30.-.31.7. 2016

Tady a Teď!

Mužská cesta Richarda Vojíka

Jak se zbavit nánosu naší minulosti, a žít svobodně v přítomném okamžiku.

Vše se děje jen tady a teď, vše ostatní je iluze, naše minulost reálně neexistuje jediné, kde existuje je v naší hlavě, ale tím ovlivňuje celý náš život.

My muži se strachujeme o karieru o práci a finance, vytváříme si silný zmatek v naší hlavě, tím a jak pořád dokola promýšlíme stejné věci, tím že naše mysl spočívá v budoucnosti v přemýšlení, tím fakticky bráníme vyřešení těchto problémů. Bráníme tím žít šťastný a spokojený život.

Pokud na kteroukoliv otázku odpovíš ANO, je tato skupina pro tebe:

 • Zajímá tě jak posílit svoji mužskou stránku?
 • Dělá ti problém žít tady a teď?
 • Máš těžkou hlavu plnou myšlenek?
 • Máš spoustu plánů a nedokážeš nic dokončovat?
 • Máš vše co jsi chtěl a stejně máš pocit, že ti něco chybí?
 • Nevíš co chceš a nemáš žádný životní cíl?
 • Máš pocit, že ti život nedává to, co potřebuješ?
 • Máš nedostatek síly na věci, které by jsi chtěl dělat, a nebo máš síly moc a ruší tě to?
 • Máš problémy s ženami?
 • Jseš líný, nic ti nedává smysl?
 • Chyběla kvalitní mužská – otcovská výchova v tvém životě?
 • Byla silná matka v tvém životě a slabý otec nebo úplně chyběl?
 • Proběhla v tvém životě jakákoliv závislost?
 • Nestačí ti jen jedna žena a stou svojí nedokážeš jít do hloubky?

Intenzivní dva bloky denně, začínáme dopoledne  10:00-14:00, po obědě 16:00-20:00.

Bude zde dostatek času na vaše otázky.

Co říkají muži o semináři

s Richardem?

 

"Kurz mi pomohl rozproudit vnitřní sílu. Dodal odvahu a podpořil mě k akci např. zavolat, odpustit a poděkovat Tátovi. Ukázal taky témata, na která se potřebuji ještě zaměřit. Důležitý krok k prohloubení vztahu s tátou. Posílení sebedůvěry. Cítím se teď víc uvolněný a ve své síle. Další práci na sobě si užívám s větší chutí a lehkostí."

Michal

"Je to každopádně veeelikej mazec, to co se od té doby po kurzu děje 🙂 Od udobření s mým otcem, po zpověď mého šéfa, který po mě dupal 12 let a před týdnem se mi najednou sám od sebe omluvil… Ženský okolo mě najednou děsně zajímám a to potěší 🙂

Doporučil bych to každému, kdo není lenivej něco udělat sám pro sebe. Byl jsem celý život absolutně nedůvěřivý v takovéto akce, ale nechal jsem se vyhecovat a jsem za to teď moc rád :)"

Marinek

"Obohatilo mě to vírou v lepší budoucnost. Uvědomil jsem si, že mám okolo sebe i skvělé lidi, které jsem nebral. Naučilo mě to být lepším člověkem, ať už je život svině nebo ne, tak se nevracet k věcem, které už se staly. Poznal jsem kromě Richarda i partu zajímavých lidí a řekl bych, že snad i sám sebe ;o)"

 

Více reakcí si můžete přečíst na stránce Reference.

Lektor: Ing. Richard Vojík, CSB

Poradce a učitel v oblasti sexuality a partnerství, 10 let vede kurzy osobního rozvoje, tantra masáží a sexological bodyworku.

Jeho učení inspiruje tisíce studentů u nás i v zahraničí díky nekonvenčnímu přístupu, humoru a lehkosti, se kterými ho předává. Od roku 2002 prošlo jeho kurzy, přednáškami a osobními konzultacemi více než 10 000 lidí, kterým pomohl naučit přijmout sama sebe, přijímat a dávat láskyplný dotek, přistupovat ke svému tělu s respektem a úctou a otevřít své srdce. Učí porozumět rozdílům mezi ženami a muži, a tím zkvalitnit a prohloubit partnerský vztah a intimitu. Přináší stěžejní informace o partnerství a sexu, o kterých se v mládí doma, ani ve škole nemluví. Své vědomosti a zkušenosti předává přirozeným a lehce pochopitelným způsobem. 
Jako první začal v ČR vyučovat a certifikovat tantra masáž, později známou jako celostní smyslná masáž. Je spolutvůrcem masážního salonu a centra osobního rozvoje Tantra Spa Prague. 
Z USA přinesl do ČR novou profesi Sexological Bodywork. Tato profese vzdělává profesionály, učitele a sex kouče pro práci s lidskou sexualitou. Je tvůrcem techniky VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ a LÉČENÍ JIZEV a dále je spoluautorem výukových DVD: Umění doteku, Škola Vaginálního mapování, Intimní masáž pro ženy – Joni masáž, Intimní masáž pro muže – Lingam masáž. 

Je spoluautorem a mentorem projektu CESTA PRAVÉHO MUŽE.

Kde:

 • Dancers´ Club, Koněvova 19, 130 00 Praha 3 Žižkov  Budova Sokolu Žižkov - 2. patro (po schodech až do nejvyššího patra)

Ubytování:

možné  v místě konání 200Kč/noc

Strava:

nezajišťujeme 

Termín: 30.-31.7.2016

sobota 10:00 – neděle cca 15:00

Kurzovné : 2490 Kč

Pro rezervaci místa na kurzu prosím uhraďte registrační poplatek 500 Kč,  který na místě bude odečten z kurzovného,  nebo zašlete celou výši kurzovného. Registrační poplatek, nebo celé kurzovné prosím zašlete na účet: 2000958461/2010 Richard Vojík

Pro bližší informace nám napište na email Info.richard.vojik@gmail.com
nebo zavolejte na tel. 737756101 (v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).

Pro bližší informace nám napište na email info.richard.vojik@gmail.com nebo zavolejte 737 756 101
(v případě nepřítomnosti napište SMS, ozveme se zpět).

Často kladené otázky

Jaký typ mužů mohu potkat na vašich seminářích?

Na naše semináře přicházejí muži všech věkových, pracovních, ekonomických i vzdělanostních kategorií. To co je všechny spojuje je otevřený způsob přijímat nové podněty pro život chuť se měnit.

 

Budeme se dotýkat?

Ano při některých cvičeních je to možné. Používáme většinou hrubší dotek na podporu naší přítomnosti v těle (plácání, masáž atd.) a statický jemnější podporující (emoční podpora v některých cvičeních). Každý je vyzván aby si určil hranici sám a je vždy možnost reagovat dopředu. Každé cvičení je dopředu popsáno i s jeho působením. Osobní hranice každého účastníka jsou pro nás velice důležité.

Mám spoustu dalších otázek. Kde se dozvím víc? Máme sekci FAQ s často kladenými otázkami a odpovědmi.

 

Není náhodou Denisa Říha Palečková online? Vpravo dole by na Vás vyskočilo okénko: Máte nějaké otázky?

 

Také můžete zavolat naší asistence na číslo +420 774 77 66 88 nebo napsat email na dar.info4u@gmail.com.

(více v sekci Kontakt)