ŠKOLA CELOSTNÍ SMYSLNÉ MASÁŽE 

Probuďte svou sexualitu v její kráse, síle a nevinnosti

Celostní smyslná masáž je mnohem víc než pouhá masáž. Je to příležitost k osobnímu rozvoji. Skrze ni se učíme lépe vnímat svoje tělo, respektovat ho a přijímat. Učíme se naslouchat svým pocitům a chápat je jako pomocníky na naší cestě životem.

Ve Škole celostní smyslné masáže se setkáte s metodami a postupy, které zahrnují celého člověka, jeho tělo i duši. Masáží a dotekem se probouzí každá část těla. Účastníci se učí přijímat a milovat sebe i druhé a současně se učí vytvářet pro sebe i druhé v oblasti intimity bezpečí, jasné hranice, láskyplné přijetí a podporu.

Celostní smyslnou masáž učíme již od ledna 2005. Během pár let se rozšířila po Čechách pod názvem tantra masáž a naučily se ji tisíce laiků i profesionálů. Dnes je velmi populární nejen jako příležitost k relaxaci a oživení intimního života, ale také jako nástroj léčení, učení se a osobního rozvoje.

Naše kurzy navštěvují rádi jednotlivci i páry, kterým masáž přináší inspiraci do intimního života. Pro někoho je lákavé určité dobrodružství a vykročení ze zóny komfortu, ochutnání něčeho dosud nepoznaného.

Kurzy, které nabízíme ve Škole celostní smyslné masáže, na sebe volně navazují. Můžete je absolvovat jednotlivě v průběhu celého roku nebo v rámci jedinečného celku - 10-ti denního profesionálního výcviku.

Absolventi tohoto výcviku navíc obdrží certifikát školy EASE - Evropská akademie somatického vzdělání. Jedná se o NEJUCELENĚJŠÍ A NEJHLUBŠÍ VÝCVIK v oblasti celostní smyslné (tantrické) masáže v ČR a většině dalších zemích Evropy. 

SEZNAMTE SE S NAŠIMI KURZY

Umění doteku

Masáž je jednou z nejpřímějších metod, jak navodit hlubokou komunikaci s druhým. Je také prostředkem k vyjádření lásky a  porozumění. Přijeďte hýčkat nejen své smysly vonnými oleji, horkými žínkami, peříčky a hebkými rukavicemi. Pozorný dotek oživí každou buňku vašeho těla. Zažijete pocit uvolnění, krásy a lásky ke svému tělu. Můžete přijet se svým partnerem, ale i sami.

V kurzu Umění doteku vás naučíme smysly oživující a něžný rituál celostní smyslné masáže. Bude se cvičit v dávání i přijímání láskyplného vědomého doteku.

Léčení jizev

„Na stáří jizvy nezáleží – uleví se vám, budete mít více životní energie, radosti, poleví chronické bolesti, obnoví a rozvine se potěšení ze života, i intimního." 

Jizvy je možné léčit, a tím navracet do těla životní vitalitu, radost a potěšení. Lidé, kteří léčením jizev prošli, jsou překvapeni, kolik mají po absolvování procedury najednou energie! Díky specifické masáži jizvy se tato postupně zmenšuje, a spolu s ní i necitlivost zjizvené tkáně. Tento efekt není jen lokální – v místě jizvy –, ale ovlivňuje prožívání celého těla i psychiku.

Skupina je pro všechny terapeuty pracující s tělem, maséry či fyzioterapeuty. Dále pak pro všechny, kteří mají na těle jizvy a chtějí s nimi pracovat.

Vhodným doplněním tohoto kurzu je seminář Potěšení a léčení - vaginální mapování.

Potěšení a léčení - vaginální mapování

Na této skupině využijeme jednu z nejefektivnějších dotekových technik, která slouží k rozpuštění starých traumat a bolestí na emoční i tělesné úrovni.

Seminář pro ženy (a muže), kteří touží prožívat více radosti, lásky, otevřenosti, smyslnosti, ukotvení a směru ve svém životě. Léčení traumat, uvolnění "zamrzlých" emocí, zvyšování citlivosti a potěšení 🙂

Vhodným doplněním tohoto semináře je kurz Léčení jizev.

Joni a lingam - umění intimní masáže

Naučte se intimní smyslnou masáž ženského (joni) a  mužského (lingam) pohlaví, která pomáhá uvolnit, nabíjí tělo energií a rozšiřuje vědomí.  Na seminář můžete přijet v páru i jednotlivě. Dozvíte se, co jste o svém těle a sexualitě chtěli již dávno vědět!

Intimní masáž vyučujeme v kontextu, který je rozšířením a obohacením klasického pojetí sexuality, zaměřené jednostranně na vzrušení a orgasmus. Pojmenujeme a vysvětlíme to, co už jste v sobě dávno cítili, ale možná nevěděli, jak to vyjádřit. Pochopíte, proč pro řadu žen dobrá intimní masáž začíná kvalitním rozhovorem, empatickým nasloucháním a velké pozornosti těm částem těla, které bychom neoznačili jako intimní.

10-ti denní profesionální výcvik:

Škola celostní smyslné masáže

Škola Celostní smyslné masáže VŠE V JEDNOM.

 Cyklus 7 kurzů v jedinečném celku intenzivní cesty nejen ke zvládnutí postupu a technik, ale především jejich hluboké zažití a cesty do vlastního nitra, i k duši ostatních.

Vzdělávací energetický a transformační "kotel" plný lásky k sobě i druhým, vhodný jak pro ty, kteří se chtějí s celostní smyslnou / tantra masáží seznámit tou nejucelenější možnou formou, tak i pro "mazáky", kteří chtějí Školu celostní smyslné masáže zažít v tomto jedinečném formátu, slibujícím hloubku, intenzitu a radost.

Nabízíme kurzy masážní, ale také párové i jednodenní.

Máme také profesionální výcvik Sexuologické práce s tělem.

 

Podívejte se na naši celkovou nabídku KURZŮ pro páry i jednotlivce.

 

Mgr. Denisa Palečková, CSB & Ing. Richard Vojík, CSB

přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již několika tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.

Vytvořili centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Společně s Josephem Kramerem, PhD. přinesli z USA do ČR novou profesi Sexological Bodywork, s mimořádnými účinky v somatickém vzdělání i léčení.

V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání – EASE, s cílem zpřístupnit benefity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů. Jsou autory výukového DVD Umění doteku.