Čarovný dotek aneb jak na to, aby po vás žena toužila?

“Ty mě vůbec nehladíš…”

Pokud už jsi byl alespoň nějaký ten měsíc se ženou, možná jsi tento výrok zaslechnul.

Nebo “Mohl bys mi namasírovat záda?”

A pak často následuje: “Ne, takhle ne…”

Zkrátka, ženských stvoření nebývá zrovna lehké se správně dotknout. To, co se jí jednou líbilo, může být podruhé úplně špatně. 

Už 10 let se živím jako lektorka masáží a vědomého doteku. A tak vím, že žen někdy opravdu není lehké se “správně” dotknout. Již mnohokrát jsem slyšela i z úst dalších žen, které s námi absolvovaly kurzy masáží: “Uf, namasírovat ženu, to je mnohem těžší než u mužů!”. Je na tom hodně pravdy.

Ale neházej flintu do žita!

V mém článku Čarovný dotek aneb jak na to, aby po vás žena toužila? ti prozradím, jak se ženy dotýkat tak, aby pod tvými dlaněmi doslova tála, odevzdávala se a toužila.

Mgr. Denisa Palečková, CSB
Přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Spoluzakladatelka Školy šťastného partnerství, Školy celostní smyslné masáže a masážního studio Tantra Spa. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Více na http://denisapaleckova.cz
  • Rubriky
  • Získejte zdarma video: Jak posílit intimní život
  • Zadejte své jméno a email a získejte přístup k videu zdarma.

    Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasím s tím, aby mi Denisa Říha Palečková prostřednictvím firmy ARKAYA Education s.r.o. zasílala na tuto adresu vzdělávací materiály, další videa, články a informace o kurzech a produktech v rámci pravidelného on-line vzdělávání "Štastné partnerství a život mých snů".
    Na e-maily se můžete těšit zpravidla 1x měsíčně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, tak vám ráda i jeho/ její práci v e-mailu doporučím. Ze zasílání mých e-mailů se samozřejmě můžete kdykoliv snadno odhlásit v patičce každé zprávy. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.