12 tipů, jak přivést ženu k orgasmu

Hledáš návody, jak přivést ženu k orgasmu? Přečti si 12 tipů, jak rozvášnit ženu:

Dotýkaj sa jej

 1. Vezmi ji na nějaké hezké místo
 2. Při rozhovoru jí naslouchej
 3. Nech ji ať se uvolní
 4. Pochval cokoliv, co se ti na ní bude líbit
 5. Sleduj ji
 6. Vyhledáva tvůj dotek?
 7. Kdy raději ne?
 8. Můžeš jít dál
 9. Sváděj ji dál
 10. Nech ji, ať se ti začne sama “nabízet”
 11. Musí to chtít víc než ty
 12. Už ji máš, už je “tvoje”

Přečti si podrobně všechny body v návodu, jak přivést ženu k orgasmu na webu denisapaleckova.cz.

© Mgr. Denisa Říha Palečková
Mgr. Denisa Říha Palečková Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohla od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Je známá především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrick&aacu te; mas& aacute;ž. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech. Spoluzakladatelka Školy celostní smyslné (tantrické) masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studio Tantra Spa a profesionálního výcviku Core Touch. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. https://www.denisarihapaleckova.com/
 • Rubriky
 • Získejte zdarma video: Jak posílit intimní život
 • Zadejte své jméno a email a získejte přístup k videu zdarma.

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasím s tím, aby mi Denisa Říha Palečková prostřednictvím firmy ARKAYA Education s.r.o. zasílala na tuto adresu vzdělávací materiály, další videa, články a informace o kurzech a produktech v rámci pravidelného on-line vzdělávání "Štastné partnerství a život mých snů".
  Na e-maily se můžete těšit zpravidla 1x měsíčně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, tak vám ráda i jeho/ její práci v e-mailu doporučím. Ze zasílání mých e-mailů se samozřejmě můžete kdykoliv snadno odhlásit v patičce každé zprávy. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.