka, ženských stvoření nebývá zrovna lehké se správně dotknout. To, co se jí jednou líbilo, může být podruhé úplně špatně. 

Už 10 let se živím jako lektorka masáží a vědomého doteku. A tak vím, že žen někdy opravdu není lehké se “správně” dotknout. Již mnohokrát jsem slyšela i z úst dalších žen, které s námi absolvovaly kurzy masáží: “Uf, namasírovat ženu, to je mnohem těžší než u mužů!”. Je na tom hodně pravdy.

Ale neházej flintu do žita!

V mém článku Čarovný dotek aneb jak na to, aby po vás žena toužila? ti prozradím, jak se ženy dotýkat tak, aby pod tvými dlaněmi doslova tála, odevzdávala se a toužila.

© Mgr. Denisa Říha Palečková
Mgr. Denisa Říha Palečková Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrick&aacu te; mas& aacute;ž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Spoluzakladatelka Školy celostní smyslné (tantrické) masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studio Tantra Spa a profesionálního výcviku Core Touch. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. https://www.denisarihapaleckova.com/